گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 360881

بررسی یک نشریه دانشجویی از نقش زنان در مقابله با کرونا؛

سلامت جامعه در دست زنان +معرفی کتاب

در این روزها که با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم م یکنیم، نقش زنان در مدیریت خرد و کلان بحرا نها، بیش از پیش هویدا شده است. در خانواده، این زنان هستند که توانستند با عشق، محبت، صبر و حوصله، همزیستی مسالمت آمیز و ک متنشی را در دوران قرنطینه خانگی با سایر اعضای خانواده رقم بزنند.

به گزارش خبرنگار سرویس زنان و خانواده «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ نشریه دانشجویی ندا دفتر تحکیم وحدت، نشریه «تخصصی در حوزه زنان» در جدیدترین شماره خود با پرداختن به نقش زنان در مقابله با ویروس منحوس کرونا آورده است: در این روزها که با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم م یکنیم، نقش زنان در مدیریت خرد و کلان بحرا نها، بیش از پیش هویدا شده است. در خانواده، این زنان هستند که توانستند با عشق، محبت، صبر و حوصله، همزیستی مسالمت آمیز و ک متنشی را در دوران قرنطینه خانگی با سایر اعضای خانواده رقم بزنند.

از سوی دیگر، لباس رزم به تن کردند و در خط مقدم جنگ با کرونا حضور یافتند؛ به عنوان کادر بهداشت و درمان و یا به عنوان جهادگر. نقش پررنگ زنان در این روز ها را نمی توان نادیده گرفت اما اگر موانع موجود بر سر راه بروز توانمندی های آنان برداشته شود، بیش از پیش تاریخ ساز خواهند شد.

سر تیتر مهم ترین مطالب سیزدهمین شماره نشریه دانشجویی ندا

اجرت المثل و مصادیق آن
کنترل نامحسوس بحران
زنان در خط مقدم مقابله
معرفی کتاب شب صورتی
نقش مواد طبیعی در زیبایی
اخبار زنان

فایل پی دی اف نشریه ندا را از اینجا دانلود کنید

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری