گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 362357

تقویم زمانی آزمون جامع دکتری اعلام شد

بر اساس برنامه زمانبندی واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد، آزمون جامع دکتری برای دانشجویان دانشکده های روانشناسی و علوم تربیتی، ادبیات و علوم انسانی، زبان های خارجی، اقتصاد و حسابداری، علوم سیاسی و تربیت بدنی و علوم ورزشی در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۰ و ۲۱ مردادماه برگزار می شود. این آزمون در دانشکده های فوق، در روز دوشنبه ۲۰ مرداد در دو نوبت ۹ تا ۱۱ صبح و ۱۴ تا ۱۶ برگزار می شود. همچنین نوبت سوم و چهارم این آزمون قرار است روز شنبه ۲۱ مردادماه ساعت ۹ تا ۱۱ و ۱۴ تا ۱۶ برگزار شود. براساس برنامه این واحد، دانشجویان دانشکده های مدیریت، حقوق، علوم اجتماعی، ارتباطات و مطالعات رسانه، هنر، علوم پایه، معماری و شهرسازی و فنی و مهندسی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۲ و ۲۳ مردادماه در ۴ نوبت (۲ نوبت صبح و عصر در روز ۲۲ مرداد و ۲ نوبت در ۲۳ مردادماه) می توانند در آزمون شرکت کنند. همچنین زمان برگزاری بخش شفاهی امتحان جامع (مصاحبه) ۲۵ تا ۳۰ مردادماه اعلام شده است. زمان و نحوه برگزاری آزمون جامع دکتری ۹۹ در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز مشخص شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، بر اساس برنامه زمانبندی واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد، آزمون جامع دکتری برای دانشجویان دانشکده های روانشناسی و علوم تربیتی، ادبیات و علوم انسانی، زبان های خارجی، اقتصاد و حسابداری، علوم سیاسی و تربیت بدنی و علوم ورزشی در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۰ و ۲۱ مردادماه برگزار می شود.

این آزمون در دانشکده های فوق، در روز دوشنبه ۲۰ مرداد در دو نوبت ۹ تا ۱۱ صبح و ۱۴ تا ۱۶ برگزار می شود. همچنین نوبت سوم و چهارم این آزمون قرار است روز شنبه ۲۱ مردادماه ساعت ۹ تا ۱۱ و ۱۴ تا ۱۶ برگزار شود. براساس برنامه این واحد، دانشجویان دانشکده های مدیریت، حقوق، علوم اجتماعی، ارتباطات و مطالعات رسانه، هنر، علوم پایه، معماری و شهرسازی و فنی و مهندسی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۲ و ۲۳ مردادماه در ۴ نوبت (۲ نوبت صبح و عصر در روز ۲۲ مرداد و ۲ نوبت در ۲۳ مردادماه) می توانند در آزمون شرکت کنند.

همچنین زمان برگزاری بخش شفاهی امتحان جامع (مصاحبه) ۲۵ تا ۳۰ مردادماه اعلام شده است.  

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری