گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 366971

راه‌اندازی وب‌سرویس تغذیه توسط صندوق رفاه دانشجویان

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در راستای یکپارچه‌سازی اطلاعات و دریافت آمار دانشجویان بهره‌مند از تغذیه دانشجویی و همچنین به‌منظور برنامه‌ریزی دقیق‌تر وب سرویس تغذیه راه‌اندازی کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در راستای یکپارچه‌سازی اطلاعات و دریافت آمار دانشجویان بهره‌مند از خدمات تغذیه دانشجویی و همچنین به‌منظور برنامه‌ریزی و تصمیم‌سازی دقیق تر در بخش تغذیه دانشجویی وب سرویس تغذیه راه اندازی کرد.

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد؛ نظر به نقش و اهمیت این وب سرویس در فرآیند برنامه‌ریزی جذب منابع مالی دولت از این‌پس در توزیع کمک‌ها و هر گونه خدمات رفاهی صندوق اطلاعات اعلامی آن دانشگاه از طریق این سرویس مبنای عمل خواهد بود.

بنابراین گزارش، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از دانشگاه ها درخواست کرد دو نفر از کارشناسان آن معاونت به عنوان رابط تغذیه و فناوری اطلاعات در سایت صندوق رفاه معرفی کنند. همچنین دانشگاه ها تا ۲۹ مرداد ۹۹ فرصت دارند تا سامانه تغذیه  دانشگاه خود را  به وب سرویس تغذیه صندوق رفاه متصل کنند.

ناصر مطیعی پیش از این در نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها  از معاونان دانشگاه ها خواست ضمن افزایش سطح همکاری با این صندوق در یکپارچه سازی سامانه های مرتبط با رفاه دانشجویان در دانشگاه ها و صندوق رفاه به ویژه در حوزه خوابگاه و تغذیه با توجه به  شرایط خاص کشور و محدودیت های مالی از آغاز پروژه های جدید غیر ضروری پرهیز کنند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری