گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 370340

همه وام‌های دانشجویی دانشگاه آزاد در ترم جدید

سید هادی سیدفضلی، در تشریح تسهیلات صندوق رفاه دانشگاه آزاد در ترم جدید تحصیلی اظهار کرد: صندوق رفاه دانشجویان در راستای تحقق اهداف کلان دانشگاه بر ارائه مدل های حمایتی برای تحصیل دانشجویان تاکید دارد و در حال برنامه ریزی و ایجاد شیوه های نوین اعطای تسهیلات است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد جزییات وام های اعطایی به دانشجویان را در ترم جدید تحصیلی اعلام کرد.

سید هادی سیدفضلی، در تشریح تسهیلات صندوق رفاه دانشگاه آزاد در ترم جدید تحصیلی اظهار کرد: صندوق رفاه دانشجویان در راستای تحقق اهداف کلان دانشگاه بر ارائه مدل های حمایتی برای تحصیل دانشجویان تاکید دارد و در حال برنامه ریزی و ایجاد شیوه های نوین اعطای تسهیلات است.

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد ادامه داد: در همین راستا صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد از طریق انعقاد تفاهم نامه با بانک های عامل، نسبت به اعطای تسهیلات قرض الحسنه و ارزان قیمت کمک هزینه شهریه به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی و ایجاد امکان پرداخت اقساطی شهریه اقدام کرده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مطابق تفاهم نامه های منعقده با ۲ بانک، امکان اعطای تسهیلات دانشجویی برای مقاطع مختلف تحصیلی ایجاد شده است. بر همین اساس در مقطع کاردانی تا سقف ۵ میلیون تومان، مقطع کارشناسی تا سقف ۱۰ میلیون تومان، مقطع کارشناسی ارشد تا سقف ۱۵ میلیون تومان و دکتری تخصصی و حرفه ای تا سقف ۴۰ میلیون تومان به صورت وام در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

سیدفضلی افزود: همچنین به منظور ترویج و احیای سنت قرض الحسنه و با توجه به لزوم ایجاد بستر مناسب جهت حمایتهای مالی از دانشجویان و خانواده آن ها، با دو بانک دیگر تفاهم نامه ای منعقد شده که مطابق با این تفاهم نامه دانشجویان می توانند از انواع تسهیلات بر اساس مقاطع تحصیلی تا سقف تعیین شده بهره مند شوند.

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد گفت: بر همین اساس در مقطع کاردانی تا سقف ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، مقطع کارشناسی تا سقف ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، کارشناسی ارشد تا سقف ۱۰ میلیون تومان، دکتری تا سقف ۲۰ میلیون تومان به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تسهیلات پرداخت می شود.

وی در ادامه تاکید کرد: کمافی السابق دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد می توانند از انواع تسهیلات قرض الحسنه شهریه (کوتاه مدت، میان مدت، بلندمدت و...) از محل منابع داخلی صندوق رفاه دانشجویان واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد، وام های قرض الحسنه بلندمدت شهریه وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت استفاده کنند.

سید فضلی در پایان گفت: تمامی فرایندهای مربوط به اخذ این تسهیلات به صورت مکانیزه و غیرحضوری در بستر وب و از طریق سامانه‌ آموزشی دانشگاه و سامانه ساجد به آدرس www.sajed.iau.ir صورت می پذیرد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری