گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 4230

قتل مشکوک خواهر زاده موسوی

اغتشاشات امروز که توسط اراذل و اوباش سازماندهی شده و با خسارات قابل توجه مالی و خسارت به اموال عمومی و اموال مردم همراه بود، به همین جا ختم نشد و در حالی که میلیون ها تهرانی مشغول عزاداری روز عاشورا طبق آیین سالهای گذشته خود بودند، تیم های ترور ضد انقلاب در اقدامی مشکوک سید علی موسوی، خواهرزاده میرحسین موسوی را به قتل رساندند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از رجا نیوز، گزارش های رسیده به حاکی از قتل مشکوک خواهرزاده میرحسین موسوی، در جریان اغتشاشات امروز تهران توسط تیم های ترور است.

این اقدام مشکوک در حالی در محدوده چهارراه کالج یکی از مراکز تجمع اغتشاشگران صورت گرفته است که گزارش ها حاکی از استفاده از اسلحه مخصوص تیم های ترور در این اقدام مشکوک دارد، چنانکه نوع سلاح و گلوله استفاده شده در این حادثه، نوعی خاص و کمیاب از گلوله وسلاح مخصوص تیم های ترور است.

همچنین گفته می شود بیش از ده نفر از اعضای کددار سازمان منافقین در اغتشاشات امروز بازداشت شده اند.

اما در این حادثه مشکوک آنچه بیش از همه قابل توجه بوده است، انتخاب خواهرزاده موسوی در میان جمعیت امروز حاضر در خیابان انقلاب است، انتخابی که به هیچ وجه اتفاقی به نظر نمی رسد. خواهرزاده میرحسین موسوی در اغلب تجمعات پس از انتخابات حاضر بوده و از این رو هدفی نشاندار برای تیم های ترور بوده است.

پیش از این نیز مسئولین امنیتی کشور در جریان روزهای منتهی به 16 آذر از دستگیری برخی تیم های ترور که با هدف قتل و ایجاد درگیری سیاسی سازماندهی شده بودند خبر دادند.

به نظر می رسد پس از آنکه تیم های ترور از اقدام علیه سران اصلی این جریان به دلیل تدابیر جدی حفاظتی نظام ناامید شدند، این بار به سراغ حلقه های اطرافیان این جریان رفته و با هدف جریان سازی رسانه ای این اقدام مشکوک را سازماندهی کرده اند.

این در حالی است که پس از انتخابات ریاست جمهوری تا کنون یک تیم مخصوص حفاظتی متعلق به یکی از مسئولین ارشد اجرایی نظام، مسئولیت حفاظت از میرحسین موسوی را بر عهده گرفته است.

شنیده ها حاکی از آن است که در روزهای اخیر موسوی با اعتراف به از دست خارج شدن کنترل اغتشاشگرانی که به بهانه حمایت از وی اقدام به برهم زدن نظم عمومی می کنند، از اطرافیان خود خواسته است فکری به حال این جریان بکنند. به نظر می رسد انتخاب یکی از نزدیکان موسوی به عنوان هدف در این حادثه مشکوک از طرفی نیز تلاشی برای انصراف موسوی از این تصمیمش بوده باشد.

همچنین گفته می شود چهار نفر در اغتشاشات امروز تهران جان باخته اند که ضارب دو نفر از جانباختگان دستگیر شده است.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.