تاریخ : 1393,چهارشنبه 04 تير19:14
کد خبر : 133654 - سرویس خبری : خبرهای ویژه

روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل اعلام کرد؛

برگزاری نشست شورای عمومی با حضور رحیم‌پور ازغدی، عابدینی و کوشکی

با توجه به تقارن ایام شهادت شهید بهشتی، استاد رحیم پور ازغدی در رابطه با آراء و افکار شهید بهشتی سخنرانی می کند و دکتر حسن عابدینی کارشناس مسائل منطقه و دکتر کوشکی استاد دانشگاه در رابطه با تحولات اخیر عراق، سوریه و جهان اسلام سخنرانی خواهند داشت.

خبرنامه دانشجویان ایران: شورای عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل این هفته برگزار می شود.

محمدرضا کردلو در گفتگو با خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» گفت: برنامه نشست شورای عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاههای سراسر کشور پنج شنبه و جمعه با حضور دفاتر انجمن اسلامی دانشجویان این اتحادیه در دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد برگزار خواهد شد.

مسئول روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در رابطه با میهمانان این نشست دوروزه نیز افزود: با توجه به تقارن ایام شهادت شهید بهشتی، استاد حسن رحیم‌پور ازغدی در رابطه با آراء و افکار شهید بهشتی سخنرانی می کند و دکتر حسن عابدینی کارشناس مسائل منطقه و دکتر کوشکی استاد دانشگاه در رابطه با تحولات اخیر عراق، سوریه و جهان اسلام سخنرانی خواهند داشت.

کردلو در ادامه گفت: همچنین استاد مولایی در مورد اقتصاد مقاومتی صحبت خواهند کرد و مستند «آرامش شام» ساخته هادی نعمتی در حاشیه این نشست به نمایش درخواهد آمد.

نشست شورای عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل پنج شنبه و جمعه در دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد برگزار خواهد شد.


کد خبرنگار : 19