تاریخ : 1394,دوشنبه 09 شهريور14:01
کد خبر : 177372 - سرویس خبری : صنفی آموزشی

استقبال اینستاگرامی دانشجویان از جدیدالورودها// 2

دانشـــگاهــی در دل جنگـل +تصاویر

یکی از شبکه های اجتماعی که این روزها خیلی از افراد را به دلیل قابلیت انتشار عکس علاقه مند کرده است، اینستاگرام است که به دلیل اشتراک گذاری تصاویر و فیلم کوتاه یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی اکشور است.

خبرنامه دانشجویان ایران:  در آستانه بازگشایی دانشگاه ها دانشجویان در شبکه های اجتماعی اقدام به واکنش های جالبی درباره حضور در کلاس و درس شدند.

به گزارش خبرنگار صنفی – آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ یکی از شبکه های اجتماعی که این روزها خیلی از افراد را به دلیل قابلیت انتشار عکس علاقه مند کرده است، اینستاگرام است که به دلیل اشتراک گذاری تصاویر و فیلم کوتاه یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی اکشور است.

در این میان بازگشایی دانشگاه ها بهانه خوبی شده است که تعدادی از دانشجویان با انتشار عکس هایی از فضای داخلی و بیرون دانشگاه خود معرفی «تصویری» محل تحصیل خود داشته باشند.

در این گزارش خبرنگار صنفی – آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»، تصاویری از این دست از دانشگاه گیلان بدست آورده است؛ قرار گرفتن این دانشگاه در کنار جنگل های شمال صحنه های دلنشینی را برای دانشجویان دارد. بر اساس آخرین رتبه بندی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، دانشگاه گیلان در رتبه بندی سال 1393 در رده هشتم دانشگاه‌های جامع کشور قرار گرفت.

مطالب مرتبط//
دانشگاه تربیت مدرس از دریچه‌ای جدید


کد خبرنگار : 16