تاریخ : 1396,سه شنبه 25 مهر18:19
کد خبر : 248103 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

ارائه خدمات ویژه به دانشجویان روشندل

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از خدمات ویژه این صندوق برای دانشجویان روشندل خبر داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از ایسکانیوز، ذوالفقار یزدان مهر با توجه روز جهانی عصای سفید و در راستای تکریم دانشجویان روشندل اظهار داشت: صندوق رفاه دانشجویان هر ساله به دانشجویان روشندل در تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه های دولتی مبالغی را تحت عنوان وام ضروری دانشجویان روشندل پرداخت می نماید.

وی افزود: براساس این طرح به دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی مبلغ 3 میلیون تومان و مقطع کارشناسی 2 میلیون تومان پرداخت می گردد.

یزدان مهر تصریح کرد: بیش از یک میلیارد و یک صد میلیون تومان در قالب مساعدت به دانشگاه ها جهت خرید لوازم کمک آموزشی ویژه دانشجویان روشندل پرداخت کرده ایم.

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تاکید کرد: در سال 96 صندوق رفاه دانشجویان به منظور تسهیل در شرایط تحصیلی دانشجویان روشندل شاغل به تحصیل در دانشگاه کردستان و به منظور خرید لوازم کمک آموزشی مبلغ 70 میلیون تومان و نیز جهت خرید سیستم های صوتی مخصوص دانشجویان روشندل شاغل به تحصیل در دانشگاه تهران بیش از 40 میلیون تومان مساعدت نموده است.

یزدان مهر در پایان خاطر نشان کرد: این صندوق آمادگی دارد صددرصد متقاضیان تسهیلات ضروری ویژه دانشجویان روشندل را پوشش دهد.


کد خبرنگار : 20