تاریخ : 1396,سه شنبه 23 آبان14:10
کد خبر : 250153 - سرویس خبری : خبرنامه

اعلام آمادگی دفتر تحکیم وحدت برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان

عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت ضمن ابراز همدردی با بازماندگان حادثه زلزله غرب کشور گفت: دانشجویان انقلابی دفتر تحکیم وحدت آمادگی خود را جهت هرگونه امدادرسانی به مردم عزیز آسیب دیده اعلام می‌کند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، علی‌اصغر صالحی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگویی ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت تعدادی از هم‌وطنانمان در حادثه دلخراش زلزله اخیر در غرب کشور و ابراز همدردی با بازماندگان حادثه، گفت: از مسئولان مربوطه تقاضا داریم با تمام امکانات درمانی و عمرانی خود به کمک مردم عزیز غرب کشور بشتابند که این عزیزان در هنگام سختی‌های جنگ و مرزبانی این کشور همواره یاور ما بوده‌اند و الان که این مصیبت به این مردم وارد شده باید با تمام وجود به یاری ان ها رفت.

وی ادامه داد: دانشجویان انقلابی دفتر تحکیم وحدت آمادگی خود را جهت هرگونه امدادرسانی به مردم عزیز آسیب دیده اعلام می‌دارند و از همه هم وطنانی که می‌توانند به هر نحوی در بهبود کیفیت زندگی این عزیزان و کم کردن مصیبت‌های وارده موثر باشند در خواست می‌کنیم که به کمک این عزیزان بشتابند.

صالحی تصریح کرد: تا کنون حدود 423 کشته و 7 هزارو 370 مجروحکشته از سوی مراکز اعلام شده است که رسیدگی به خانواده‌های آسیب دیده همت همه را می‌طلبد علی‌الخصوص همکاری استان‌های معین که از آنها انتظار می‌رود تمام تلاش خود را در رسیدگی به این عزیزان انجام دهند.

این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: از تمامی دانشجویان علی‌الخصوص دانشجویان انجمن‌های اسلامی تقاضا داریم که کمک‌های خود را حتی در قالب اقلام خوراکی و آب معدنی که به شدت در این منطقه مورد نیاز است را به مراکزی که درنظر گرفته شده ارائه کنند و همچنین با مراجعه به مراکز اهدای خون به کمک آسیب‌دیدگان بشتابند.

وی در خاتمه گفت: ان‌شاءالله دیگر شاهد این قبیل اتفاقات با این حجم از خسارات در کشور نباشیم و این عزیزان زلزله زده را به حال خود وانگذاریم و تا بازسازی کامل این مناطق یاور آنها باشیم.


کد خبرنگار : 20