تاریخ : 1396,چهارشنبه 15 آذر13:54
کد خبر : 251962 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

۱۹ آذر، آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ۱۹ آذر ماه، آخرین مهلت تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۶ است

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام ظرفیت‌های جدید و تمدید مهلت مجدد انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 اطلاعیه‌ای صادر کرد.

وی یبان کرد: پیرو اطلاعیه‌های منتشره در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به منظور مساعدت برای انتخاب رشته در این مرحله به داوطلبان اجازه داده می‌شود تا پایان روز یکشنبه مورخ 96/09/19 نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

حسین توکلی عنوان کرد: لذا همه متقاضیان باید براساس مندرجات این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه ذکر شده نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه منحصرا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام کنند. ضمنا داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده‌اند نیز در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا تاریخ فوق‌الذکر اقدام کنند.

وی یاد آور شد:  متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی که قبلا در آزمون سراسری سال 1396 ثبت‌نام نکرده اند، نیز تا زمان اعلام شده می‌توانند با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته  نسبت به ثبت‌نام در این مرحله اقدام کنند.