تاریخ : 1396,چهارشنبه 15 آذر20:52
کد خبر : 252003 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه رخ داد؛

ناتوانی شهربانو امانی از پاسخ دادن به سوالات دانشحویان!

عدم پاسخگویی قانع کننده شخصی که با "تکرار می کنم" عضو شورای شهر تهران در دانشگاه علوم پزشکی باعث به حاشیه کشیده شدن مراسم گرامیداشت روز دانشجو شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از نسل برهان، انجمن اصلاح طلب دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بمناسبت بزرگداشت روز دانشجو برنامه ای را با سخنرانی شهربانو امانی انگنه عضو شورای شهر تهران برگزار کرد.

ابتدای مراسم شهربانو امانی انگنه با تاکید با بیان شخصیت شهدای ۱۶ آذر گفت: اگرخون سه شهید دانشجو نبود و اگر ذات استبداد و استکبار ستیز دانشجو نبود امروز روز دانشجو نبود.

شهربانو امانی انگنه با رونمایی از چهره دوم خود گفت: مشکل اصلی کشور فساد است ، مشکل اصلی فساد اقتصادی نیست ،فساد در دور زدن قانون ،فساد در عدم اجرای قانون ،فساد در گردش اطلاعات آزاد، فساد در رانت اطلاعات ،فساد در همه ابعاد است.

در ادامه مراسم دانشجویان حاضر در مراسم با شنیدن سخنان شعارگونه شهربانو امانی انگنه شروع به پرسیدن سوالات نمودند که یکی از دانشجویان به حالت اعتراضی پرسید: چرا اجرای قانون را از روستای انگنه که چاه های غیرمجازش ۲۴ ساعته (به قیمت خشک شدن دریاچه ارومیه و نابودی منابع آب زیرزمینی) کار می کنند، شروع نمی کنید!

عدم پاسخگویی قانع کننده  شخصی که با “تکرار می کنم” عضو شورای شهر تهران شده است تنها به اینجا ختم نمی شود و ایشان با پرداختن به موضوع ابطال شده حصر خانگی فتنه گران باعث شدند بار دیگر این مراسم به حاشیه کشیده شود و دانشجویی در جواب سخن ایشان گفت: موضوع حصر در شورای عالی امنیت ملی مطرح شده است که حسن روحانی هم در آن زمان بود و بعد هم که ایشان رییس شورا شدند باز به ادامه حصر رای دادند حال شما و بقیه افراد در حدی نیستید ‌که حرف از رفع حصر بزنید.

شهربانو امانی انگنه بار دیگر  بجای پاسخ دادن به اعتراض دانشجو ، سیاست رو به فرار را در پیش گرفتند که باعث به حاشیه کشیده شدن مراسم گرامیداشت روز دانشجو شد.