تاریخ : 1397,یکشنبه 20 آبان14:28
کد خبر : 289911 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

به مدت ۲۰ روز؛

مهلت ثبت نام برای انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی آغاز شد

سامانه انتقال و میهمانی دانشگاه‏‌های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۷-۹۸ از امروز ۲۰ آبان ۹۷ فعال شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشجو، سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان (به جز دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (PhD) و دستیاری) دانشگاه‏‌های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۸- ۹۷ بر اساس جدول زمان بندی از امروز ۲۰ آبان آغاز شده است و دانشجویان تا ۱۰ آذرماه ۹۷ می‌توانند درخواست میهمانی جدید در دانشگاه مبداء را ثبت کنند.

ثبت نام تنها به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد و دانشجویان باید پس از مطالعه و آگاهی از شرایط میهمانی و انتقال و آماده کردن اطلاعات مورد نیاز و اسکن مدارک جهت ثبت درخواست انتقالی خود اقدام کنند.

پس از بررسی کارشناسان آموزش، در صورتی که مدارک و اطلاعات دانشجو ناقص باشد برای وی پیغامی ارسال می‌شود که دانشجو باید حداکثر تا تاریخ ۲۶ آذر ۹۷ نسبت به رفع نقص مربوطه اقدام کند.

دانشجوی متقاضی انتقال لازم است در صورت موافقت با درخواست انتقالی در دانشگاه مبداء، مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای دانشگاه یا دانشگاه‌های مقصد انتخابی را از طریق سامانه نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی تا تاریخ ۲۳ دی ماه ۹۷ ارسال و تکمیل کند تا درخواست توسط دانشگاه یا دانشگاه‌های مقصد مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین دانشگاه‏‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی که در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پذیرش دانشجوی انتقالی یا میهمانی ندارند باید اطلاع رسانی لازم را در این خصوص به انجام رسانند و از قبل به اطلاع دانشجویان برسانند.