تاریخ : 1397,چهارشنبه 19 دي16:10
کد خبر : 297713 - سرویس خبری : خبرهای ویژه

در حمایت از افراد بی سرپناه؛

دانشجویان بسیجی شیراز شب گذشته را در خیابان به صبح رساندند

دانشجویان در حمایت از افراد کارتن‌خواب شب گذشته را در خیابان و در مقابل شورای شهر شیراز به صبح رساندند، لازم به ذکر است اعتراض دانشجویان بسیجی از زمانی آغاز شده که یک خانم ۵۰ ساله بی سرپناه هفته گذشته در یکی از بافت‌های تاریخی شیراز جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ دانشجویان بسیجی دانشگاه شیراز در حمایت از افراد بی سرپناه و کارتن‌خواب‌ها شب گذشته را در خیابان و در مقابل شورای شهر شیراز در سرمای هوا به صبح رساندند.

این دانشجویان که در ایام امتحانات خود هستند، کتاب‌های درسی خورد را هم در خیابان مطالعه کردند و با این حرکت تلاش کردند صدای اعتراض خود را به گوش نمایندگان شورای شهر و مسئولان شیراز برسانند.

دانشجویان بسیجی دانشگاه شیراز همچنین با ارسال نامه و در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی از اعضای شورای شهر خواستند تا سریعا فکری برای اسکان کارتن‌خوابها در سرمای زمستان کنند.

لازم به ذکر است اعتراض دانشجویان بسیجی از زمانی آغاز شده که یک خانم ۵۰ ساله بی سرپناه هفته گذشته در یکی از بافت‌های تاریخی شیراز جان خود را از دست داد.

این در حالی است که مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در گفت‌وگویی اعلام کرد: تجمع دانشجویان شیراز تا زمان پاسخگویی مسئولان برای حل مشکل کارتن‌خواب‌ها ادامه دارد.(اینجا بخوانید)