تاریخ : 1398,شنبه 17 فروردين14:28
کد خبر : 307421 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

طبق اعلام دانشگاه پیام نور؛

مدارک دانش آموختگی مفقودی دانشجویان سیل زده، رایگان و به سرعت صادر می‌شود

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از صدور سریع مدارک دانش آموختگی موقت و دائم فارغ التحصیلان که در سیل اخیر مفقود یا مخدوش شده است، خبر داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ضمن ابراز همدردی با هموطنان آسیب دیده سیل اخیر در سراسر کشور گفت: مدارک دانش آموختگی موقت و دائم فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور که نسخه اصلی آن در سیل اخیر مفقود یا مخدوش شده؛ با تایید مراکز و واحد استانی رایگان و در اسرع وقت صادر می‌شود.

محسنی با عنوان اینکه صدور مدارک دانش آموختگی جدید برای آسیب دیدگان از سیل منوط به تایید مرکز یا واحد دانشگاهی مربوطه است، اظهار داشت: این خدمت به تمامی استان‌های سیل زده کشور ارائه می‌شود و دانش آموختگان برای ثبت درخواست و دریافت دانشنامه‌های جدید به مراکز و واحد‌های خود مربوطه مراجعه کنند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از انتقال مدارک و اسناد مراکز و واحد‌ها در مناطق سیل زده خبر داد و افزود: با تلاش و پیش بینی‌های صورت گرفته در اکثر مناطق در معرض سیل، با اقدامات پیشگیرانه، کلیه مدارک و اسناد آموزشی، مالی و اداری موجود در مراکز واحد‌های دانشگاه‌های پیام نور، جمع آوری و به محل‌های ایمن منتقل شده اند.