تاریخ : 1398,پنجشنبه 12 ارديبهشت14:37
کد خبر : 310601 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

شروط قطبی برای ماندن در فولاد خوزستان تکذیب شد

رسانه باشگاه فولاد خوزستان خبر «شروط قطبی برای ماندن در فولاد خوزستان» را تکذیب کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، مدیر رسانه باشگاه فولاد خوزستان در این رابطه اظهار کرد: در حال حاضر تمام تمرکز تیم فولاد خوزستان معطوف بازی های باقیمانده در لیگ است و مطرح نمودن اینگونه اخبار در سطح برخی رسانه ها صحیح نمی باشد.

محمد رضایی در ادامه گفت: باشگاه فولاد خوزستان با توجه به شرایط و جایگاه کنونی از عملکرد تیم در نیم فصل دوم رضایت دارد و مدیرعامل باشگاه نیز بر ادامه همکاری این باشگاه با آقای قطبی تاکید نموده است و با توجه به این فضا قطعاً برنامه ریزی های لازم را برای تقویت تیم در فصل آینده انجام خواهند داد.

وی همچنین گفت: ابزار، زیرساخت و بودجه مناسب لازمه پیشرفت یک تیم فوتبال است و خوشبختانه باشگاه فولاد خوزستان با داشتن زمین های تمرینی و برترین ورزشگاه کشور در این زمینه پیشتاز است. استراتژی اصلی مدیریت باشگاه، موفقیت تیم فولاد خوزستان است و ما تمام کوششمان را خواهیم کرد تا با کسب بهترین نتایج و پیروزی های مکرر در بازی های باقیمانده و همچنین فصل آینده رقابت ها دل مردم استان خوزستان و هواداران پرشور فولاد که لایق برترین ها هستند را شاد کنیم.