تاریخ : 1398,سه شنبه 31 ارديبهشت01:41
کد خبر : 312743 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان یزد انتخاب شدند

با برگزاری بیست و پنجمین دوره انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد نفرات برگزیده انتخاب شدند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از خبرگزاری دانشجو، فرخ‌نژاد، مسئول ستاد انتخابات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد گفت: جلسه مجمع سالانه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد برگزار شد. در این نشست برنامه‌های کاندیدا‌ها ارائه‌شده و انتخابات شورای مرکزی و هیئت نظارت این تشکل برای یک دوره یک‌ساله انجام شد.

فرخ‌نژاد افزود: قبل از برگزاری انتخابات کاندیدا‌های عضویت در شورای مرکزی و هیئت نظارت به تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده خود پرداختند و پس از پایان فرآیند انتخابات و شمارش آرا صورت گرفت.

بر اساس انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد، علی خدادادی آرپناهی، محمدرضا نعمتی، محمدحسین قضاوی، محمدرضا بهرامی، علیرضا مهرابی و محمد محمدی در بین آقایان و در قسمت خواهران حسینی، ملک‌محمدی و جوادی‌نسب با اکثریت آرا وارد شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد شدند.

محمد اطرج، علیرضا زنگنه‌‎اینالو، حمیدرضا نوروزی و خانم طالب‌پور نیز در این انتخابات به‌عنوان اعضای علی‌البدل شورای مرکزی انتخاب شدند.

بر اساس آرای دانشجویان علی یزدانی و محمد طالع‌زاده شیرازی برای هیئت نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد انتخاب شدند و همچنین علیرضا زارع شهرآبادی به‌عنوان عضو علی‌البدل هیئت نظارت برگزیده شد.

اعضای شورای مرکزی و هیئت نظارت بر دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه‌ها به مدت یک‌سال و از بین اعضای این تشکل انتخاب می‌شوند.