تاریخ : 1398,شنبه 02 شهريور03:04
کد خبر : 325088 - سرویس خبری : آخرین اخبار صنفی آموزشی

ساخت سوئیت برای دانشجویان متأهل دانشگاه سمنان

معاون دانشجویی دانشگاه سمنان گفت: با استفاده از کمک‌های خیران، شش سوئیت ۵۰ نفره برای خوابگاه دانشجویان متأهل دانشگاه سمنان در حال ساخت است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از خبرگزاری دانشجو، معاون دانشجویی دانشگاه سمنان از افزایش ظرفیت‌های خوابگاهی دانشگاه سمنان برای دانشجویان مجرد و متاهل خبر داد.

بهروز گل محمدی با اعلام این خبر گفت: با استفاده از کمک‌های خیران، شش سوئیت ۵۰ نفره برای خوابگاه دانشجویان متأهل دانشگاه سمنان در حال ساخت است.

معاون دانشجویی دانشگاه سمنان با اشاره به در دست ساخت بودن یک بلوک خوابگاهی با ظرفیت ۲۶۰ نفر و پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در این دانشگاه مطرح کرد: این طرح در نهایت تا مهرسال ۹۹ در دانشگاه سمنان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه تنها ۳۰ درصد دانشجویان دانشگاه سمنان بومی هستند تصریح کرد: ظرفیت خوابگاهی این دانشگاه حدود ۴ هزار نفر است که بر اساس برنامه ریزی‌های انجام‌شده در آینده افزایش می‌یابد، اما باز هم با توجه به جمعیت بیش از ۱۲ هزار نفری دانشجویان در این زمینه کمبود داریم.

گل محمدی با بیان اینکه هم اکنون همه دانشجویان روزانه دانشگاه سمنان یک سال می‌توانند از خوابگاه‌های این دانشگاه استفاده کنند خاطر نشان کرد: دانشگاه سمنان در تلاش است با ساخت خوابگاه‌های جدید این ظرفیت را افزایش دهد تا دانشجویان روزانه بتوانند تا ۲ سال از آن بهره‌مند شوند.