به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، در این مراسم اسامی برگزیدگان بخش "آثار برتر" در بخشهای تیتر، خبر، سرمقاله و یادداشت، طرح، طرح روی جلد، طنز، عکس، کاریکاتور، گرافیک و صفحه آرایی، گزارش، مصاحبه، مقاله علمی تخصصی فنی مهندسی، مقاله علمی تخصصی کشاورزی و محیط زیست، مقاله علمی تخصصی هنر، مقاله سیاسی، مقاله اجتماعی، مقاله ادبی، مقاله اقتصادی، مقاله دینی و قرآنی، مقاله صنفی، مقاله علمی تخصصی علوم انسانی، مقاله علمی تخصصی علوم پایه، مقاله علمی تخصصی علوم پزشکی، مقاله فرهنگی و مقاله هنری اعلام شد.
تیتر
رتبه سوم: از دانشگاه علامه طباطبایی مسلم علیزاده از نشریه ملیسا
رتبه دوم: از علوم پزشکی تبریز فاطمه سادات میر حسینی نشریه درد دل
رتبه اول: از علوم پزشکی اصفهان علیرضا اعتدالی نشریه چک
خبر
رتبه سوم: علوم پزشکی تبریز سامان طلوعی نسب نشریه تنفس
رتبه دوم: علوم پزشکی شیراز آیدا باقری از نشریه اسقف
رتبه اول: از دانشگاه علامه طباطبایی مینا نعمتی نشریه دولت یار
سرمقاله و یادداشت
شایسته تقدیر از دانشگاه اصفهان کیمیا ضیایی نشریه باران
رتبه سوم:دانشگاه فردوسی مشهد محمد حسین نجفی نشریه مکث
رتبه دوم:امیر صادق رحمانی از نشریه دانشجو سلام|
رتبه اول:علوم پزشکی آبادان علیرضا حزبه نژاد از نشریه صدای دانشجو
طرح روی جلد
به علت تخلف داوری این بخش مجدد برگزار و نتایج اعلام خواهد شد.
بخش طنز
شایسته تقدیر از علوم پزشکی کرمانشاه علی گراوند نشریه فانوس
رتبه سوم:علوم پزشکی مازندران شروین نصراله زاده روشن با نشریه دیر
رتبه دوم:دانشگاه تبریز امین علی طایفی نصرآبادای نشریه تهرنگ
رتبه اول: از علوم پزشکی همدان فاطمه فدایی نشریه گنج نامه
گزارش
شایسته تقدیر از دانشگاه علامه الیاس قرایی نژاد نشریه ملیسا
رتبه سوم: از علوم پزشکی اصفهان پوران فدوی حسینی نشریه دوپامین
رتبه دوم: از دانشگاه لرستان سجاد عبد اللهی موسوی نشریه عینک
رتبه اول:از دانشگاه صدا و سیما محبوبه علی آقایی نشریه پویش
طرح
رتبه سوم:ا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان محمد سعید واحدی پور با نشریه نیشتر
رتبه دوم: از علوم پزشکی آابادان سحر رخشان فرد نشریه صدای دانشجو
رتبه اول: از دانشگاه شیراز روزبه ایمانی با نشریه حرف
کاریکاتور
رتبه سوم: به صورت مشترک از دانشگاه شیراز سینا جنگجو و از دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان مهرداد جباری با کافه عسل
رتبه دوم: ازعلوم پزشکی شیراز محمد حسین ساسانی با نشریه لبقند
این بخش رتبه اول نداشت
گرافیک و صفحه آرایی
به علت تخلف داوری این بخش مجدد برگزار و نتایج اعلام خواهد شد.
مصاحبه
شایسته تقدیر از دانشگاه علامه طباطبایی علی رمضانی با نشریه ابابیل
رتبه سوم:صبا فقیه زاده
رتبه دوم: از علامه طباطبایی الهام یعقوبی نشریه دولت یار
رتبه اول: از دانشگاه علامه طباطبایی فائزه فتحی رستمی با نشریه نویسا
مقاله سیاسی
شایسته تقدیر ابراهیم اسکافی نشریه آدینه شیراز
رتبه سوم: از دانشگاه فردوسی مشهد سجاد هوشمند نشریه وقایع اتفاقیه
رتبه دوم: از دانشگاه شیراز حسن بنام با نشریه بامداد ارم
رتبه اول:از دانشگاه فردوسی مشهد برهان سقفیان نشریه وقایع اتفاقیه
مقاله اجتماعی
رتبه سوم: از علوم پزشکی تهران علیرضا رضایی با نشریه تماشاچی
رتبه دوم: از علوم پزشکی شیراز مریم امانی نشریه خط قرمز
رتبه اول: از دانشگاه صنعتی اصفهان محمد امیر برهانی نشریه صبح دانشگاه
مقاله هنری
رتبه سوم مشترک از دانشگاه شیراز شبنم حیدری فرد نشریه پیارک و از دانشگاه شیراز ابراهیم اسکافی نشریه دفتر
رتبه دوم مشترک مصطفی رضایی نشریه مردمک و انسیه زند کریمی نشریه خط سفید از دانشگاه علامه طباطبایی
رتبه اول: از دانشگاه ازاد اسلامی خوراسگان محمد رضا کریم باسی نشریه ماهور
عکس
شایسته تقدیر از علوم پزشکی ارومیه حسین افتاب قره باغ نشریه پویش
رتبه سوم: از دانشگاه فردوسی مشهد نشریه شباهنگ محمد رضا راستین
رتبه دوم: از دانشگاه علوم پزشکی کرمان سامان آژ نشریه کند و این بخش رتبه اول نداشت
مقاله ادبی
رتبه سوم: از علوم پزشکی تبریز سما عبایی با نشریه ایما
رتبه دوم: الناز سادات سجادی نیا با نشریه وصال
رتبه اول: از دانشگاه فردوسی زهرا سالاری نشریه وقایع اتفاقیه
مقاله اقتصادی
شایسته تقدیر از علوم پزشی مشهد جلال کامران نیا از نشریه نگاه تازه
رتبه سوم: از دانشگاه شیراز سینا جنگجو نشریه حرف
رتبه دوم: از دانشگاه فردوسی مشهد رضا امیرزاده
رتبه اول: از دانشگاه فردوسی مشهد سجاد هوشمند از نشریه وقایع اتفاقیه