تاریخ : 1398,دوشنبه 29 مهر17:18
کد خبر : 332172 - سرویس خبری : آخرین اخبار صفحه اول

واکنش‌های مجازی به خوشحالی دیشب مهدی ترابی

دیشب در جریان بازی دیدار پرسپولیس و پیکان مهدی ترابی موفق به گلزنی شد و هنگام خوشحالی بعد از گل در مقابل دوربین با نشان دادن جمله‌ای بر روی تیشرت ورزشی خود نظر کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛  دو تیم فوتبال پرسپولیس و پیکان در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر خلیج فارس از ساعت ۱۸ امروز به مصاف یکدیگر رفتند؛ در اواسط نیمه نخست این دیدار، مهدی ترابی، بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس دروازه پیکان را باز کرد.

طبق معمول پس از به ثمر رسیدن گل، هواداران فوتبال شاهد شادی پس از گل توسط زننده گل بودند؛ اما این بار دیدگان تماشاگران و رسانه‌ها نظاره‌گر حرکتی متفاوت بود. مهدی ترابی بعد از گلزنی با حرکت به سمت دوربین‌های تلویزیونی، ضمن بالا زدن لباس تیم پرسپولیس، نوشته‌ای را که در تیشرت زیرین آن بود به معرض دید رسانه‌ها و تماشاگران گذاشت؛ بر روی تیشرت مهدی ترابی این عبارت که "تن‌ها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری" نقش بسته بود.

این اقدام بازیکن تیم پرسپولیس در مدت زمانی کوتاه، موجی از واکنش‌های مثبت از سوی کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت.

در ادامه بخشی از توئیت‌های کاربران فضای مجازی در تحسین این حرکت مهدی ترابی که در عرض چند دقیقه موجب ترند شدن هشتگ‌ مهدی ترابی شد را مشاهده می‌کنید: