تاریخ : 1398,دوشنبه 05 اسفند13:11
کد خبر : 346567 - سرویس خبری : آخرین اخبار ورزشی

لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می‌شود

معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر فدراسیون فوتبال در فضای انتخابات قرار دارد و تغییری در اساسنامه آن صورت نمی‌گیرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی علی نژاد معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس سابق فدراسیون ووشو درباره اینکه اساسنامه فدراسیون فوتبال ایراداتی دارد، گفت: در حال حاضر  فدراسیون فوتبال در فضای انتخابات قرار دارد و بدیهی است که قرار نیست تغییری در اساسنامه آن صورت بگیرد.

بحث بازنشسته‌ها موضوع دیگری است و ارتباطی به  اساسنامه فدراسیون فوتبال ندارد. در مقدمه اساسنامه فدراسیون فوتبال آمده است که با مقررات و قوانین کشور این فدراسیون اداره می‌شود. طبیعی است که ما تابع قوانین کشور هستیم و این قانون برای همه لازم اجرا است.

علی نژاد درباره لغو مسابقات ورزشی به خاطر شیوع کرونا بیان کرد: براساس هماهنگی با وزارت بهداشت امروز وزیر ورزش و جوانان دستورالعملی را به همه دستگاه‌های مربوطه ابلاغ کرد. به مسابقات با برنامه زمانی مشخص در تقویم آسیایی، جهانی و لیگ‌های داخلی مجوز برگزاری بازی بدون تماشاگر داده شد. البته رویداد‌های محلی و استانی که برگزار نشدن آنها مشکلی ایجاد نمی‌کند را به زمان‌های دیگر موکول کردیم. مسابقات فوتبال و لیگ برتر فوتبال بدون تماشاگر برگزار می‌شود.