کد خبر: 28325

دم خروس عضو جریان انحرافی تحکیم وحدت +فیلم و عکس

برادر و خواهر شبنم مددزاده (اکبر و مهدیه مددزاده) دبیر سیاسی انجمن اسلامی منحل شده دانشگاه تربیت معلم موسوم به انجمن 49 در درگیری روز 19 فروردین سال 90 که بین منافقین و ارتش عراق در اردوگاه اشرف رخ داد به هلاکت رسیدند.

خبرنامه دانشجویان ایران: برادر و خواهران شبنم مددزاده دبیر سیاسی انجمن منحل شده 49 دانشگاه تربیت معلم در درگیری بین منافقین و ارتش عراق در اردوگاه اشرف به هلاکت رسیدند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجوان ایران»؛ اکبر و مهدیه مددزاده، برادر و خواهر شبنم مددزاده دبیر سیاسی انجمن اسلامی منحل شده دانشگاه تربیت معلم موسوم به انجمن 49 در درگیری که بین منافقین و ارتش عراق در اردوگاه اشرف رخ داد به هلاکت رسیدند.

این در حالی است که پیش از این دوستان صمیمی مددزاده با انواع و اقسام توجیه ها سعی در تبرئه او داشتند و تلاش می کردند تا ارتباط او و خانواده اش را با گروهک تروریستی منافقین که دستشان به خون بسیاری از جوانان بی گناه و مظلوم این مرز و بوم آغشته است کتمان کنند.

گفتنی است تعدادی از اعضای باقیمانده انجمن منحله دانشگاه تربیت معلم موسوم به انجمن 49 که از دفاتر فعال طیف غیرقانونی علامه بوده است، در دانشگاه تربیت معلم فعالیت می کردند.

گفتنی است سال 88 در مراسم میزگرد انتخابات در دانشگاه تربیت معلم (مجتمع حصارک کرج) که با حضور «سلیمانی» نماینده بسیج دانشجویی، «طوسی» نماینده اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل و «انسانی» نماینده دفتر تحکیم وحدت برگزار شد، تعدادی از منتسبین به "طیف غیردانشجویی علامه" با افشا سازی در خصوص شبنم مددزاده اقدام به اغتشاش و برهم زدن مراسم کردند.

اعضای این طیف بعد از افشاگری های «مهدی طوسی»  در مورد تخلفات «شبنم مددزاده» عضو این طیف و سابقه انحرافات این جریان، به شدت خشمگین شدند و به بالای سن حمله کرده و قصد داشتند وی را مورد ضرب و شتم قرار دهند که  با دخالت دانشجویان درگیری خاتمه یافت.

همچنین سایت خبرنامه تربیت معلم نوشت: برادر و خواهر شبنم مددزاده (اکبر و مهدیه مددزاده) دبیر سیاسی انجمن اسلامی منحل شده دانشگاه تربیت معلم موسوم به انجمن 49 در درگیری روز 19 فروردین سال 90 که بین منافقین و ارتش عراق در اردوگاه اشرف رخ داد به هلاکت رسیدند.

پس از این مسئله تلویزیون گروهک تروریستی منافقین و به تبع آن سایت های خبری ضدانقلاب با پوشش خبری این درگیری و اعلام اسامی کشته شدگان پرده از ماهیت واقعی اعضای خانواده مددزاده برداشتند.

اما این پایان ماجرا نبود چرا که چند روز بعد نیز زندانیان زندان رجایی شهر کرج در تاریخ 90/01/22 در نامه ای خطاب به شبنم و فرزاد مددزاده که به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق ارتباط با گروهک تروریستی منافقین به 5 سال حبس تعزیری همراه با تبعید به زندان رجایی شهر کرج محکوم شدند، کشته شدن آن دو را به آنها تسلیت گفتند.

این مسئله در حالی رخ داد که تا پیش از آن اغتشاش گران دانشگاه تربیت معلم که دوستان صمیمی مددزاده بودند با انواع و اقسام توجیه ها سعی در تبرئه او داشتند و تلاش می کردند تا ارتباط او و خانواده اش را با گروهک تروریستی منافقین که دستشان به خون بسیاری از جوانان بی گناه و مظلوم این مرز و بوم آغشته است کتمان کنند.

اما حقیقت به مرور زمان خود را آشکار کرد و هر روز با اتفاقی جدید ماهیت پلید این شخص و اعضای خانواده اش بر همگان مشخص شد.

در فیلم زیر که توسط تلویزیون سازمان منافقین پخش شده اکبر مددزاده به عنوان یکی از کشته شدگان این سازمان تروریستی در درگیری با ارتش عراق معرفی می شود.


دانلود

لازم به یادآوری است شبنم مددزاده دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر (ورودی سال 85) و نایب دبیر شورای تهران طیف علامه دفتر تحکیم وحدت، در اسفندماه سال 87 به جرم اقدام علیه امنیت ملی از طریق ارتباط با سازمان تروریستی منافقین به 5 سال زندان همراه با تبعید به زندان رجایی شهر محکوم شد.

مرتبط ها