گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 143315

از «اینچئون» چه خبر؟

روز موفق برای تیراندازی، والیبال، قایقرانی و دومیدانی/ کشتی مدال نگرفت +جدول

بازی‌های آسیایی محکی است برای سطح ورزش کشورمان؛ در نهمین روز از بازی‌های آسیایی که در اینچئون، واقع در کشور کره جنوبی در حال برگزاری است، ششمین مدال طلای کاروان ورزشی کشورمان توسط اسماعیل عبادی به دست آمد.

خبرنامه دانشجویان ایران: بازی‌های آسیایی محکی است برای سطح ورزش کشورمان؛ ورزشی که به عقیده بسیاری بعد از یک دهه محاق، دارد به جایگاهی که شایسته آن است باز می‌گردد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ در نهمین روز از بازی‌های آسیایی که در اینچئون، واقع در کشور کره جنوبی در حال برگزاری است، ششمین مدال طلای کاروان ورزشی کشورمان توسط اسماعیل عبادی به دست آمد.

وی که پیش از این در مرحله نیمه‌نهایی رقیبی از مالزی را شکست داده بود توانست در فینال با غلبه بر حریف هندی مدال طلا را به دست آورد.

پیروزی شاگردان کواچ و صعود به مرحله دوم
در ادامه رقابت‌های والیبال، تیم ملی ایران امروز (شنبه) در سومین دیدار خود به مصاف مالدیو رفت و در سه ست پیاپی با امتیازهای 25 - 10، 25 - 19 و 25 - 21 حریفش را از پیش رو برداشت.

شاگردان کواچ با برتری در این دیدار به مرحله پلی‌آف صعود کردند.

حسین عسگری در ماده تایم تریل دوچرخه سواری برنز گرفت
حسین عسگری ملی پوش دوچرخه سواری ایران در ماده تایم تریل انفرادی رقابت خود ار امروز با حریفانش آغاز کرد. وی در دور اول و 14 کیلومتر، رکورد 17 دقیقه و 13 ثانیه و یک صدم ثانیه را ثبت کرد و در دور دوم 28 کیلومتر را 34 دقیقه و 24 ثانیه و 37 صدم ثانیه طی کرد و در نهایت با زمان 51 دقیقه و 19 ثانیه و 77 با کسب عنوان نخست به کار خود پایان داد و مدال برنز گرفت.

وی در بازی‌ها آسیایی گوانگجو نیز مدال برنز را از آن خود کرده بود.

لیلا رجبی در پرتاب وزنه مدال نقره گرفت
مسابقات پرتاب چکش بانوان مرحله نهایی امروز برگزار شد و لیلا رجبی، ملی پوش کشورمان به همراه 9 پرتابگر دیگر در این رقابت حضور داشتند.

لیلا رجبی که نایب قهرمان آسیا محسوب می‌شود، در پرتاب نخست خود رکورد 16 متر و 90 سانتی متر را به ثبت رساند و در پرتاب دوم نیز وی وزنه را 16 متر و 97 سانتی متر پرتاب کرد.

وی در پرتاب سوم خود رکورد 17 متر و 58 سانتی متر را ثبت کرد و پرتاب چهارم او نیز 17 متر و 80 سانتی متر بود.

پرتاب پنجم وی 17 متر و 79 سانتی متر بود و او در پرتاب ششم خود نیز وزنه را 17 متر 66 متر پرتاب کرد و در نهایت  مدال نقره را کسب کرد.

تیم کامپوند مردان ایران برنز گرفت
تیم کامپوند تیراندازی باکمان مردان ایران در مسابقه رده بندی این بخش در بازی های آسیایی مقابل فیلیپین به میدان رفت و موفق شد با برتری 227 بر 224 مدال برنز را از آن خود کند.

مریم طوسی در مرحله مقدماتی دوی 100 متر سوم شد و به فینال رفت
مریم طوسی نماینده دوی سرعت ایران در بازی‌های آسیایی در مرحله مقدماتی دوی 100 متر با رکورد 11 ثانیه و 70 صدم ثانیه در گروه خود در مرحله مقدماتی سوم شد و راهی فینال شد.

حسن رحیمی از گردونه مسابقات حذف شد
رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی از صبح امروز در 2 وزن اول کشتی آزاد آغاز شد که نمایندگان اوزان 57 و 70 کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

 

حسن رحیمی در 57 کیلوگرم که در نخستین دیدارش با نتیجه 10 بر صفر از سد صمد ندیربیک اولو از قرقیزستان گذشته بود در دور دوم با نتیجه یک بر صفر مغلوب یون جانسیک از کره‌جنوبی شد و از حضور در نیمه‌نهایی بازماند که با توجه به شکست حریفش در نیمه‌نهایی مقابل کشتی‌گیر قزاق، رحیمی از گردونه مسابقات حذف شد. رحیمی در دوره قبل بازی‌های آسیایی در گوانگجو پنجم شده بود.

در روز بدون مدال کشتی آزاد، حسین‌خانی هم حذف شد
مصطفی حسین‌خانی در 70 کیلوگرم در نخستین دیدارش با نتیجه 5 بر یک از سد عظمت عمرژانوف از قزاقستان گذشت و گام به مرحله یک‌چهارم نهایی گذاشت، اما در این مرحله در حالی که تا ثانیه‌های پایانی با نتیجه 3 بر یک از حریفش پیش بود در نهایت با نتیجه 3 بر 3 مغلوب کوجیما تاکافومی، دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی دوحه و نفر سوم قهرمانی آسیا از ژاپن شد و از حضور در نیمه‌نهایی بازماند.

با توجه به شکست کشتی‌گیر ژاپنی در نیمه‌نهایی حسین خانی هم از گردونه مسابقات حذف شد تا کشتی آزاد در روز اول نتواند مدالی بگیرد.

صعود تیم کایاک دو نفره مردان به نیمه‌نهایی
در کایاک دو نفره 200 متر مردان در بازی‌های آسیایی، تیم ایران با ترکیب سعید فضل اولی و علیرضا علیمحمدی امروز به رقابت پرداخت و با زمان ۳۲.۴۵۴ در جایگاه پنجم قرار گرفت و به نیمه‌نهایی صعود کرد.

راهیابی تیم ملی کایاک دو نفره بانوان به فینال
تیم ملی کایاک دو نفره بانوان ایران با ترکیب مینا عبداللهی و هدیه کاظمی به رقابت با پاروزنانی از ماکائو، ژاپن، چین، تایلند و چین تایپه پرداخت و با زمان 1:49.723 در گروه خود سوم و راهی فینال شد.

صعود تیم کایاک 4 نفره 1000 متر مردان به فینال
تیم کایاک 4 نفره 1000 متر کشورمان موفق شد به فینال رقابت های آسیایی اینچئون صعود کند.

تیم  کایاک چهارنفره مردان در هزار متر متشکل از حمیدرضا ترکی، احمدرضا طالبیان، فرزین اسدی و امین بوداقی بود که این ورزشکاران موفق شدند با رکورد 3 دقیقه و هفت ثانیه و 105 هزارم ثانیه و کسب مقام اول به دیدار فینال صعود کنند.

آرزو حیکمی در کایاک 500 متر راهی فینال شد
آرزو حکیمی، قایقران کایاک ٥٠٠ متر بانوان کشورمان در بازی‌های آسیایی با رکورد یک دقیقه، 58 ثانیه و 80 صدم ثانیه و کسب عنوان سوم مرحله مقدماتی راهی فینال شد.

تیم کایاک دو نفره کشورمان به فینال رسید
تیم دو نفره کایاک مردان ١٠٠٠ متر کشورمان با کسب رکورد 3 دقیقه و 25 ثانیه و 631 هزارم ثانیه و عنوان اول دور مقدماتی راهی مرحله فینال شد.

علی آقامیرزایی و سعید فضل الله دو ملی‌پوش کایاک کشورمان در این رقابت‌ها هستند.

صعود ناصری به مرحله نهایی کانوی تک نفره/ تیم دونفره کانو راهی مرحله بعد شد
شاهو ناصری نماینده کانوی تک نفره قایقرانی ایران که رقابت خود را امروز آغاز کرده بود، در پایان با رکورد 4 دقیقه، 21 ثانیه و 609 هزارم ثانیه سوم شد و به مرحله نهایی صعود کرد.

پیش از وی هم احمدرضا طالبیان در کایاک تک نفره هزار متر راهی مرحله نهایی شده بود.

 تیم دو نفره کانو هزار متر مردان هم متشکل از پژمان دیوسالاری و سید کیا اسکندانی با رکورد

٤.٠٢.٤٧٨ و کسب مقام دوم مرحله مقدماتی پس از ازبکستان ، راهی مرحله نهایی شد.

غلامرضا امینی (رییس فدراسیون قایقرانی)، احمد دنیامالی (مشاور وزیر) و احمدناطق نوری (رییس فدراسیون بوکس) در محل برگزاری مسابقات قایقرانی حضور دارند.

طالبیان در کایاک هزار متر راهی مرحله پایانی شد
احمدرضا طالبیان ملی پوش قایقرانی ایران در بخش کایاک تک نفره هزار متر با کسب عنوان سوم به مرحله پایانی صعود کرد.

وی در این رقابت رکورد 4 دقیقه و یک ثانیه و 819 هزارم ثانیه را ثبت کرد.

تفتیان در دوی 100 متر راهی نیمه نهایی شد
حسن تفیتان ملی پوش دوی سرعت ایران در مرحله مقدماتی دوی 100 متر در گروه سوم مسابقات با رکورد 10 ثانیه و 41 صدم ثانیه در گروه خود سوم شد و به نیمه نهایی رفت.

قاسمی در دوی 100 متر راهی نیمه نهایی شد
رضا قاسمی، ملی پوش دوی سرعت ایران در مرحله مقدماتی مسابقات دوی 100 متر در گروه سوم با رکورد 10 ثانیه و 33 صدم ثانیه راهی مرحله نیمه نهایی شد.

احمدی در پایان دور دهم مسابقات بادبانی در جایگاه نهم قرار گرفت
دور دهم مسابقه بادبانی در بازی‌های آسیایی امروز به پایان رسید و احمد احمدی در رده نهم قرار گرفت.

رقابت‌های بادبانی بازی های آسیایی از 2 مهرماه آغاز شده و احمد احمدی تنها نماینده بادبانی کشورمان در رشته لیزر این رقابت ها است که با حریفانی از کشورهای بحرین، چین، قزاقستان، کره، عربستان صعودی، مالزی، عمان، قطر، سنگاپور، تایلند و امارات به رقابت می پردازد.

رقابت های لیزر بازی های آسیایی در 12 دور برگزار خواهد شد.

احمد احمدی امروز در دور نهم و دهم به مصاف حریفان خود رفت که در دور نهم رده 9 و در دور دهم رده 8 را به دست آورد.

با این نتایج احمدی تاکنون در رنکینگ کلی در جایگاه نهم قرار دارد.

این رقابت‌ها فردا برگزار نخواهد شد و دوشنبه 7 مهرماه با برگزاری دور یازدهم و سه شنبه 8 مهرماه با برگزاری دور دوازدهم به پایان خواهد رسید.

روز نهم بازیهای آسیایی اینچئون ( شنبه 5 مهرماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
بسکتبال تیم ملی مردان گروه G دور دوم 08:30

برتری برابر مغولستان

قایقرانی احمدرضا طالبیان کایاک 1000 متر مقدماتی 04:40  کسب عنوان سومی
قایقرانی شاهو ناصری کانوی 1000 متر مقدماتی 05:00  کسب عنوان سومی
قایقرانی تیم ملی مردان کانوی دو نفره 1000 متر مقدماتی 05:10  کسب عنوان دومی
قایقرانی تیم ملی مردان کایاک دو نفره 1000 متر مقدماتی 05:40  کسب عنوان نخست
قایقرانی آرزو حکیمی کایاک 500 متر مقدماتی 06:15  کسب عنوان سومی
قایقرانی تیم ملی مردان کایاک چهار نفره 1000 متر مقدماتی 06:30  کسب عنوان نخست
قایقرانی آرزو حکیمی کایاک 200 متر مقدماتی 08:30  کسب عنوان سومی
قایقرانی علیرضا علیمحمدی کایاک 200 متر مقدماتی 08:45  کسب عنوان سومی
قایقرانی عادل مجللی کانوی 200 متر مقدماتی 08:50  کسب عنوان نخست
قایقرانی تیم ملی بانوان کایاک دو نفره 500 متر مقدماتی 09:10  کسب عنوان سومی
قایقرانی تیم ملی مردان کایاک دو نفره 200 متر مقدماتی 09:30  کسب عنوان پنجمی
روئینگ احمد احمدی بادبانی دور نهم در ادامه  کسب عنوان نهمی
روئینگ احمد احمدی بادبانی دور دهم در ادامه  کسب عنوان هشتمی
تیراندازی مهدی جعفری پویا تفنگ سه وضعیت 50 متر مقدماتی در ادامه

کسب عنوان بیست و چهارمی

تیراندازی ساسان شهسواری تفنگ سه وضعیت 50 متر مقدماتی در ادامه

کسب عنوان بیست و سومی

تیراندازی حسین باقری تفنگ سه وضعیت 50 متر مقدماتی در ادامه

کسب عنوان سی و دومی

تیراندازی تیم ملی مردان تفنگ سه وضعیت 50 متر فینال در ادامه

کسب عنوان هفتمی

والیبال تیم ملی مردان  گروه C مقدماتی 09:30

پیروزی 3-0 مقابل مالدیو

 

بوکس امین قاسمی‌پور 69 کیلوگرم مقدماتی در ادامه

 

کشتی حسن رحیمی 57 کیلوگرم یک هشتم نهایی 07:30 برتری برابر حریف قرقیز
کشتی حسن رحیمی 57 کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه  شکست برابر حریف کره ای و حذف از مسابقات
کشتی مصطفی حسین‌خانی 70 کیلوگرم یک هشتم نهایی 07:30 برتری برابر حریف قزاق
کشتی مصطفی حسین‌خانی 70 کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه  شکست برابر حریف ژاپنی و حذف از مسابقات
دومیدانی مریم طوسی 100 متر مقدماتی 13:07  صعود به نیمه نهایی
دومیدانی مریم طوسی 100 متر نیمه نهایی 13:50 صعود به فینال
دومیدانی کاوه موسوی پرتاب چکش فینال 13:20

حذف از مسابقات

دومیدانی رضا مقدم پرتاب چکش فینال 13:20

حذف از مسابقات

دومیدانی رضا قاسمی 100 متر مقدماتی 13:39  صعود به نیمه نهایی
دومیدانی حسن تفتیان 100 متر مقدماتی 13:53  صعود به نیمه نهایی
دومیدانی لیلا رجبی پرتاب وزنه فینال 14:07  در حال برگزاری
دوچرخه سواری حسین عسگری تایم تریل جاده مقدماتی 08:30 کسب مدال برنز 
تیر و کمان تیم ملی بانوان کامپوند رده بندی 04:30

کسب عنوان چهارمی

تیر و کمان تیم ملی مردان کامپوند رده بندی 05:20 کسب مدال برنز 
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند نیمه نهایی 09:32  برتری برابر حریف فیلیپینی
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند فینال در ادامه  کسب مدال طلا

روز هشتم بازیهای آسیایی اینچئون ( جمعه 4 مهرماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
بسکتبال تیم ملی مردان گروه G دور دوم 13:00

پیروزی 82-59 مقابل ژاپن

شنا مهدی انصاری 50 متر قورباغه مقدماتی 03:30 انصراف از حضور در مسابقات به دلیل مصدومیت
شنا آریا نسیمی 50 متر قورباغه مقدماتی 03:30 کسب عنوان نوزدهمی
شنا تیم ملی مردان 4 در 100 متر مختلط مقدماتی 03:30 کسب عنوان دهمی
روئینگ احمد احمدی بادبانی دور ششم 05:30 کسب عنوان هشتمی
روئینگ احمد احمدی بادبانی دور هفتم در ادامه  کسب عنوان نهمی
روئینگ احمد احمدی بادبانی دور هشتم در ادامه کسب عنوان هشتمی
تیراندازی تیم ملی بانوان تفنگ سه وضعیت 50 متر فینال 03:30  کسب عنوان هفتمی
تیراندازی مه لقا جام بزرگ تفنگ سه وضعیت 50 متر مقدماتی 03:30 کسب عنوان نهمی
تیراندازی دینا فرزادخواه تفنگ سه وضعیت 50 متر مقدماتی 03:30 کسب عنوان بیست و دومی
تیراندازی الهه احمدی تفنگ سه وضعیت 50 متر مقدماتی 03:30 کسب عنوان بیست و نهمی
هندبال تیم ملی مردان  گروه B مقدماتی  12:30 برتری 26-21 مقابل عربستان و صعود به نیمه‌نهایی
والیبال تیم ملی مردان  گروه C مقدماتی 11:30

برتری 3 بر صفر برابر هند

بوکس جاسم دلاوری 91+ کیلوگرم یک هشتم نهایی 16:10

صعود به یک‌چهارم نهایی

بوکس احسان روزبهانی 81- کیلوگرم یک هشتم نهایی در ادامه صعود به یک‌چهارم نهایی
وزنه برداری نواب نصیر شلال 105 کیلوگرم فینال 07:30 عدم کسب مدال
وزنه برداری بهداد سلیمی 105+ کیلوگرم فینال 13:30 کسب مدال طلا
وزنه برداری بهادر مولایی 105+کیلوگرم فینال 13:30 انصراف از مسابقات بخاطر مصدومیت

روز هفتم بازیهای آسیایی اینچئون ( پنجشنبه 3 مهرماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
بدمینتون ثریا آقایی  بانوان یک شانزدهم نهایی در ادامه شکست برابر حریف هندی
بدمینتون سروش اسکندری مردان یک سی و دوم نهایی در ادامه  شکست برابر حریف کره ای
تیر و کمان امیر کاظم پور کامپوند یک شانزدهم نهایی 05:40  برتری برابر حریف میانماری
تیر و کمان امیر کاظم پور کامپوند یک هشتم نهایی 06:10  برتری برابر حریف ویتنامی
تیر و کمان امیر کاظم پور کامپوند یک چهارم نهایی 11:30  شکست برابر حریف مالزیایی
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند یک شانزدهم نهایی 05:40 برتری برابر حریف لائوسی
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند یک هشتم نهایی 06:10  برتری برابر حریف عراقی
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند یک چهارم نهایی 11:58  برتری برابر حریف کره‌ای
تیر و کمان شبنم سرلک کامپوند یک شانزدهم نهایی 05:40  برتری برابر حریف مغول
تیر و کمان شبنم سرلک کامپوند یک هشتم نهایی 06:10  برتری برابر حریف ایرانی
تیر و کمان شبنم سرلک کامپوند یک چهارم نهایی 10:34  شکست برابر حریف هندی
تیر و کمان تیم ملی بانوان کامپوند یک چهارم نهایی 04:30  برتری برابر اندونزی
تیر و کمان تیم ملی بانوان کامپوند نیمه نهایی 09:15  عدم صعود به فینال
تیر و کمان تیم ملی مردان کامپوند یک چهارم نهایی 04:30 برتری برابر ویتنام
تیر و کمان تیم ملی مردان کامپوند نیمه نهایی 09:40  عدم صعود به فینال
دوچرخه سواری محمود پراش کایرین مقدماتی 04:30  کسب عنوان پنجمی
دوچرخه سواری محمود پراش کایرین شانس مجدد 05:06  کسب عنوان سومی
دوچرخه سواری محمد دانشور کایرین مقدماتی 04:30  کسب عنوان دومی
دوچرخه سواری محمود پراش کایرین دور دوم 10:54  کسب عنوان دهمی
دوچرخه سواری محمد دانشور کایرین دور دوم 10:54  صعود به فینال
دوچرخه سواری محمد دانشور کایرین فینال در ادامه  کسب مدال طلا
بسکتبال تیم ملی مردان گروه E مقدماتی 08:30 برتری 68 بر 63 برابر فیلیپین
شنا مهدی انصاری 50 متر پروانه مقدماتی 03:30  کسب عنوان شانزدهمی
شنا آرشام میرزایی 100 متر آزاد مقدماتی 03:30  کسب عنوان بیست و چهارمی
شنا احمدرضا جلالی 100 متر آزاد مقدماتی 03:30  کسب عنوان نوزدهمی
روئینگ محسن شادی تک نفره فینال 04:45 کسب مدال طلا
روئینگ تیم ملی مردان 8 نفره فینال 05:15 کسب عنوان پنجمی
روئینگ تیم ملی مردان 2 نفره فینال در ادامه کسب مدال برنز
روئینگ سولماز عباسی تک نفره فینال 05:00 کسب مدال برنز
روئینگ تیم ملی بانوان 4 نفره فینال 05:30 کسب عنوان ششمی
تیراندازی تیم ملی مردان تراپ دوبل فینال 03:30  حذف از جدول رده بندی مسابقات
تیراندازی امیر چاوشی تراپ دوبل مقدماتی 03:30  کسب عنوان چهاردهمی
تیراندازی سیاوش خوشنویس تراپ دوبل مقدماتی 03:30  کسب عنوان بیست و چهارمی
تیراندازی مسعود عزیزیان تراپ دوبل مقدماتی 03:30  عدم کسب حدنصاب لازم و حذف از جدول مسابقات
تیراندازی حسین باقری 50 متر درازکش مقدماتی 03:30 کسب عنوان بیست و هشتمی
تیراندازی مهدی جعفری پویا 50 متر درازکش مقدماتی 03:30 کسب عنوان هفدهمی
تیراندازی ساسان شهسواری 50 متر درازکش مقدماتی 03:30 کسب عنوان بیست و پنجمی
تیراندازی تیم ملی مردان 50 متر درازکش فینال 03:30 کسب عنوان هفتمی
هندبال تیم ملی مردان  گروه B مقدماتی  10:30  شکست 25 بر 21 برابر کره‌جنوبی
والیبال تیم ملی مردان  گروه C مقدماتی 11:30  برتری 3 بر صفر مقابل هنگ‌کنگ

روز ششم بازیهای آسیایی اینچئون ( چهارشنبه 2 مهرماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
بدمینتون ثریا آقایی  بانوان یک سی و دوم نهایی 07:30  برتری 2 بر صفر برابر حریف مغول 
بسکتبال تیم ملی مردان گروه E مقدماتی 08:30  برتری 76 بر 41 برابر هند
بوکس فروتن گل آرا 60 کیلوگرم مقدماتی در ادامه  شکست و حذف از مسابقات
شنا مهدی انصاری 100 متر پروانه مقدماتی 03:30  کسب عنوان ششمی
شنا نسیمی شاد 100 متر قورباغه مقدماتی در ادامه  کسب عنوان هشتمی
شنا تیم ملی مردان 4 در 100 متر مقدماتی در ادامه  کسب عنوان نهمی
وزنه برداری کیانوش رستمی 85 کیلوگرم فینال 13:30  کسب مدال نقره
وزنه برداری رسول تقیان 85 کیلوگرم فینال 13:30  کسب مقام چهارمی
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه سابر یک چهارم نهایی 08:10   برتری 45 بر 19 برابر ویتنام
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه سابر نیمه نهایی 09:30  برتری 45 بر 44 برابر چین
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه سابر فینال 13:40  کسب مدال نقره
ژیمناستیک رضا کیخا خرک حلقه فینال 15:00  کسب مقام هشتمی
ژیمناستیک خناری نژاد دار حلقه فینال 15:00   کسب مقام هشتمی
ساندا الهه منصوریان  52- کیلوگرم فینال  09:30  کسب مدال نقره
ساندا  محسن محمد سیفی  65- کیلوگرم فینال در ادامه     کسب مدال طلا
ساندا  حمیدرضا لادور  75- کیلوگرم فینال در ادامه     کسب مدال نقره
روئینگ عاقل حبیبیان تک نفره سبک فینال 05:25 کسب عنوان چهارمی
روئینگ تیم ملی بانوان 4 نفره فینال در ادامه  کسب مدال برنز
روئینگ تیم ملی مردان 4 نفره فینال در ادامه کسب عنوان چهارمی
روئینگ احمد احمدی قایق بادبانی دور اول 06:30  کسب عنوان دهمی
روئینگ احمد احمدی قایق بادبانی دور دوم در ادامه   کسب عنوان نهمی
روئینگ نازنین رحمانی تک نفره فینال 06:40  کسب عنوان چهارمی
تیراندازی مه لقا جام بزرگ 50 متر درازکش مقدماتی 03:30  کسب عنوان چهارمی
تیراندازی دینا فرزادخواه 50 متر درازکش مقدماتی 03:30  کسب عنوان سی و یکمی
تیراندازی الهه احمدی 50 متر درازکش مقدماتی 03:30  کسب عنوان سی و چهارمی
تیراندازی تیم ملی بانوان 50 متر درازکش فینال 03:30  کسب عنوان هشتمی
هندبال تیم ملی مردان  گروه B مقدماتی   12:30  شکست 26-25 مقابل عمان

روز پنجم بازیهای آسیایی اینچئون ( سه شنبه 1 مهرماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه اپه یک شانزدهم نهایی 06:30  برتری 38 بر 37 برابر هنگ کنگ
شمشیربازی تیم ملی مردان اسلحه اپه یک چهارم نهایی 08:00  شکست 35 بر 45 از چین
ژیمناستیک رضا کیخا شش اسباب مقدماتی 09:00  انصراف از حضور
ژیمناستیک محمد رمضان پور شش اسباب مقدماتی 09:00  کسب عنوان شانزدهمی
جودو تیم ملی مردان یک شانزدهم نهایی 08:30  برتری برابر تیم ملی چین
جودو تیم ملی مردان یک چهارم نهایی در ادامه  شکست از تیم ملی کره جنوبی
جودو تیم ملی مردان شانس مجدد 11:50  برتری 3 بر 2 مقابل ترکمنستان
جودو تیم ملی مردان رده بندی 14:30 کسب مقام چهارم
تیراندازی مهدی جعفری پویا تفنگ بادی 10 متر مقدماتی 03:30  کسب عنوان نوزدهمی
تیراندازی پوریا نوروزیان تفنگ بادی 10 متر مقدماتی 03:30  کسب عنوان هفتمی
تیراندازی حسین باقری تفنگ بادی 10 متر مقدماتی 03:30  کسب عنوان هجدهمی
تیراندازی تیم ملی مردان
تفنگ بادی 10 متر
فینال 03:30  کسب عنوان چهارمی
تیراندازی پوریا نوروزیان تفنگ بادی 10 متر فینال 06:15  کسب عنوان چهارمی
تیراندازی تیم ملی بانوان تراپ فینال 04:00  کسب عنوان چهارمی
تیراندازی بهاره جهاندار تراپ مقدماتی 04:00 کسب عنوان بیست و هشتمی
تیراندازی مرضیه پرورش نیا تراپ مقدماتی 04:00  کسب عنوان دهمی
تیراندازی شیوا فرحپور تراپ مقدماتی 04:00  کسب عنوان سیزدهمی
شنا احمدرضا جلالی 50 متر آزاد مقدماتی در ادامه  کسب عنوان ششمی
شنا آرشام میرزایی 50 متر آزاد مقدماتی در ادامه   کسب عنوان هفتمی
شنا مهدی انصاری 200 متر قورباغه مقدماتی در ادامه  کسب عنوان ششمی
شنا آریا نسیمی 200 متر قورباغه مقدماتی در ادامه   کسب عنوان ششمی
ووشو هانیه رجبی فرم چانگ کوان فینال در ادامه  کسب عنوان هفتمی
ساندا الهه منصوریان 52- کیلوگرم نیمه نهایی 13:30  صعود به فینال
ساندا محسن محمدسیفی 65- کیلوگرم نیمه نهایی در ادامه   صعود به فینال
ساندا سجاد عباسی 70- کیلوگرم نیمه نهایی در ادامه  عدم صعود به فینال
ساندا حمیدرضا لادور 75- کیلوگرم نیمه نهایی در ادامه    صعود به فینال
ساندا سجاد عباسی 70- کیلوگرم رده بندی در ادامه  کسب مدال برنز
تیروکمان مجید کیانزاد کامپوند مقدماتی 04:30  کسب عنوان هجدهمی
تیروکمان مجید قیدی کامپوند مقدماتی 04:30  کسب عنوان پانزدهمی
تیروکمان اسماعیل عبادی کامپوند مقدماتی 04:30  کسب رتبه اول
تیروکمان امیر کاظم پور کامپوند مقدماتی 04:30  کسب عنوان سومی
تیروکمان تیم ملی مردان کامپوند مقدماتی 04:30 کسب عنوان دومی
تیروکمان مریم رنجبر کامپوند مقدماتی 09:00  کسب عنوان نوزدهمی
تیروکمان شبنم سرلک کامپوند مقدماتی 09:00  کسب عناون سیزدهمی
تیروکمان مینو عابدی کامپوند مقدماتی 09:00  کسب عنوان سی و یکمی
تیروکمان سکینه قاسم پور کامپوند مقدماتی 09:00  کسب عنوان هفتمی
تیروکمان تیم ملی بانوان کامپوند مقدماتی 09:00 کسب عنوان چهارمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم 1 کیلومتر مقدماتی 04:50  کسب عنوان هشتمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم تایم تریل مقدماتی 10:42  کسب عنوان هفتمی
دوچرخه سواری پیست حسنعلی ورپشتی اسپرینت مردان پنجم تا هشتم 12:05  کسب عنوان ششمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم 40 کیلومتر مقدماتی  12:08   کسب عنوان پنجمی
روئینگ تیم ملی مردان دو نفره شانس مجدد در ادامه صعود به مرحله فینال
روئینگ تیم ملی بانوان چهار نفره شانس مجدد در ادامه صعود به مرحله فینال

روز چهارم بازیهای آسیایی اینچئون ( دوشنبه 31 شهریورماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
  دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت 200 متر مقدماتی 04:30 کسب عنوان هفتمی
دوچرخه سواری پیست حسنعلی ورپشتی اسپرینت 200 متر مقدماتی 04:30 کسب عنوان دهمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم 15 کیلومتر مقدماتی 05:05 کسب عنوان ششمی
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت 200 متر یک شانزدهم نهایی 05:40 کسب عنوان هفتمی
دوچرخه سواری پیست حسنعلی ورپشتی اسپرینت 200 متر یک شانزدهم نهایی 05:40 کسب عنوان نهمی
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت 200 متر یک هشتم نهایی 10:54 کسب عنوان ششمی
دوچرخه سواری پیست حسنعلی ورپشتی اسپرینت 200 متر یک هشتم نهایی 10:54 کسب عنوان چهارمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم 4 کیلومتر مقدماتی 10:54 کسب عنوان هفتمی
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت 200 متر شانس مجدد 11:54 کسب عنوان دومی
دوچرخه سواری پیست محمد دانشور اسپرینت 200 متر کسب عناوین نهمی تا دوازدهمی 12:25 کسب عنوان یازدهمی
دوچرخه سواری پیست حسین ناطقی امنیوم 10 کیلومتر مقدماتی 12:48 کسب عنوان هفتمی
هندبال تیم ملی مردان گروه B انفرادی 04:30 برتری 29 بر 25 برابر کویت
جودو جواد محجوب 100- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف میانماری
جودو محمد جمالی 90- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف فلسطینی
جودو جواد محجوب 100- کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف ترکمن
جودو محمد جمالی 90- کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه شکست با نتیجه 10 بر صفر از حریف ژاپنی
جودو جواد محجوب 100- کیلوگرم نیمه نهایی در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حریف قزاق
جودو محمد جمالی 90- کیلوگرم شانس مجدد در ادامه برتری با نتیجه 100 بر 1 برابر حریف چینی
جودو محمد جمالی 90- کیلوگرم رده بندی 13:30 شکست از حریف مغول و ناکامی در کسب مدال
جودو جواد محجوب 90- کیلوگرم رده بندی در ادامه شکست از حریف کره ای و ناکامی در کسب مدال
 روئینگ  عاقل حبیبیان  تک نفره سبک  شانس مجدد 04:30   کسب رتبه نخست
 تیراندازی  نجمه خدمتی  تفنگ بادی 10 متر  مقدماتی 03:30   کسب عنوان چهارمی
   تیراندازی  نرجس امامقلی نژاد  تفنگ بادی 10 متر   مقدماتی  03:30  کسب عنوان ششمی
 تیراندازی  الهه احمدی  تفنگ بادی 10 متر   مقدماتی 03:30   کسب عنوان نوزدهمی
 تیراندازی  تیم ملی بانوان  تفنگ بادی 10 متر فینال  03:30   کسب مدال نقره
   تیراندازی  الهام هریجانی  تپانچه 25 متر  مقدماتی 03:30   کسب عنوان چهاردهمی
 تیراندازی  مریم سلطانی  تپانچه 25 متر مقدماتی   03:30  کسب عنوان شانزدهمی
 تیراندازی  سارینا قرابت  تپانچه 25 متر  مقدماتی  03:30  کسب عنوان سی و ششمی
 تیراندازی  تیم ملی بانوان  تپانچه 25 متر فینال   03:30  کسب عنوان دهمی
 تیراندازی   الهام هریجانی  تپانچه 25 متر سرعتی مقدماتی   05:30  کسب عنوان سی و چهارمی
   تیراندازی  مریم سلطانی  تپانچه 25 متر سرعتی مقدماتی    05:30   کسب عنوان بیست و دومی
 تیراندازی   سارینا قرابت  تپانچه 25 متر سرعتی  مقدماتی   05:30  کسب عنوان سی و هشتمی
 تیراندازی  نجمه خدمتی  تفنگ بادی 10 متر فینال   06:30  کسب مدال طلا
 تیراندازی  نرجس امامقلی نژاد  تفنگ بادی 10 متر فینال  06:30   کسب مدال نقره
شنا  جمال چاوشی فر  50 متر کرال پشت مقدماتی  در ادامه   کسب عنوان چهارمی
   وزنه برداری  جابر بهروزی  69 کیلوگرم مقدماتی   13:30  حذف از جدول مسابقات
ووشو فرشاد عربی فرم نانچوان مقدماتی 03:30 کسب عنوان هشتمی
ووشو حمیده برخور فرم تاچیچوان مقدماتی در ادامه کسب عنوان دهمی
ووشو فرشاد عربی فرم نانچون مقدماتی 08:30 کسب عنوان چهارمی
ووشو حمیده برخور فرم تایچیگوان مقدماتی در ادامه کسب عنوان دهمی
ساندا الهه منصوریان 52- کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری 2 بر 0 برابر حریف نپالی
ساندا شهربانو منصوریان 60- کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه شکست 2 بر 0 از حریف چینی
ساندا محسن محمدسیفی 65- کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری 2 بر 0 برابر حرف قرقیز
ساندا سجاد عباسی 70- کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری 2 بر 0 برابر حرف ترکمن
ساندا حمیدرضا لادور 75- کیلوگرم یک چهارم نهایی در ادامه برتری 2 بر 1 برابر حریف اردنی

 


روز سوم بازیهای آسیایی اینچئون ( یکشنبه 30 شهریورماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
  دوچرخه سواری پیست علی خادمی 4000 متر نهایی 12:30 کسب عنوان بیست و هشتمی
دوچرخه سواری پیست حمید بیک 4000 متر  نهایی 12:30 کسب عنوان بیست و نهمی
دوچرخه سواری پیست بهنام آریان 4000 متر نهایی 12:30 کسب عنوان سی و یکمی
دوچرخه سواری پیست محمد رجبلو 4000 متر نهایی 12:30 کسب عنوان سی و دومی
دوچرخه سواری پیست تیم ملی ایران 4000 متر نهایی 12:30 کسب عنوان هشتمی
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی 08:00 برتری 5 بر 2 برابر حریف هنگ کنگی  
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری 5 بر 4 برابر حریف ژاپنی  
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری 5 بر 2 برابر حریف تایلندی  
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری 5 بر 2 برابر حریف قطری  
شمشیربازی مجتبی عابدینی اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری 5 بر 4 برابر حریف کویتی  
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی 08:00 شکست 5 بر 3 از حریف چینی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری 5 بر 1 برابر حریف هنگ کنگی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری 5 بر 2 برابر حریف عربستانی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی در ادامه برتری 5 بر 1 برابر حریف ویتنامی
شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر انفرادی  در ادامه  برتری 5 بر 0 برابر حریف قطری
 شمشیربازی   مجتبی عابدینی اسلحه سابر یک شانزدهم نهایی  10:10  برتری   15بر 11 برابر حریف ویتنامی
   شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر یک شانزدهم نهایی 10:30  برتری  15بر 10 برابر حریف کویتی
   شمشیربازی علی اسماعیل زاده اسلحه سابر  یک چهارم نهایی 11:10 شکست 15 بر 13 از حریف هنگ کنگی
 شمشیربازی   مجتبی عابدینی اسلحه سابر  یک چهارم نهایی 11:10 شکست 15 بر 10 از حریف کره ای
ژیمناستیک تیم ملی مردان همه اسباب  مقدماتی 04:30   کسب عنوان هشتمی
   هندبال تیم ملی    مردان  گروه B  06:30    برتری 41 بر 10 برابر هنگ کنگ
جودو سعید مولایی 73- کیلوگرم یک سی و دوم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف کویتی


 
 جودو سعید مولایی 73- کیلوگرم  یک شانزدهم نهایی در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حریف ژاپنی
جودو امیر قاسمی 81- کیلوگرم  یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری با امتیاز ایپون برابر حریف ژاپنی
جودو امیر قاسمی 81- کیلوگرم  یک چهارم نهایی در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حریف لبنانی
جودو امیر قاسمی 81- کیلوگرم شانس مجدد در ادامه شکست با امتیاز ایپون از حریف ازبک
روئینگ محسن شادی تک نفره مقدماتی 05:00 کسب عنوان نخست
روئینگ سولماز عباسی تک نفره مقدماتی 05:20 کسب عنوان چهارمی
تیراندازی ابراهیم برخورداری تپانچه بادی 10 متر مقدماتی 03:30 کسب عنوان سی و یکمی
تیراندازی محمد احمدی تپانچه بادی 10 متر مقدماتی 03:30 کسب عنوان سی و دومی
تیراندازی ابراهیم رحیمی تپانچه بادی 10 متر مقدماتی 03:30 کسب عنوان سی و سومی
تیراندازی تیم ملی مردان تپانچه بادی 10 متر نهایی 03:30 کسب عنوان دهمی
تیراندازی بابک یگانه تراپ مقدماتی 03:30 کسب عنوان بیست و پنجمی
شنا جمال چاوشی فر 100متر کرال پشت نهایی در ادامه  کسب عنوان ششم
ساندا حمیدرضا لادور 75- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری 2 بر 0 برابر حریف نپالی
ساندا محسن محمدسیفی 65- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری 1 بر 0 برابر حریف فیلیپینی

   روز دوم بازیهای آسیایی اینچئون ( شنبه 29 شهریورماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
شمشیربازی علی یعقوبیان اسلحه اپه  انفرادی 05:15 شکست 5 بر 0 از حریف کره ای
شمشیربازی علی یعقوبیان اسلحه اپه  انفرادی در ادامه شکست 5 بر 3 از حریف قرقیز
شمشیربازی علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست 5 بر 2 از حریف قزاق
شمشیربازی علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست 5 بر 4 از حریف قطری
شمشیربازی علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست 5 بر 1 از حریف ویتنامی
شمشیربازی علی یعقوبیان اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری 5 بر 0 برابر حریف مغول  
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری 5 بر 4 برابر حریف ازبک  
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری 5 بر 3 برابر حریف فلسطینی  
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری 5 بر 3 برابر حریف چینی  
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری 5 بر 0 برابر حریف سنگاپوری  
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه شکست 5 بر 2 از حریف ژاپنی
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی در ادامه برتری 5 بر 0 برابر حریف کویتی
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی- یک سی و دوم نهایی 09:35 برتری 15 بر 8 برابر حریف کویتی
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه انفرادی- یک شانزدهم نهایی 09:50 شکست 15 بر 11 از حریف ژاپنی
 جودو  احسان بهرامیان  60- کیلوگرم  یک سی و دوم نهایی  در ادامه  برتری 1 بر 0 برابر حریف ترکمن
 جودو   احسان بهرامیان   60- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی  در ادامه   شکست با امتیاز ایپون از حرف کره ای
 روئینگ  عاقل حبیبیان تک نفره سبک مقدماتی  04:50   کسب عنوان سومی
 روئینگ  نازنین رحمانی  تک نفره سبک  مقدماتی  06:10  کسب عنوان چهارمی
 تیراندازی  سارا میرابی  تپانچه بادی 10 متر مقدماتی  02:30   کسب عنوان هجدهمی
 تیراندازی  الهام هریجانی   تپانچه بادی 10 متر  مقدماتی  02:30   کسب عنوان بیست و نهمی
 تیراندازی  سارینا قرابت   تپانچه بادی 10 متر  مقدماتی  02:30    کسب عنوان سی و پنجمی
 تیراندازی  تیم ملی بانوان   تپانچه بادی 10 متر مقدماتی    02:30   کسب عنوان نهمی
 تیراندازی  بابک یگانه  تراپ  مقدماتی  03:30  کسب عنوان نوزدهمی
  تیراندازی  محمد احمدی   تپانچه بادی 50 متر مقدماتی  04:00   کسب عنوان یازدهمی
   تیراندازی  ابراهیم برخورداری   تپانچه بادی 50 متر  مقدماتی  04:00  کسب عنوان نوزدهمی
   تیراندازی   ابراهیم رحیمی   تپانچه بادی 50 متر مقدماتی   04:00     کسب عنوان سی و ششمی
تیراندازی تیم ملی مردان   تپانچه بادی 50 متر مقدماتی  04:00  کسب عنوان هفتمی
وزنه برداری مجید عسگری 56 کیلوگرم مقدماتی 11:30 کسب عنوان ششمی
ووشو احسان پیغمبری فرم چانگ چوآن نهایی 04:30 کسب عنوان ششمی
ساندا الهه منصوریان 52- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه برتری 2 بر 0 برابر حریف اندونزیایی
ساندا اکبر محمدزاده 56- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی در ادامه شکست 2 بر 0 از حریف چینی

 


قبل از افتتاحیه بازیهای آسیایی اینچئون ( پنجشنبه 27 شهریورماه 1393 )
 
  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
فوتبال تیم ملی امید گروه H مقدماتی 11:30 تساوی 1 بر 1 برابر ویتنام

 


 قبل از افتتاحیه بازیهای آسیایی اینچئون ( دوشنبه 24 شهریورماه 1393 )

  رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت نتیجه
فوتبال تیم ملی امید گروه H مقدماتی 11:30 شکست 4 بر 1 از ویتنام

 

نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری