گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 169501

در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران صورت گرفت؛

تجمع دانشجویان در اعتراض به برخورد فیزیکی یک استاد

دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران با حضور در دفتر رئیس این دانشکده اعلام کردند که در اعتراض به برخورد فیزیکی دکتر «الف . م» (از اساتید رشته ادبیات) با یکی از دانشجویان در روز چهارشنبه، امروز در سر جلسه امتحان شرکت نخواهند کرد و دانشکده می بایست امتحانات را تعطیل کند.

خبرنامه دانشجویان ایران: صبح امروز شنبه 23 خردادماه حدود 15 نفر از دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران با حضور در دفتر رئیس این دانشکده اعلام کردند که در اعتراض به برخورد فیزیکی دکتر «الف . م» (از اساتید رشته ادبیات فارسی) با یکی از دانشجویان در روز چهارشنبه، امروز در سر جلسه امتحان شرکت نخواهند کرد و دانشکده می بایست امتحانات را تعطیل کند که با گفتگوی دکتر «غلامحسین کریمی دوستان» با دانشجویان معترض این دانشجویان به حضور در جلسه امتحان رضایت می دهند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ دانشجویان معترض در ادامه و از طریق فراخوان در شبکه های اجتماعی اقدام به اعلام تجمع در ظهر امروز پیرامون این موضوع می کنند که با حضور حدود 50 نفر از دانشجویان و در دست گرفتن دست نوشته هایی همچون «با فساد علمی برخورد کنید» و «ما خواستار حضور رئیس دانشگاه هستیم» و سردادن شعار «... بیا ما رو هم بزن» نسبت به رفتار این استاد اعتراض کردند.

گفتنی است جمعی از دانشجویان دانشکده زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران، طی هفته گذشته، در مورد آنچه مخدوش بودن صلاحیت علمی دکتر «الف . م» (دانشیار گروه زبان و ادبیات فارسی این دانشکده) می دانستند و نسبت به روش تدریس وی اعتراضاتی را داشتند، اقدام به جمع آوری امضاء از میان دانشجویان می کردند که این استاد در ظهر روز چهارشنبه 20 خردادماه با یکی از امضاء کنندگان این نامه اقدام به فحاشی و برخورد فیزیکی می کند. که در ادامه دانشجویان حاضر در صحن دانشکده ضمن اعتراض به نحوه برخورد استاد مذکور، صورت جلسه ای از آنچه رخ داده را آماده و به رییس دانشکده ارائه می کنند که با قول مساعد مسئولین دانشکده مبنی بر پیگیری موضوع مواجه می شوند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری