گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 247252

محمدامین سلیمی

انقراض «نقدپذیری» در دانشگاه‌ها

آقای رییس جمهور به جای این دست افاضات تبیین گرایانه زحمت بکشند به بازی سیاسی وزارتخانه پایان بدهند و گزینه وزارت علوم را معرفی کنند که معلوم نیست در ماراتن سهم خواهی و تسلط بر قشر جوان و نخبه مملکت چه کسی پیروز میدان خواهد شد.

خبرنامه دانشجویان ایران: محمدامین سلیمی// آقای روحانی در نشستی که امروز در دانشگاه تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی داشته اند فرموده اند:

باید برای مشارکت و نقد همه را تشویق کنیم. نقد باید آزاد باشد؛ خصوصا در دانشگاه.

آقای رییس جمهور گویا مطلع نیستند که در دولت ایشان دانشجویان به جرم گذاشتن علامت تعجب در مقابل اظهارات ایشان در قزوین، یا درج استیکر خنده دار روی نامه استاد اصلاح طلب دانشگاه در همدان،یا اعتراض به سومدیریت فرمانداری در آذربایحان شرقی و... تا پای بازداشت و محاکمه رفته اند...

ایشان فراموش کرده اند وزیر ایشان میکروفون  از دست خبرنگار بیرون میکشد و میگوید: تو یک جو عقل نداری.و در همان ایام رقبای اقای روحانی را تشبیه به هیتلر میکنند

ایشان در جریان نیستند که آن یکی وزیرشان به فرماندار دولت خودشان به جهت اعتراض به کمبود امکانات بیمارستانی فرموده اند: بیشعور، اگه گذاشتم یه روز بمونی اینجا.

ایشان خبر ندارند که  وزیر صنعت سابق ایشان  معترضین و منتقدین به‌ کیفیت پایین خودرو را خائن و ضد انقلاب نامیده اند.

ایشان اطلاع ندارند که در دولت تدبیر و امید نجومی بگیران ذخیره نظام نامیده شده اند ولی دانشجویان منتقد به ایشان در ۱۶ آذر و باقی مراسمات توسط هیئت محترم دولت به منافقین و توده ای ها و فرقانی ها تشبیه شدند.

اما نمیتوان گفت که ایشان اظهارات خودشان را هم فراموش کرده باشند،خود ایشان منتقدان را عده ای بزدل، ترسو، بی شناسنامه،تازه به دوران رسیده و از جای معدود تغذیه شده و بیسواد خطاب کرده اند که باید راهی جهنم شوند.

پی نوشت ۱: آقای رییس جمهور به جای این دست افاضات تبیین گرایانه زحمت بکشند به بازی سیاسی وزارتخانه پایان بدهند و گزینه وزارت علوم را معرفی کنند که معلوم نیست در ماراتن سهم خواهی و تسلط بر قشر جوان و نخبه مملکت چه کسی پیروز میدان خواهد شد 

پی نوشت۲: مجددا معلوم نیست آقای روحانی  چه امیدی از برخی جریانات سیاسی نا امید کرده است که امروز هم با موج سواری بر روی اشخاص و جریانات و استفاده از کلمه "تَکرار" خواسته قند در دل عده ای آب بکند و ذوق زده شان بکند که موقتا بیخیالش بشوند و سرخوش از مرزشکنی قهرمانانه اش باشند.زهی خیال باطل...

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری