گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 295606

عدم حضور شورای صنفی دانشگاه امام خمینی در نشست هیئت رئیسه

دبیر شورای صنفی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: باتوجه به اینکه شورای صنفی مطالبات را در جلسات متعدد و دانشجویان به گوش مسئولان امر رسانده‌اند دیگر حرفی باقی نمی‌ماند تا نشست با هیئت رئیسه داشته باشند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ علیرضا بهی، دبیر شواری صنفی دانشگاه امام خمینی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، گفت: شورای صنفی دانشجویان طی دوسال اخیر در جریان مطالبات به حق دانشجویان بوده است و هموار جلسات متعدد که با مسئولان دانشگاه داشته است. بخش مهمی از مطالبات دانشجویان که مربوط به کمبود امکانات رفاهی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی در نتیجه جذب بی رویه دانشجو بدون توجه به زیرساخت های موجود است، مطرح شد که از طرف رئیس دانشگاه بی پاسخ مانده است .

وی تصریح کرد: از سوی روابط عمومی دانشگاه تصمیم بر آن شد تا این نشست برگزار شود اما بهانه‌هایی همچون برگزاری هفته پژوهش برای برگزار نشدن این نشست آورده شد که خود جای تعجب دارد، این در حالی است که تمامی دانشگاه ها حد فاصل چند روز قبل یا بعد از 16 آذر را برای این نشست برگزیده بودند .

دبیر شواری صنفی دانشگاه امام خمینی در ادامه بیان کرد: با توجه به تجمع اخیر دانشجویان مطالبات خود را به  ریاست دانشگاه و سایر مسئولین رساندند اما پاسخی داده نشد و در آخر نیز مطالبات به حق آنان با برچسب مطالبات سیاسی به حاشیه رانده شد.

وی گفت: اکنون باتوجه به اینکه شورای صنفی مطالبات را در جلسات متعدد و دانشجویان در تجمع کاملا صنفی اخیر، از طرق مختلف دیگر به گوش مسئولان امر رسانده‌اند و دیگر حرفی باقی نمی ماند تا  با هیئت رئیسه داشته باشند، تنها خواسته دانشجویان و نماینده به حق آنها، شورای صنفی، تحقق مطالبات به حق دانشجویان می باشد.

این فعال دانشجویی اظهار کرد: از هیئت رئیسه خواستاریم که هرچه سریعتر اقدامات عملی خود در راستای احقاق مطالبات دانشجویان را به کار گیرند چرا که دانشجویان دیگر همه مواردی که باید را گفتند و در شأن دانشجویان نیست که بیش از این برای ابتدایی ترین نیازهای خود به مسئولان مختلف مراجعه کنند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری