گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 323236

در مقطع کارشناسی و کاردانی؛

دانشگاه بیرجند در ۳۹ کد رشته دانشگاهی بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه بیرجند در ۳۹ کد رشته دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کاردانی بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ دانشگاه بیرجند در ۳۹ کد رشته دانشگاهی در نوبت‌های روزانه و شبانه براساس سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرد.

در لیست منتشر شده رشته‌های بدون کنکور این دانشگاه مشخص شده که این رشته‌ها در دانشکده‌های آمار و ریاضی، علوم، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی، علوم، کشاورزی، منابع طبیعی، تربیت بدنی، هنر، ادبیات و علوم انسانی، فنی فردوس، فنی نهبندان و آموزشکده کشاورزی سرایان ارائه شده اند.

داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، هنر و زبان‌های خارجی امکان انتخاب این رشته‌ها و حضور در دانشگاه بیرجند را دارند.

آمار، ریاضیات و کاربردها، فیزیک، زمین شناسی، زیست شناسی گیاهی، شمی محض، علوم دامی، علوم و مهندسی باغبانی، علوم و مهندسی خاک، علوم مهندسی محیط زیست، مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی، مهندسی طبیعیت، باستان شناسی، فرش، هنر‌های اسلامی، زبان و ادبیات انگلیسی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، کاردانی فنی برق، کاردانی فنی معدن، علوم مهندسی محیط زیست و مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی از رشته‌های روزانه این دانشگاه است که داوطلبان کنکور کارشناسی و کاردانی می‌توانند در این رشته‌ها بدون کنکور تحصیل کنند.

همچنین مهندسی برق، مهندسی معدن، زمین شناسی، زیست شناسی گیاهی، شیمی کاربردی، شیمی محض، علوم ورزشی، باستان شناسی، صنایع دستی، فرش، هنر اسلامی، زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انلگیسی، مهندسی عمران و مهندسی کامپیوتر نیز از رشته‌های این دانشگاه است که به صورت شبانه به داوطلبان کارشناسی دانشگاه بدون کنکور ارائه می‌شود.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری