گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 343007

خبرنامه دانشجویان ایران گزارش می‌دهد؛

ابهامات فراوان در مدرک تحصیلی یک رئیس دانشگاه

سوال جالب تر اینکه جناب سیادت در کدام موسسه رومانی تحصیل کردند؟ گویا در موسسه Nicolae Bălcescuدوران تحصیلی خود را گذارنده اند. موسسه کشاورزیی که در تاریخچه این موسسه قید شده است رشته کشاورزی عمومی ارائه می کند و تازه در سال 1992 این موسسه به دانشگاه ارتقا یافته است.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ برخی از دانشجویان دانشگاه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در ارتباط با «خبرنامه دانشجویان ایران» ادعاها و ابهاماتی را مطرح کردند که در ادامه به عینه منتشر می شود: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در 30 کیلومتری شهر اهواز یکی از معدود دانشگاه های تخصصی کشاورزی کشور است. این دانشگاه یکی از دانشکده های اقماری دانشگاه شهید چمران بوده است که از سال 84 به عنوان دانشگاه مستقل فعالیت میکند. دانشگاهی که با داشتن زمین های کشاورزی وسیع و منابع درامدی دیگر یکی از دانشگاه های قوی در اخذ درآمدهای اختصاصی است، دانشگاهی که شاهد حضور شش ساله دکتر سید عطالله سیادت بر مسند ریاست آن هستیم.

در تحولات کشور "علی کردان" وزیر کشور دولت نهم به عنوان یک پدیده قابل ذکر ثبت و ضبط شده است. علی کردان که پس از انقلاب توانسته بود به سبب غفلت دستگاه ها سال‌ها در پست های حساس بدون داشتن مدرک دکتری مسئولیت بگیرد.

هر چند این زیرکی "مرحوم کردان" چندان هم به دردش نخورد و در مجلس هشتم پس از چندی انتصاب به عنوان وزیر کشور با اطلاع نمایندگان از جعلی بودن مدرک دکتری وی، استیضاح شد. ادعای اخذ مدرک دکترای افتخاری حقوق اساسی از دانشگاه آکسفورد که پس از چندی از سوی خود دانشگاه نیز رد شد.

آیا شاهد کردانسیم اینبار در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان خواهیم بود؟
به نظر می رسداین بار این قضیه یکبار دیگر در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در حال تکرار است. اما قصه مدرک رئیس شش ساله دانشگاه کشاورزی خوزستان؛ مطابق انچه عطاالله سیادت در رزومه خود در سایت دانشگاه قرار داده است این است که ایشان بین سالهای 60 تا 65 در کشوررومانی دکتری گرفته است. سرآغاز ابهامات سی وسه ساله را باید از این جا جست.

عطاالله سیادت رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین در وسط جنگ و در حالی که دانشگاه ها در داخل کشور به سبب انقلاب فرهنگی تعطیل است به کشور رومانی برای اخذ مدرک دکتری سفر می کنند.

ابهام دوم درباره مدرک او در مورد مدت زمان حضور در آن دانشگاه است، ادعای که به راحتی با استعلام از دستگاه ذی ربط قابل رهگیری است. سوال جدی اینجاست که با توجه به تعطیلی دانشگاهها در بازه زمانی سالهای 59 تا 61 چگونه او در سال 60 به خارج از کشور اعزام شده است؟ در بهترین حالت حداکثر مدت زمان اقامت ایشان در کشور رومانی سه سال خواهد بود.اگر سه سال حضور داشتند چرا در سایت دانشگاه این مدت پنج سال قید شده است؟ ابهام دیگر درباره وجود و یا عدم مدرک کارشناسی ارشد او است، طبق اطلاعات موجود در سایت دانشگاه او خودشان ادعایی مبنی بر داشتن مدرک کارشناسی ارشد یا اخذ آن در زمان حضور در کشور رومانی ندارند. وی آیا مدرک کارشناسی ارشد که پیش نیاز اصلی مدرک دکتری در همه جای دنیا دارند یا نه؟ اگر دوره کارشناسی ارشد را سپری کرده اند چرا پایان نامه ای در این خصوص ارائه نشده است؟ آیا پایان نامه در هنگام معادل سازی مدرک به وزارت محترم عتف ارائه شده است؟ چگونه وزارت محترم عتف با ارائه یک پایان نامه به او مدرک دکتری اعطا کرده است؟

سوال جالب تر اینکه جناب سیادت در کدام موسسه رومانی تحصیل کردند؟ گویا در موسسه Nicolae Bălcescuدوران تحصیلی خود را گذارنده اند. موسسه کشاورزیی که در تاریخچه این موسسه قید شده است رشته کشاورزی عمومی ارائه می کند و تازه در سال 1992 این موسسه به دانشگاه ارتقا یافته است.(یعنی ده سال بعد از حضور دکتر سیادت در این دانشگاه). جالب تر شاید این باشد که بدانیم این دانشگاه در سال2019 یعنی سی سال بعد از حضور دکتر سیادت دوره دکتری برنامه ای برای پذیرش دانشجوی دکتری زراعت ندارد!

در ادامه ابهامات این مدرک نحوه ترجمه این مدرک است. به طوری که چگونه وزارت علوم مدرک کشاورزی عمومی او را به دکتری زراعت ترجمه کرده است. آیا می توان با یک پایان نامه هم کارشناسی ارشد و هم دکتری گرفت؟ عنوان پایان نامه او در چه موضوعی است؟ پایان نامه (در صورت وجود) احتمالا به زبان رومانیایی با انگلیسی نگارش شده است حال چرا فردی که پایان نامه اش به زبان رومانیایی یا انگلیسی نگارش کرده قادر به روخوانی متن ساده رومانیایی یا انگلیسی نیست؟ چه کسی مدرک تحصیلی او را وزارت علوم تایید کرده است؟ چرا در این مساله وزارت علوم شفاف سازی نمی کند؟

دکتر سیادت سالها به عنوان عضو اصلی انجمن علمی زراعت و اصلاح نباتات کشور مسئولیت داشته است. اکنون که مقرر است در 5 بهمن ماه این کنگره در دانشگاه برگزار شود، پیشنهاد می شود برای روشن شدن و شفاف سازی اذهان دانشجویان دکتر سیادت با ارائه پایان نامه دکتری و ارشد خود در این کنگره به این مساله پایان دهد.

دانشجویان و اساتید معتقد هستند برای اینکه فضای دانشگاه آرام شده و این مساله موجب هتک حیثت دانشگاه نشود لازم است رئیس دانشگاه و وزارت علوم و سایر دستگاه های بازرسی استان و کشور به این مساله ورود کنند.

در پایان «خبرنامه دانشجویان ایران» منتظر جوابیه و پاسخ های مسئولین این دانشگاه است و جوابیه نیز به همین صورت رسانه ای خواهد شد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
حسن
[1398/11/01 - 21:16]
سلام من دانشجو این دانشگاه بودم‌مقطع دکتری واقعا این اقا بی سواده هیچی بلد نیست الانم مدرکش جعلی در اومده خجالت نمیکشه متاسفم براش
ناشناس
[1398/11/02 - 01:03]
سلام
همین دانشگاه اکثر اعضای هیئت علمیشم با پارتی و رابطه گرفته و حتی در فراخوان بهمن قرار است در یکی از رشته های مرتبط با زراعت با لابی بازی کسی رو بگیرن که همین رییس دانشگاه و یکی دیگه از اساتید گروه پشتشن کسی که حتی دکتراشم مرتبط با رشته مورد نظرم نیست. در صورت تمایل ایمیل بزنید تا روپپ جزییات خدمتتون عرض کنم برای خبر بعدی
[1398/11/04 - 02:22]
سلام در طی شش سال ریاست ایشان، وضعیت کلی این دانشگاه نسبت به قبل بسیار بهتر شده است. ایجاد چندین شرکت تعاونی دانشجویی، پرداخت تمام معوقات اساتید و کارمندان و منظم شدن پرداخت های حق الزحمه اساتید و کارمندان، قانونمند شدن بخش های مختلف دانشکاه و غیره از خدمات ایشان می‌باشد.
غلام
[1398/11/04 - 15:33]
منتظر پاسخ و مدارک اقای سیادت هستیم ایشون یه فرد افراطی است که اساتید ارزشی رو اخراج کردن واقعا جولانگاه افراد افراطی شده وزارت علوم
صالحی
[1398/11/04 - 16:27]
این اقای محترم کلا تو کار فتنه پراکنی و بی احترامی به افراد دانشگاه است. فردی فاقد سواد سیاسی کار و افراطی هستن که پله های ترقی رو با امداد غیبی طی کردن ولی الان لو رفتن و باید جواب گوی خلافشون باشند.
زارع
[1398/11/04 - 19:46]
اقای سیادت پاسخ گو باشید همه دانشجویان و اعضای هیئت علمی منتظر توضیحات شما در مورد ابهامات مدارک‌تحصیلی شما هستند. آبروی دانشگاه رو بردید با این تخلفتان مدارک تحصیلیتان پر از اشکال و ابهامست. واقعا برای شما متاسفم که چند دهه با جعل مدارک علمی بر سر جمهوری اسلامی کلاه گذاشتید و در آخر لو رفتید. الان عدالت منتظر شماست وزیر علوم پیگیری کنید با تشکر از خبرنامه دانشجویان ایران
باقری
[1398/11/04 - 20:46]
با سلام این مطلب و مدارک دکتر سیادت از طریق وزارت علوم بررسی می شود درصورت اثبات عدالت اجرا می شود. من الله توفیق
سجاد
[1398/11/05 - 12:21]
یکی اومده نوشته خیلی کار کرده تو دانشگاه خوب باشه الان موضوع کار کردن یا منظم شدن حقوق دستمزده مگه الان بحث روی مدارک ابهام دارشه اگه داره بیاد ارائه بده خنده داره درمورد حقوق دستمزد حرف زده میشه بابا مدرکش جعلیه یه بچه هم این متنو که خبرنامه دانشجویان ایران بخونه متوجه موضوع و تقلب این اقا میشه
رضایی
[1398/11/06 - 00:39]
سلام اقای سیادت شما ۴۰ سال روی سر مردم و جمهوری اسلامی کلاه گذاشتین بنده شخصن به دانشگاه رومانی ایمیل زدم و پیگیر مدرک‌شما شدم و در جواب ایمیل بنده امده که شما اصلا در این دانشگاه حضور نداشتید و حتی شماره دانشجویی هم برای شما ثبت نشده است.
امین
[1398/11/06 - 19:21]
جای تاسف دارد برای اقای سیادت که ابهامات زیادی در مدرکشون وجود دارد در گروه زراعت دانشگاه رامین چه خبراست گرفتن هیئت علمی بذر را از پیش مشخص کردید که چه فردی است با همکاری ریاست دانشگاه و یکی از اعضای گروه فردی که مدرک تحصیلیش با رشته بذر ارتباطی ندارد . متاسفم برای جامع علمی که افرادی مثل اقای سیادت بزرگ آن هستند با مدرک ابهام دار
حسین
[1398/11/06 - 21:10]
سلام چرا هیئت علمی بذر دانشگاه رامین از قبل از فراخوان مشخص شده و در دانشگاه حضور دارد این چه فراخوانیه اخه چرا اقای .... این کارو میکنید به چه حقی، با لابی گری و حق خوری واقعا جای تاسف دارد. تا کی تخلف تا کی بی عدالتی
قاسم
[1398/11/06 - 22:48]
با تشکر از خبرنامه دانشجویان ایران از مطلب منتشر شده. بنده طی مکاتباتی که با دانشگاه رومانی داشتم مبنی‌بر پذیرش دانشجوی دکتری اظهار کردند هیچ فردی فارغ التحصیل دکتری زراعت نشده بیان‌نمودند فقط دوره ی کشاورزی عمومی ارائه می دهند. اقای سیادت که اظهار دارند اینجا درس خوندن چطور اونجا بودید و دکتری گرفتید در حالی که مقطع دکتری این دانشگاه ندارد.
زرافشان
[1398/11/07 - 16:21]
در گروه زراعت دانشگاه رامین چه خبر است. چه خبرتونه قبل از اعلام فراخوان بذر طرف رو گرفتین فقط یه فراخوان سوری زدین ای داد ای بی داد از این لابی گری واقعا جای تاسف خوردن داره برای وزارت علوم که پیگیری نمیکنن
[1398/11/07 - 20:14]
حفظ آبرو در اسلام بسیار سفارش شده است حالا شما قبل از اثبات ادعای مطرح شده آن را منتشر کرده اید؟!؟ وای بر ما، از وسوسه شیطان رجیم به خداوند متعال پناه میبرم خدا آخر عاقبت ما را به خیر کند. از شما عزیزی که داری پیام را کنترل می‌نمایید خواهش مینمایم پیام بنده منتشر گردد با تشکر
اله دادی
[1398/11/07 - 22:22]
سلام درمورد مدرک اقای .....باید گفت ایشون یک تخلف کار هستن که گیر افتادن الان . کتاب های چاپ شده ایشون هم پر از اشکال هستم و کپی از جزوات یک فرد دیگر است
محمد علی
[1398/11/08 - 19:19]
سلام در دانشگاه علوم رامین چه خبر شده فراخوان زدن برای هیئت علمی بذر ولی فرد مورد نظر در دانشگاه حضور دارد وزیر علوم چرا پیگیری نمیکنن
حیدر
[1398/11/10 - 19:44]
با سلام بنده‌به دانشگاه رومانی‌ایمیل زدم و‌مکاتبه کردم‌در رابطه با مدرک و ابهامات ان اظهار نمودند که تا الان‌سال ۲۰۲۰ میلادی هیچ فردی دکتری زراعت از این دانشگاه نگرفته است. زیرا برنامه ای برای پذیرش مقطع دکتری ندارد. وزارت علوم چرا ساده از این‌موضوع میگذرد و هیچ‌ باز خواستی نمی کند از ریاست دانشگاه
کاظم
[1398/11/14 - 23:35]
سلام.در دانشگاه رامین چه خبره هیئت علمی‌بذر رو از کجا انتخاب کردین فرخوان نزده اقا در خوابگاه حضور داره واقعا تا کی بی عدالتی. وزارت علوم کجاست. از الان طرف تو خوابگاست بابا چقد بی عدالتی .
سید امیر
[1398/11/17 - 21:25]
سلام ریاست دانشگاه که الان راست راست میگرده هیچ خبری از پیگیری وزیر علوم‌نیست واقعا جای تاسف داره .به همه .... میکنه به لباس ...... ....... میکنه واقعا داریم به کجا میریم .
محمد رضا
[1398/11/18 - 21:08]
سلام دانشگاه‌ رامین دیگه شور همه چیزو در اورده این اقا که با امداد غیبی از مدرک‌کارشناسی دکتری گرفته الان . از فراخوان بهمن که نگو نپرس چه غوغایی شده طرف تو خوابگاه هست پس چرا فراخوان زدین خوب بگین کشکه فراخوان
امیررضا
[1398/11/19 - 22:36]
سلام. از اونجایی که ما دانشجو این دانشگاه هستیم این اقا کلا بی سواده تا حالا یک کلمه انگلیسی حرف نزده نمیدونم چطور پایان نامه نوشته. الانم که این خبر چاپ‌شده میگرده تو دانشگاه انگار نه انگار که خبری هست . وزیر علومم که هواشو داره با هم ماست مالیش میکنن علی برکت الله
عالمی
[1398/11/27 - 19:27]
سلام بنده هم‌تایید میکنم که اقای سیادت مدرک‌ارشد ندارد و هیچ ادعایی مبنی بر داشتن مدرک ندارد. و به صورت جهشی از کارشناسی به دکتری پریده بنده ۳۶ سال سابقه کار در دانشگاه رامین رو دارم . این مطلب کاملا درست است و این اقا حتی رساله دکتری هم ندارد. در گروه زراعت هم‌ این مطلب مطرح شده و این اقا جوابی نداشته که بدهد
غلام
[1398/12/03 - 15:38]
سلام این اقا که راست راست تو دانشگاه قدم میزنه
احمد
[1398/12/08 - 18:23]
سلام وزارت علوم که هیچ پیگیری نکرد این اقا همچنان برا خودش جولان میدهد . مدرک جعلی و ریاست دانشگاه به کجا داریم میریم
آشنا
[1398/12/10 - 15:12]
با عرض سلام ادب. همچنان منتظر جوابیه دانشگاه هستیم. بازهم از شاهکارهای وزارت علوم در تعجبیم که همچنان هیچ پیگیری صورت نگرفته و این اقای همچنان ریاست دانشگاهی مطرح در بخش کشاورزی را برعهده دارد انشالله با شروع مجلس جدید و انقلابی موضوع مدارک جعلی این اقا مطرح میشود و وزیر علوم استیضاح خواهد شد.
جمشیدی
[1398/12/13 - 22:27]
انشالله با مجلس جدید افراد کلاشی مثل این اقا دستشون از همه چی کوتاه میشه و مدارکشون ابطلال میشه
صالحی
[1398/12/14 - 21:10]
سلام. مدرک این اقا از سال ۷۰ مورد بحث شدید بوده وزارت علوم با.... هر بار این موضوع رو لاپوشانی می کند . به امید خدا این دوره با مجلسی قوی و حرکتی جهادی مدارک جعلی تمامی افراد ابطال می شود.
دانشجویان دانشگاه
[1398/12/15 - 20:43]
انشالله بعد از عید با یک‌تجمع دانشجویی و حرکتی جهادی و انقلابی و تحصن در درب مدیریت دانشگاه خواستار ارائه و توضیح ریاست دانشگاه درمورد مدارک ارشد و دکتری ابهام دارش هستیم. تجمع تحصن اعتصاب
مهسا
[1398/12/15 - 20:49]
ایشون استاد بنده بودن کلا تو کلاس درس نمیدن همش داشجویان دکتری رو‌میفرستن تدریس کنن ازشونم هرچی بپرسی میگه یادم رفته . مدرکشم که پر از ابهامه خدا به خیر کنه
ندا
[1398/12/16 - 23:10]
نمایندگان مجلس همه این خبر رو خوندن و درجریان جعل کردن مدرک تو سط این آقا هستن. وزیر علوم شخصا قرار شده این موضوع رو پیگیری کنه و این اقا رو برکنار کنه تنها شانسی که اورده بیماری کرونا باعث وقفه در پیگیری مدرک جعلی این اقا شد.
سید
[1398/12/17 - 16:19]
بنده این اقا رو از نزدیک میشناسم فردی ....سواد علمی بی ...و بد ....است. تمام دانشحویان و کادر دانشگاه از دست این اقا ....شدن الانم مدارک ....رو شده . در کجای دنیا بدون‌ مدرک کارشناسی ارشد می توان دکتری گرفت . دکتری از دانشگاهی که در سال ۲۰۲۰ هنوز دانشجوی دکتری نمی پذیرد .....خوبی هم‌نیستی درنهایت .....افتادی .
ندا
[1398/12/18 - 15:53]
استاد ما بود سال ۷۸ من ازش پرسیدم مدرک ارشدتون رو از کجا گرفتین منو انداخت درس زراعت . خدا جای حق نشسته .تشکر از خبرنامه دانشجویان ایران
صالحی سلیمی
[1398/12/21 - 00:46]
سلام . مدرک ابهام دار این اقا سال هاست مورد بحثه واقعا جای بسی تاسف است برای کادر دانشگاه که هیچ کس پیگیر مدارک این اقا نیست سازمان‌بازرسی هم ساکت مونده . دلیل ساکت بودن چیست چه کسی پشت پرده این ماجراست
خدایی
[1398/12/21 - 18:02]
با سلام درجورد ابهامات مدرک این اقا روابط عمومی دانشگاه هیچ جوابی نمی دهد و تلفن راقطع می کند بنده خبرنگار هستم . دلیل جواب ندادن چیست ایا حقیقت را پنهان می کنند وزیر علوم چه می کند
منجزی
[1398/12/22 - 00:43]
سلام بله این اقا مدرک ارشد ......هنوز جای تعجب دارد این اقا همچنان رئیس دانشگاست وزیر علوم هیچ پیگیری نکرده چرا چه کسی این ماجرا رو ماست مالی کرده
کرکی
[1398/12/22 - 15:12]
سلام . حالا چه اشکال داره مدرک نداره در عوضش ....داره وزیر پشتشه اساتید دانشگاه که سکوت کردن بی سر صدا جمش میکنن هیچ خبریم نمیشه
احمد زارع
[1398/12/27 - 21:10]
باز مدرک‌ جعلی وزیر محترم‌شما که مصاحبه می کنید که مدارک‌جعلی رو شخصن‌پیگیری میکنید الان‌چرا سکوت کردید. چی شده چه کسی سفارش این اقا رو کرده سکوت شما چه دلیلی داره
سیاوش
[1399/01/02 - 21:01]
باسلام و تشکر از خبرنامه دانشجویان ایران . با صحبت هایی که با وزیر علوم صورت گرفته و بررسی مدارک این اقا به زودی شاهد برکناری این اقا ار ریاست دانشگاه رامین خواهیم‌بود
کوچک
[1399/01/03 - 18:27]
با سلام مدرک این اقا از سال ۷۰ مورد بحثه بدون ارشد دکتری گرفته همچین چیزی امکان نداره . وزیر محترم منتظر پاسخ قاطع شما هستیم
فاطمه
[1399/01/10 - 19:05]
با سلام در کل سیستم‌ آموزشی دنیا این امر بی سابقه هست بدون ارشد گرفتن مدرک دکتری از موسسه که حتی دانشجوی دکتری هم‌نمیگیرد . وزیر علوم صبحت بخیر نکنه شما هم‌جمعه متوجه این امر شدید این اقا چطور مدرک... کرده
لیندا
[1399/01/22 - 21:51]
پس چرا پیگیری نمیشه مگه امکان داره بدون ارشد دکتری چطوری میشه بعد موسسه مگه دکتری میده وزیر علوم چیکار میکنه بازرسی کل کشور قوه قضاییه چرا پیگیری نمی کنن واقعا جای تاسفه برای جامعه علمی .
زینب
[1399/01/28 - 19:59]
جای تعجب داره این همه ابهام واقعا بدون ارشد دکتری میشه گرفت . حالا خدا کنه پیگیری بشه. اساتید دانشگاه چطوری اینو به عنوان رئیس قبول دارن وزیر علوم چیکار میکنه پس در مصاحبه هاشون اعلام کردن مدارک‌جعلی رو شخصن پیگیری میکنن . خدا میدونه چه کسایی پشت پرده هستن
سید سیروس
[1399/01/30 - 19:41]
این مطلب رو چندین بار مطالعه کردم ابهامات فراونی در مدرک تحصیلی این فرد وجود دارد . ازهمه بارز تر موسسه ای که این فرد در انجا درس خوانده دانشجوی دکتری نمیگیرد جالبه وزارت علوم چطوری به ایشون دکتری داده بعد در زملن انقلاب فرهنگی تمام دانشگاه ها بسته بودن این اقا چطور بورس شده.
محمد جواد
[1399/02/08 - 20:43]
باسلام وقتی نماینده مردم‌تفرش مدرکش جعلی بود و با یه استعلام مشخص شد این اقا که ارشد نداره با امداد غیبی دکتری گرفته چطور پیگیری نمیشه و چه کسی پشت این اقا هست خدا عالمه. با تشکر از خبرنامه
نواب
[1399/02/11 - 23:17]
با تشکر از خبر نامه دانشجویان ایران. مطلبه جالبی رو کار کردید . سیستم اموزشی تمام کشورها از کارشناسی. ارشد . دکتری تشکیل شده. این فرد چگونه در ایران‌کارشناسی گرفته. و در رومانی دکتری از موسسه ای که مدرک دکتری ارئه نمی دهد. پس مدرک ارشد این فرد کجاست. وزرات علوم‌چطور مدرک‌این اقا رو تایید کرده. با یک استعلام ساده می توان عدم صحت مدرک‌این‌اقا پی برد. منتظر پاسخ وزارت علوم و دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی خوزستان هستیم.
قاسم
[1399/03/01 - 17:15]
جای تعجب دارد‌که وزارت علوم پیگیری نمی کند با توجه به شکایات اساتید و‌دانشجویاندرمورد پیگیری این موضوع. نمایندگان اهوازبا توجه به لابی گری این اقا سکوت کرده اند وزارت علوم دلیل سکوتش چیست؟
تورهای مسافرتی آفری