گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 355081

استقبال چند هزار نفری دانشجویان از پویش‌ شکست کرونا +فیلم

پویش‌ دانشجویی زندگی دست یاریگر توست، از دانشجویان دعوت می کند که با پیوستن به این پویش در ریشه کنی این بیماری مؤثر باشند، تاکنون دانشجویان وزارت بهداشت رکوردار مشارکت در این پویش بوده اند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ برای کاهش تبعات فرهنگی و اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا تاکنون پویش هایی متعددی راه اندازی شده اند که با مخاطب قرار دادن مردم و جامعه که از آنها برای کمک به شکست این ویروس دعوت می شود.

*پویش‌ دانشجویی زندگی دست یاریگر توست برای شکست کرونا

غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره پویش های دانشجویی برای مقابله با کرونا به خبرنگار فارس گفت: از جمله پویش هایی که در حوزه دانشجویی برای مقابله با کرونا راه اندازی شده اند می‌توان به پویش زندگی دست یاریگر توست و پویش همه دانشگاهیان همه مردم اشاره کرد. 

وی ادامه داد: پویش‌ زندگی دست یاریگر توست با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایجاد شده و بنا دارد در اقدامی جمعی برای کمک به تقویت سلامت عمومی، ممانعت از شکل‌گیری زنجیره‌های انتقال ویروس کرونا شود. علاقه مندان از دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای شرکت در این پویش باید با مراجعه به صفحه اینترنتی آن فرم عضویت در پویش دانشجویی مقابله با کرونا را پر کنند و استقبال خوبی از سوی دانشجویان از این پویش صورت گرفته است.

شرکت در پویش ملی زندگی دست یاریگر توست از طریق آدرس http://itmfd.behdasht.gov.ir/page/corona امکان پذیر است.

* استقبال دانشجویان از پویش‌ شکست کرونا

طبق آمار سایت زندگی دست یاریگر توست تاکنون بیش از ۸ هزار دانشجو فرم عضویت این پویش را پرکرده اند که بیش از ۹۰۰ نفر از دانشگاه آزاد اسلامی، بیش از۲ هزار از دانشجویان وزارت علوم و بیش از ۵ هزار نفر از دانشجویان وزارت بهداشت بوده اند.

این پویش از کنشگران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها اعم از مجموعه‌های دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی، تشکل‌های اسلامی، نشریات دانشجویی، معاونان و مدیران فرهنگی دانشجویی، استادان مشاور فرهنگی و کارشناسان فرهنگی دعوت می‌کند تا با پیوستن به این پویش بزرگ در ریشه کنی این بیماری مؤثر باشند.


download

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.