گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 370478

اعلام جزئیات مصاحبه پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه شاهد

جزئیات و نحوه مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه شاهد از سوی معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شاهد ضمن تشریح جزییات و نحوه مصاحبه مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی برای معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 99 اعلام کرد که داوطلبانی که نمره حد نصاب دانشگاه شاهد را در آزمون مرحله اول کسب کرده اند و از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه علمی(بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش عملی) و بررسی صلاحیت های عمومی به دانشگاه شاهد معرفی شده اند قبل از ثبت نام اطلاعیه ای که در این زمینه منتشر شده است را مطالعه کنند.

 داوطلبان چند برابر ظرفیت معرفی شده به دانشگاه شاهد موظف هستند مدارک و مستندات مورد نیاز جهت تشکیل پرونده الکترونیکی را تا 28 شهریور ماه جاری به ایمیل های مندرج اطلاعیه ارسال کنند. 

 در صورت نقص مدارک، کارشناس دانشکده مراتب را از طریق پاسخ به ایمیل  داوطلب حداکثر تا یک روز بعد از دریافت ایمیل اعلام می‌کند و داوطلب موظف است حداکثر طی یک روز و قبل از اتمام موعد مشخص شده، نواقص مربوط را از طریق پاسخ مجدد به ایمیل دانشگاه برطرف کند. در صورت نقص مدارک مورد نیاز، داوطلب به مرحله مصاحبه علمی معرفی نمی‌شود و عواقب ناشی از آن متوجه شخص داوطلب است.

مصاحبه علمی در دانشگاه شاهد به صورت غیر حضوری و از طریق نرم افزار ادوبی کانکت (adobe connect) و بر اساس زمان‌بندی دانشگاه انجام می‌شود که زمان بندی مذکور در اطلاعیه ای دیگر اطلاع رسانی خواهد شد.

 بدیهی است که انجام مصاحبه علمی برای هر رشته یا گرایش صرفا در تاریخ و زمان های مشخص شده برای آن رشته یا گرایش امکان پذیر است و عدم شرکت در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می شود و متعاقباً هیچگونه اقدامی در این خصوص انجام نمی‌شود. 

 به منظور احراز هویت، داوطلبان موظف هستند دوربین (وب کم) خود را در طول زمان مصاحبه روشن نگه دارند. بنابراین داوطلبان ضمن کنترل تجهیزات ارتباطی خود از قبیل میکروفون و دوربین، در خصوص مکان حضور مصاحبه نیز توجه لازم را مبذول کرده و در محیطی مناسب در جلسه مصاحبه حضور پیدا کنند. رعایت پوشش اسلامی برای برادران و خواهران الزامی است.

داوطلبان موظف هستند در روز مصاحبه کلیه مدارک و مستندات خود را به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز به رویت کمیته مصاحبه کننده برسانند. شرکت در هر دو مرحله (مصاحبه علمی و مراحل بررسی صلاحیتهای عمومی) الزامی است و عدم شرکت در هر مرحله به منزله انصراف تلقی می شود و متعاقباً هیچ  گونه اقدامی در این خصوص انجام نمی شود. 

بنابراین مراحل بررسی صلاحیت های عمومی به صورت حضوری بوده که زمان و مکان و شرایط آن متعاقبا در وب‌ سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری