گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 374164

چهلمین شماره نشریه «بی‌تعارف» منتشر شد +دانلود

کشور به سمت پرتگاه اقتصادی در حال حرکت است و از طرفی نمایندگان ملت در عوض فشار مشغول پرستیدن بت رئیس جمهور هستند و صدایی از آن ها جهت بازخواست دولت مردان مسبب این وضع شنیده نمی شود و با کلیشه ی اجتناب از اغتشاش و وحدت هیچ عزمی برای بازخواست از دولت فاقد هر گونه تدبیر ندارند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» چهلمین شماره نشریه دانشجویی بی تعارف به صاحب امتیازی انجمن اسلامی دانشجویان الزهرا (س) به مدیرمسئولی آیه کرمی و سردبیری مرضیه انبری منتشر شد.

در بخشی از سرمقاله این نشریه با تیتر "جمهوریت ناتمام" به قلم مرضیه انبری آمده است:

کشور روی لبه پرتگاه حرکت می کند، تورم افسار گسیخته که به تبع غول نقدینگی به وجود آمده است در سال های گذشته بی سابقه بوده است، و اکنون وضعیت عجیبی در بازار خودرو، ارز، طلا و مسکن شاهد هستیم. طی هیچ کدام از دولت های گذشته چنین فاجعه ای رخ نداده است. و از طرف دیگر مرگ هموطنان به خاطر بیماری کرونا و تماشای س وء مدیریت این بحران خانواده های بسیاری را به سوگ عزیزان خود نشانده است. از سویی ابزار فشار برای وادار کردن دولت مردان به اصلاح امور گویی قرار نیست مورد استفاده قرار گیرد.
کشور به سمت پرتگاه اقتصادی در حال حرکت است و از طرفی نمایندگان ملت در عوض فشار مشغول پرستیدن بت رئیس جمهور هستند و صدایی از آن ها جهت بازخواست دولت مردان مسبب این وضع شنیده نمی شود و با کلیشه ی اجتناب از اغتشاش و وحدت هیچ عزمی برای بازخواست از دولت فاقد هر گونه تدبیر ندارند. گویی آنچه در آبان و دی ماه سال های گذشته رخ داد اغتشاش نبود! جمعی از نمایندگان اکنون پیش قدم برای جمع آوری امضا جهت استیضاح رئیس جمهور شده اند که در دولت انجام و عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور انتخابات سیزدهم زودتر از موعد مقرر و ۵۰ روز پس از عزل رئیس جمهور انجام می ش ود و در این مدت معاون اول ، رئیس مجلس و رئیس قوه قضاییه به صورت شورایی مسئول اداره کشور طی این پنجاه روز خواهند بود. اما چه شده که نمایندگان مردم از استفاده از این اختیار قانونی خود واهمه دارند و با توجیهات مضحک خواستار تداوم شرایط فعلی کشور تا تابستان ۱۴۰۰ هستند؟
 
ادامه این مطلب و مطالب بیشتر را در فایل نشریه ( دانلود ) بخوانید.
بی تعارف - نشریه دانشجویی

 

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری
 • نظرسنجی

  روند کنونی واکسیناسیون در کشور را تا چه حد راضی‌کننده می‌دانید؟

  زیاد
  تا حدی مناسب
  کم
  مشاهده نتایج