گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 382755

معاون صندوق رفاه دانشجویان خبر داد:

افزایش اعتبار خرید تجهیزات کمک آموزشی دانشجویان روشندل

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از مساعدت صندوق رفاه دانشجویان برای خرید تجهیزات کمک آموزشی دانشجویان روشندل خبر داد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ الیاس منیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه وبیناری معاونت امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با نمایندگان دانشجویان دارای آسیب بینایی گفت: این جلسه به منظور بررسی و رسیدگی به نیازهای خاص این گروه از دانشجویان به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: برای اولین باراست که برای تامین تجهیزات و نیازهای فردی، تجهیزات و نیازهای عمومی و همچنین نیازهای خدماتی رفاهی دانشجویان روشندل جلسه ای با حضور نمایندگان این دانشجویان برگزار می شود.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان افزود: صندوق رفاه دانشجویان سال گذشته و امسال اعتباری را برای تامین تجهیزات مورد نیاز دانشجویان دارای آسیب بینایی در اختیار دانشگاه ها قرارد داده است تا تجهیزات مورد نیاز آنها توسط دانشگاه ها تامین شود که در این جلسه نمایندگان دانشجویان مذکور نیاز اصلی این دانشجویان را که عمومیت دارد را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه اعتباری که برای خرید تجهیزات مورد نیاز دانشجویان روشندل در اختیار دانشگاه ها قرار گرفته، امسال افزایش چشمگیری داشته است، افزود: تا کنون سه جلسه با حضور نمایندگان امور دانشجویی صندوق رفاه وزارت علوم و نمایندگان این گروه از دانشجویان برگزار شده است که بعد از برگزاری یک جلسه دیگر نهایی می شود.

منیری ادامه داد: همچنین در این جلسه زمینه تجهیزات فردی مواردی مانند: لپ تاپ، تلفن همراه، دستگاه ضبط و پخش و نرم افزارهای کاربردی تبدیل تصویر به متن (OCR)، در زمینه نیازها و تجهیزات عمومی، تولید و توزیع منابع صوتی با کیفیت و همچنین تقویت پایگاه کتاب های صوتی دانشگاه تهران (که قابل دسترس همه دانشجویان است) مورد تاکید قرار گرفت.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری