گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 383250

نشریه دانشجویی «جامعه پویا» منتشر شد +دانلود

به عبارتی همان آزادی و آزاد اندیشی از ام الشعائر اتوپیای غرب اســت که بار ها در قالب دموکراســی، تبلیغات کر کننده خــود را به گوش جهانیان رســانده و به مانیفســت یک مبارزه علیه جمهوری اسلامی مبدل شــده است که تا به امروز نیز بر طبق همان عادت می گردد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» شماره ۱۲ نشریه دانشجویی «جامعه پویا» دانشگاه فردوسی مشهد با مدیر مسئول و سردبیری مهدی بزم آرا منتشر شد.

در بخشی از این نشریه آمده است:

این روز ها به موازات ایام شهادت شــهید سردار سلیمانی پدیده ای مسبوق به سابقه، بار دیگر تیتر استوری های دلدادگان مکتب حاج ق.اسم گردید و آن قربانی شدن یکی از شعائر رنگارنگ اپوزیسیون ِ ها و روشنفکران در پیش روی سکوت مطلق آن ها است. به عبارتی همان آزادی و آزاد اندیشی از ام الشعائر اتوپیای غرب اســت که بار ها در قالب دموکراســی، تبلیغات کر کننده خــود را به گوش جهانیان رســانده و به مانیفســت یک مبارزه علیه جمهوری اسلامی مبدل شــده است که تا به امروز نیز بر طبق همان عادت می گردد.

ادامه این مطلب و مطالب بیشتر را در فایل نشریه (دانلود) بخوانید.

نشریات دانشجویی

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری