گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 383787

فعالیت تیم‌های نوپای استارت‌آپی در ۳ برج فناوری دانشگاه امیرکبیر

مدیر فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت:در حال حاضر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر سه برج فناوری قرار گرفته است که در آن تیم‌های نوپای زیادی مشغول فعالیت هستند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر علی نیکبخت در مراسم افتتاح شعبه دوم فضای کار اشتراکی یک شتاب دهنده در مرکز نوآوری دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دانشگاه‌ها باید همکاری ویژه‌ای را با کسب‌وکارهای نوپا انجام دهند. امیدواریم در نتیجه همکاری مشترکی که با اکوسیستم نوآوری استارت زده شده؛ پهنه فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر روز به روز گسترش بیشتری پیدا کند.

مدیر فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: اینکه یک مجموعه خصوصی در دل یک بخش دولتی قرار بگیرد نویدبخش همکاری قدرتمندی است و هر دو سمت از مزایای یکدیگر بهره مند می‌شوند.

به گفته نیکبخت در حال حاضر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر سه برج فناوری قرار گرفته است که در آن تیم‌های نوپای زیادی مشغول فعالیت هستند.

وی گفت: مجموعه اقدامات این تیم‌ها باعث شد تا در نوروز ۹۹، حداقل سه میلیون سفر درون شهری از بین برود و نیازش برای مردم حس نشود.

برنامه‌های مرکز نوآوری دانشکده مهندسی برق برای حمایت از تیم‌های استارتاپی

دکتر ایمان شریفی، مدیر مرکز نوآوری دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به حمایت‌هایی که از ایده‌های نوآورانه و استارت اپی دانشجویان در این مرکز می‌شود گفت: تیم‌هایی که از بطن دانشکده و دانشگاه با تمرکز بر اولویت‌های این مرکز شکل بگیرند شانس بیشتری برای استفاده از امکانات و ظرفیت‌های فضای کار اشتراکی در دانشگاه امیرکبیر خواهند داشت اگرچه این مرکز از تیم‌ها و ایده‌های مختلف که مستعد رشد و موفقیت هستند حمایت خواهد کرد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری