گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 388153

واکنش فعال دانشجویی پیرامون حواشی انتخابات تشکل جامعه اسلامی دانشگاه آزاد واحد بروجرد

این فعال دانشجویی نوشت: در انحصار قرار دادن تشکلات اسلامی سیاسی بجز عدم تحمل عقیده ی مخالف معنی دیگری را به ذهن ها متبادر نمی کند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ محمدرضا زمانیان دانشجوی مدیریت دانشگاه آزاد واحد بروجرد درپی حواشی بوجود آمده در انتخابات تشکل جامعه اسلامی این دانشگاه در یادداشتی انتقادی نوشت:

«قانون قانون است هیچکس از قانون اولی تر نیست!

کسانی که خود از اشخاص حمایت و حتی دفاع می کنند دیگران را از این حرکت منع می‌کنند که نشان تضاد می باشد۰

این آقایان خودشان همین کار ها را انجام می‌دهند اما در مقابل دیگران را منع می کنند پیامبر عظیم الشان میفرماید رطب خورده کی کند منع رطب! با این حال برای صیانت از حقوق تمامی کسانی که به اینجانب اظهار لطف داشتند آرام نخواهم نشست و تا حصول نتیجه پیگیری خواهم نمود!

همیشه در اثنای رقابت دو شخص یا دو گروه در یک انتخابات به طور طبیعی مسائلی از جمله تقلب در آرا عنوان میشود. تقلب انتخاباتی دخالت غیرقانونی در فرایند یک انتخابات است و فعالیت‌ های متقلبانه نتیجه نهایی شمار آراء را تحت تأثیر قرار می‌دهند تا یک نتیجه انتخاباتی دلخواه حاصل شود اما در انتخابات الکترونیکی در بستر اینترنت این امر محال و غیر ممکن است.

بیان مسئله تقلب شاید به نفع برخی از آقایان مدعی باشد که ادعای تقلب و درخواست ابطال انتخابات را دارند.

این هایی که دم از ابطال انتخابات میزنند نشان میدهد ریشه ای در سال ۸۸ دارند و به وضوح نمایانگر افرادی هستند که به طرفداری از آنها برخواستند.

کما اینکه گروه های خودشان در میتینگ های سیاسی سوپر اصلاحاتی ها فعالیت میکنند،صرف داشتن عقیده و جانب داری بنده از شخصی خاص بهانه ی ایشان مبنی برعدم تایید انتخابات است. که البته این مشی به دور از رعایت اخلاق سیاسی و همچنین خلاف آیین نامه ی داخلی تشکل های اسلامی سیاسی است! رهبر معظم انقلاب که بار ها تاکید کردند به همه ی نظرات و احزاب میدان داده شود اما این حرکت خلاف بیانات حکیمانه معظم له میباشد.

در انحصار قرار دادن تشکلات اسلامی سیاسی بجز عدم تحمل عقیده ی مخالف معنی دیگری را به ذهن ها متبادر نمی کند.

عده ای که مسئولیت اجرایی و نظارتی ندارند و در کسوت دانشجو می‌باشند اما با تاثیر گذاری بر روی برخی از مسئولین دانشگاه استان،استقلال دانشگاه آزاد واحد بروجرد را با دخالت های بی مورد زیر سوال میبرند و استقلال دانشگاه را باچالش روبه رو میکنند اما انتظار میرود مسئولین بدون دخالت و تاثیر مستقیم نیروی خارج ازعوامل نظارتی دانشگاه، به اداره و مدیریت امور خود بپردازد.
علاقمندانی که به شایعات تقلب دامن میزنند بیش از پیش حیثیت خود را تحت الشعاع قرار داده است و این کار ذره ای از صداقت و وجدان و تعهد انتخاباتی ما را کم نمیکند.

ضمنأ

سکوت ما به منزله تلاش برای یک پاسخ منطقی به مدعیان تقلب و در جهت حفظ حرمت و جایگاه شما مسئول محترم و به تبعیت از کلام رهبری که فرمودند: دانشجوی انقلابیِ مسلمانِ ولائی، آن قدرت منطق و قوّت استدلال را پیدا کند که بتواند قشنگ برود با خونسردی در مقابل او قرار بگیرد و استدلال او را باطل کند‌ میباشد.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری