گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 397905

طوفان زاکانی علیه همتی در دوران ریاست بانک مرکزی

علیرضا زاکانی گفت: بنده با گردن کلفت‌ترین افراد مبارزه اساسی خواهم کرد و دشمن ما فقر و فساد و تبعیض است

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»به نقل از فرارو، علیرضا زاکانی در پاسخ به سوالی درباره رفع تبعیض در توزیع منابع عمومی و مبارزه با ویژه خواری و فریبکاران اقتصادی گفت: مردم عزیز بیش از سه دهه است عده‌ای بر اقتصاد کشور خیمه زدند و تمام سرمایه و امکانات کشور را به سمتی سوق دادند که خودشان کاخ نشین شدند و مردم را در کوخ نشینی نگه داشتند.

اول انقلاب یک موی کوخ نشین به همه کاخ نشینان می‌ارزید، اما با کمال تاسف آن مطلب خوب اول انقلاب تبدیل شد به موضوعی که امروز مسوولین ما دچار خوی اشرافی گری شدند.

بنده اولین کاری که خواهم کرد اینکه دولت را از موضع اشرافیگری به نوکری مردم وا می‌دارم.

نکته دیگر اینکه توجه را متمرکز به توزیع عادلانه ثرت می‌کنم.

نکته سوم معادله را طوری تغیر میدهم که مفسدین راهی برای تنفس نداشته باشند. فساد از کجا ایجاد می‌شود؟ از قبیله گرایی از باندبازی.

خطاب به آقای همتی می‌گویم، چون مسوولیت دارد روز قبل از تعطیل آخر وقت ۱۲۰۰ میلیارد تومان از بانک دولتی منتقل می‌شود به یک دولت خصوصی آن هم به صورت خلاف و این اتفاق ذیل مسوولیت آقای همتی انجام می‌شود همین قبل از عید؛ آقای همتی شما حوزه خودتان را نتواستید نظارت کنید الان برای کل کشور می‌خواهید برنامه ریزی کنید.

بنده با گردن کلفت‌ترین افراد مبارزه اساسی خواهم کرد و دشمن ما فقر و فساد و تبعیض است.

دو دهه است با دست خالی در مسیر مبارزه با فساد درگیر شدم و در دولت بنده ریشه فساد خشک خواهد شد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری
 • نظرسنجی

  روند کنونی واکسیناسیون در کشور را تا چه حد راضی‌کننده می‌دانید؟

  زیاد
  تا حدی مناسب
  کم
  مشاهده نتایج