گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 399720

یک حقوقدان

تامین امنیت شهروندان به عهده دولت انگلستان بوده است

احمدی خاطر نشان کرد :سال هاست تلاش می‌کنند با مخدوش جلوه دادن فضای دموکراسی ایران با برچسب هایی مثل ترس از نخوردن مهر انتخابات در شناسنامه، کوپن عدم تعلق یارانه، حضور مردم در انتخابات یا راهپیمای ها به عنوان یک حق مدنی مخدوش نخ نما شده است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از ایرنا، نعمت احمدی با اشاره به  مخدوش کردن حق رای هموطنان ایرانی در انتخابات در کشورهای خارجی گفت: نه تنها انتخابات که یک حق مدنی است ،بلکه هر گونه تعرض به مردم در همه جای دنیا جرم تلقی می شود.

وی افزود: تامین امنیت در ایران و همه کشورها به عهده دولت‌ها قرار دارد و بی برنامه گی یک اپوزوسیون بازنشسته نباید باعث آزار و اذیت شهروندان  می شد.

 احمدی خاطر نشان کرد :سال هاست تلاش می‌کنند با مخدوش جلوه دادن فضای دموکراسی ایران با برچسب هایی مثل ترس از نخوردن مهر انتخابات در شناسنامه، کوپن عدم تعلق یارانه، حضور مردم در انتخابات یا راهپیمای ها  به عنوان یک حق مدنی مخدوش نخ نما شده است.

این استاد دانشگاه همچنین در ادامه گفت: فارغ از این که مزاحمت برای شهروندان  درچه کشوری رخ داده است، وظیفه آن دولت بوده تا امنیت شهروندان را برای اجرای یک حق مدنی فراهم کند ،به همین دلیل سفیر انگلستان به وزارت امور خارجۀ ایران احضار و مراتب انتقاد دولت جمهوری اسلامی ایران  ابلاغ شد.

احمدی خاطرنشان کرد :بی اخلاقی صورت گرفته که با تحریک عده‌ای اپوزیسیون فریز شده در کشور انگلستان صورت گرفت بیش از آنکه بخواهد برای تحریم انتخابات ایران اثرگذار باشد چهره این اپوزیسیون را در میان ایرانیان و در خارج از مرزهای ایران  منفورتر کرد.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری
 • نظرسنجی

  روند کنونی واکسیناسیون در کشور را تا چه حد راضی‌کننده می‌دانید؟

  زیاد
  تا حدی مناسب
  کم
  مشاهده نتایج