گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 402985

شمارش معکوس تا پایان آخرین اردوی آزادکاران المپیکی

آزادکاران المپیکی کشورمان در حالی روزهای پایانی آخرین اردوی خود را سپری می‌کنند که این تیم روز جمعه راهی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو مدتهاست که در اردوهای آماده سازی حضور دارد و حالا به روزهای پایانی پیش از اعزام رسیده است.

بدین ترتیب شاگردان غلامرضا محمدی صبح روز پنجشنبه هفته جاری آخرین تمرین خود را در خانه کشتی تهران برگزار می‌کنند و سپس روز ۸ مرداد ماه تهران را به مقصد توکیو ترک خواهند کرد.

طبق برنامه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان، آزادکاران المپیکی آخرین تمرین خود را صبح روز پنجشنبه در خانه کشتی برگزار می‌کند و بعد از یک استراحت کوتاه، صبح جمعه، نرمش و مرور فن را در دستور کار دارد. ملی پوشان کشتی آزاد بعد از این تمرین، جمعه شب راهی فرودگاه شده تا طبق برنامه شب شنبه وارد توکیو شوند. کشتی‌گیران بعد از اسکان در توکیو، کنترل وزن می‌شوند و روز یکشنبه هفته آینده (۱۰ مرداد) باید نخستین تمرین خود را در سالن برگزاری مسابقات پیگیری کنند.

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در حاشیه آخرین اردوی آماده سازی ملی پوشان المپیکی گفت: «امیدوارم بچه‌های ما روی تشک المپیک، همان چیزی باشند که در اردو و تمرینات هستند. یعنی روز خوب‌شان باشند. آزادکاران المپیکی برای مدال زحمات زیادی کشیدند که امیدوارم در این میدان بزرگ هم در حد خودشان کشتی بگیرند.»

محسن کاوه مدیرفنی تیم ملی هم در خصوص پیش‌بینی عملکرد مسافران المپیک معتقد است: «چه در المپیک و چه مسابقات جهانی، هیچ وقت این‌طور نبوده که بگوییم حتماً یک نفر مدال می‌گیرد یا حتماً یک نفر مدال نمی‌گیرد. صحنه ورزش اساساً غیرقابل پیش‌بینی است، ولی به بچه‌ها امیدوارم، چون خوب حمایت شدند، خوب تمرین کردند و از نظر روحی هم خوب هستند.»

ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران را رضا اطری در ۵۷ کیلوگرم، مرتضی قیاسی در وزن ۶۵ کیلوگرم، مصطفی حسین‌خانی در وزن ۷۴ کیلوگرم، حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در وزن ۹۷ کیلوگرم و امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم تشکیل می‌دهند. غلامرضا محمدی هم به‌عنوان سرمربی و ابراهیم مهربان، عباس حاج‌کناری و حسن طهماسبی به‌عنوان مربیان کادر فنی در کنار آزادکاران خواهند بود. ضمن اینکه محسن کاوه هم به عنوان مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد، این تیم را در توکیو همراهی می‌کند.

اختلاف ساعت ایران با ژاپن ۴ ساعت و نیم است، بطوری که ساعت ۱۱ به وقت توکیو، ساعت ۶ و نیم صبح به وقت تهران خواهد بود.

بر این اساس برنامه رقابت‌های کشتی فرنگی و آزاد طبق ساعت ایران به شرح زیر است:

یکشنبه ۱۰ مرداد:

ساعت ۶:۳۰ تا ۸:۳۰: مسابقات یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۴:۴۵: مسابقات نیمه‌نهایی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

دوشنبه ۱۱ مرداد:

ساعت ۶:۳۰ تا ۹: مسابقات شانس مجدد ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی و یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۷:۳۰: مسابقات نیمه‌نهایی ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و رده‌بندی و فینال ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

سه‌شنبه ۱۲ مرداد:

ساعت ۶:۳۰ تا ۹: مسابقات شانس مجدد ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و رقابت‌های یک‌هشتم و یک‌چهارم ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۷:۳۰: مسابقات نیمه‌نهایی ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و رده‌بندی و فینال اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

چهارشنبه ۱۳ مرداد:

ساعت ۶:۳۰ تا ۹: مسابقات شانس مجدد ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و یک هشتم و یک چهارم ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد

ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۷:۳۰: مسابقات نیمه‌نهایی ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد و رقابت‌های رده‌بندی و فینال ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

پنجشنبه ۱۴ مرداد:

ساعت ۶:۳۰ تا ۹: مسابقات شانس مجدد ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد و رقابت‌های یک هشتم و یک چهارم ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۷:۳۰: مسابقات نیمه‌نهایی ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و رقابت‌های رده‌بندی و فینال اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد

جمعه ۱۵ مرداد:

ساعت ۶:۳۰ تا ۹: مسابقات شانس مجدد ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و رقابت‌های یک هشتم و یک چهارم اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۷:۳۰: مسابقات نیمه‌نهایی ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد و رده‌بندی و فینال اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

شنبه ۱۶ مرداد:

ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۷:۳۰: مسابقات شانس مجدد، رده‌بندی و فینال اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری
 • نظرسنجی

  از بین پیامدهای منفی آموزش مجازی، کدام عارضه در میان دانشجویان جدی‌تر است؟

  افت شدید علمی
  کاهش مهارت‌های ارتباطی
  یکنواختی و دلزدگی از آموزش
  اعتیاد به اینترنت
  مشاهده نتایج