گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 409091

استقرار ارتش برای محافظت از کامیونهای حامل سوخت در انگلیس

براساس گزارش پایگاه خبری AOL، گزارشهای متعددی نیز حاکی از این است که بوریس جانسون قصد دارد روز دوشنبه نیروهای ارتش را برای محافظت از تانکرهای حامل سوخت و انتقال آن به جایگاههای سوخت اعزام کند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از فارس، به دنبال بسته شدن چندین جایگاه سوخت در انگلیس به دلیل کمبود آن و صف کشیدن مردم در مقابل پمپ بنزینها، نخست وزیر انگلیس درحال بررسی استقرار نیروهای ارتش برای محافظت از کامیونهای حامل بنزین است.

براساس گزارش رسانه‌های انگلیسی، اقدامات اضطراری برای تامین سوخت کافی در جایگاههای سوخت از شامگاه یک شنبه اتخاذ شده است و «کاسی کارتنگ» وزیر بازرگانی انگلیس قرار است قوانین رقابتی در صنعت سوخت را تعلیق کند تا شرکتهای تامین کننده بتوانند سوخت مورد نیاز جایگاههای که بدون بنزین مانده‌اند را تامین کنند.

براساس گزارش پایگاه خبری AOL، گزارشهای متعددی نیز حاکی از این است که بوریس جانسون قصد دارد روز دوشنبه نیروهای ارتش را برای محافظت از تانکرهای حامل سوخت و انتقال آن به جایگاههای سوخت اعزام کند.

«گرنت شاپس» وزیر حمل و نقل انگلیس نیز گزارشها درباره درخواست کمک از ارتش را برای مدیریت مساله کمبود سوخت رد نکرده است.

صف های طولانی در مقابل جایگاه‌های بنزین ها در سراسر انگلیس در روز شنبه پس از بسته شدن برخی از این جایگاه ها به دلیل کمبود سوخت ادامه داشت.

پس از اینکه برخی از شرکت های بزرگ نفتی جایگاه‌های بنزین خود را در روز جمعه تعطیل کردند، بسیاری از مردم در اثر نگرانی در مورد مواجه شدن با کمبود بنزین، به این جایگاه ها هجوم بردند.

در انگلستان، ماه هاست که یک بحران شدید تدارکات ادامه دارد؛ این بحران، یکی از پیامدهای مختلف برگزیت و عمدتا ناشی از کمبود حمل کننده بار است: در این مورد، ماشین های حمل سوخت کافی برای راساندن سوخت به همه توزیع کنندگان وجود ندارد.

نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری
 • نظرسنجی

  از بین شبکه‌های اجتماعی داخلی، از کدام یک بیشتر استفاده می‌کنید؟

  آی‌گپ
  روبیکا
  سروش
  ایتا
  بله
  سایر برنامه‌ها
  مشاهده نتایج