گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 410738

با مجموعه املاک داران و علی حیدری بیشتر آشنا شوید

ما در این مجموعه شعارمان این است که "مشتری پادشاهی است که ما به استقبال از او تدارک دیده ایم" البته که این شعار قطعا عملی شده است و ما همیشه آماده پذیرایی از مشتری هستیم اما باور کنید که اول ارتباط دوستانه در دستور کار ما است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، برای گرفتن این گزارش با علی حیدری،  موسس و مدیر عامل مجموعه املاک داران رفتیم و می خواهیم با این مجموعه و حوزه فعالیتی آن بیشتر آشنا شویم. حیدری از آن دست افراد خوش رو و خوش لباسی است که معتقد است "بخند تا دنیا بهت بخنده". با توجه به سابقه فعالیتی وی در حوزه مشاورین املاک در هنگام مصاحبه با او بسیار مراقب بودیم که نکند سوال اشتباهی پرسیده شود؛ به عنوان مثال هنگامی که هدف از راه اندازی دپارتمان املاک داران سوال کردیم، در جواب این گونه گفت:

« دپارتمان املاک داران نتیجه 20 سال سابقه مشاوره و فعالیت در حوزه  املاک و مستغلات است. در این سال ها به طور مسمتر به این فکر بودم که تکنولوژی را برای سهولت و دسترسی آسانتر به منابع و فایل ها، به حوزه فعالتی خود اضافه کنم. با توجه به ادامه تحصیل در حوزه مدیریت و اضافه شدن تیم استراتژی به سرپرستی مریم نعمتی توانستیم، افرادی را دور هم جمع کنیم که بتوان به تخصص و تعهد آنها اعتماد کرد. با تکیه بر این اصل که داشتن استراتژی یعنی به روز بودن و استفاده از ابزار و روابط امروزی برای پیشبرد هدف، دپارتمان املاک داران را راه اندازی کردم».

با مجموعه املاک داران و علی حیدری بیشتر آشنا شوید

تیم خبرنگاری ما در این لحظه تصمیم به تغییر زمین بازی گرفت اما هرگز این چنین نشد.

 • چه چیزی باعث شد فکر کنید تاسیس یک دپارتمان املاک از نیازهای امروزی اقتصاد کشورمان است؟
 •  جامعه هر ابزاری که تامین کننده و یا واسطه ای برای دسترسی بهتر و آسان تر به بدیهیات زندگی یک فرد باشد، با گرمی در آغوش می گیرد. در جوامع پیشرفته مشاورین املاک از بالاترین سطوح اجتماعی هستند. بزرگترین مشاورین املاک مانند: گری کلر، با کم ترین امکانات اقدام به نوآوری و تهیه یک استراژی راهبردی کردند. آنها نیز در ابتدای کار از خودشان این سوال را می پرسیدند که: "آیا جامعه من ظرفیت راه اندازی دپارتمان املاک در سطوح بالا را دارد، یا خیر؟" قاعدتا این ظرفیت در همه جوامع موجود است، اما آنچه وجود این بستر را نمایان می کند چگونگی طرح مسئله است و نه چرایی و دلیل آن. به چرایی این مسئله که همه به راحتی می توانیم پاسخ دهیم؛ انسان برای رسیدن به آرامش و یک زیست لذت بخش، نیاز به سرپناه دارد. اما چگونگی آن توسط مشاور املاک پاسخ داده می شود. یک مشاور املاک به خوبی می تواند پاسخ گوی نیاز شما برای بهتر زیستن باشد.
 • تا اینجا واقعا باور کردیم که وجود دپارتمان املاک برای جامعه کنونی ما نیاز است، حالا بگویید بیشتر توضیح دهید که چرا باید ارباب رجوع به دپارتمان املاک داران مراجعه کند؟
 • مجموعه املاک داران می خواهد بزرگترین اتفاق اقتصادی در کشور باشد. ما در این مجموعه که تازه متولد شده و تا چند سال آینده قرار است به اهداف خود برسد سعی داریم راحت ترین و سریع ترین راه دسترسی افراد برای خانه دار شدن را راه اندازی کنیم. مجموعه املاک داران متشکل از گروه بازاریابی، گروه پشتیبانی و تولید محتوا است که این تیم ها جدای از بحث تعهد حرفه ای در زمینه خود، با تجربه و تحصیل کرده هستند. به عنوان مثال می توان مهندس مهرداد سپیانی را نام برد که از دانشجویان سابق خود من در زمینه مدیریت بازاریابی و مشاور املاک بوده و اکنون در حال حاضر در این مجموعه مشغول فعالیت است. شعار این مجموعه این است که شغل مشاور املاک تنها برای آقایان نیست و اتفاقا می توان روی خانم ها بیشتر حساب باز کرد به همین دلیل مهندس فاطمه حسن پور که از مهندسین ارشد رشته معماری ساختمان هستند در این مجموعه مشغول فعالیت هستند.
 • این شعار برای ما بسیار مهم و لذت بخش است اما امیدواریم تنها در حد یک شعار نباشد.
 • من سال ها است که به این باور رسیده ام انسان بدون شعار قطعا باور و ایمانی هم برای رسیدن به هدف خود ندارد. اگر چرخه اجتماعی – انقلابی در کشورها و جوامع مختلف را بررسی کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که همه چیز از یک شعار شروع شده است. برای بازتر شدن این مسئله این موضوع را مطرح می کنم که مجموعه املاک داران با پشتوانه شرکت نیکو شمیم سپاهان در حال راه اندازی اولین موسسه آموزشی مشاور املاک در ایران است. این موسسه ضمن آنکه در پایان هر دوره گواهینامه معتبر اعطا می کند از مهندسین و مشاورین حاضر در املاکداران که با تجربه و تحصیل کرده هستند به عنوان استاد راهنما استفاده خواهد کرد.
 • شما واقعا فکر می کنید مشاور املاک در کشورمان نیاز به آموزش آکادمیک دارد؟
 • بله و قطعا همین طور است. اتفاقا به دلیل پیچیدگی های موجود در حوزه های حقوقی و سندی باید یک مشاور املاک اشراف کامل به مسائل و حقوق طرفین داشته باشد. مسئله یک جامعه در حال پیشرفت این است که نیازی به آموزش در مورد موضوعات و مسائل مختلف نمی بیند. در صورتی که باید به این باور برسیم که آموزش اولین و ضروری ترین راه رسیدن به اهداف هر شخص است. یکی از اهداف بلند مدت مجموعه املاک داران فرهنگ سازی این پدیده در کشور است. البته که دپارتمان های بزرگی در استان هایی مانند تهران و مشهد وجود دارند که فعالیتی مشابه دارند، اما هیچ کدام به طور مشخص در حوزه آموزش فعالیت ندارند و متاسفانه اندک مسائلی را که در فضای مجازی و یا سایت خود منتشر می کنند مسائلی دم دستی هستند که ارزش آکادمیک پایینی دارد.
 • به غیر از موضوع آموزش که پیش بینی می شود جذاب ترین و ناب ترین ایده شما در این زمینه باشد دیگر به چه ویژگی هایی می توانی اشاره کنید؟
 • من نمی توانم همه فعالیت های این مجموعه را در این گفت و گو مطرح کنم اما همین بس که به طور گذری خدمات این مجموعه را در ادامه عنوان می کنم:

تهاتر : در مسئله تهاتر ما دو ویژگی منفک از هم را در نظر گرفته ایم. تهاتر در زمینه مشارکت در ساخت و ایجاد بستری مناسب برای تهاتر میان دو خانه. در زمینه ساخت که به طور مختصر آن را شرح می دهم تهاتر به این معنی است که ما قسمتی یا همه مصالح ساختمان را برای ساخت آن تهیه خواهیم کرد و در عوض آن یکی از طبقات یا بخشی از آن را معامله می کنیم. در زمینه دیگر نیز تهاتر همانطور که مستحضر هستید نوعی از معاوضه است.

مشاوره حقوقی: مجموعه املاک داران با به کارگیری و بهره از مشاورین حقوقی و برترین وکلای حال حاضر کشور، در زمینه مشاوره حقوقی خدمات نوینی ارائه می دهد. بیشتر دعواهایی که در دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف طرح می شود به دلیل ناآگاهی از شرایط معامله و قوانین موجود است. در این زمینه مشاورین ما به طور کامل حقوق یک معامله را برای طرفین شرح می دهند.

مشارکت در ساخت: شراکت در ساخت یک ساختمان از طرف مجموعه املاک داران قطعا برای هر دو طرف معامله لذت بخش خواهد بود. اگر شما زمینی داشته باشید و توانایی یا وقت ساخت و ساز در آن را نداشته باشید مجموعه املاک داران به صورت شراکتی با شما وارد معامله می شود و طبق توافقی که میان طرفین انجام می گیرد، در مقابل ساخت و تحویل کامل ساختمان قسمتی از آن را به عنوان سهم خود بر می دارد. این کار باعث خواهد شد تا در وقت و هزینه صرف جویی شود.

خدمات ساختمانی : هدف بلند مدت مجموعه املاک داران آن است که در تامین خدمات ساختمانی فقط مثل یک شرکت خدماتی نظافتی رفتار نکند. خدمات ساختمانی را که مجموعه املاک داران به مردم ارائه می کند، متفاوت ترین و متنوع ترین خدمات هستند که برای آگاهی از آن می توانید با مراجعه به سایت املاک سازان که از زیرمجموعه های املاک داران است از خدمات متنوع این بخش بهره مند شوید.

با مجموعه املاک داران و علی حیدری بیشتر آشنا شوید

مشاوره: قوی ترین بخش موجود در مجموعه املاک داران مشاوره با صداقت است. ما در این مجموعه شعارمان این است که "مشتری پادشاهی است که ما به استقبال از او تدارک دیده ایم" البته که این شعار قطعا عملی شده است و ما همیشه آماده پذیرایی از مشتری هستیم اما باور کنید که اول ارتباط دوستانه در دستور کار ما است و سپس راضی بودن طرفین از معامله. مشاورین ما بستری را برای مراجعه کنندگان محیا می کنند که خریدار و فروشنده در رضایت کامل از معامله مجموعه املاک داران را ترک کنند. مسلما تجربه و تحصیل در این زمینه بسیار حائز اهمیت است که مجموعه املاک داران بزرگترین تیم حال حاضر در کشور را دور هم جمع کرده است. ما همانطور خانه را برای مراجعه کنندگان معامله می کنیم که گویی برای خودمان قرار است معامله کنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی: تلفیقی از منطق و احساس در تیم طراحی دکوراسیون مجموعه املاک داران وجود دارد. مهندسی سازه و هنرمندی طراحی و یک صحنه باعث می شود که ما از خانه ای که داریم بهترین بهره را ببریم. با توجه به این نکته که خانه ها در دنیای امروز بسیار کوچک تر شده اند نسبت به خانه هایی که در گذشته دارای حیاط بودند و طبیعت آنها باعث آرامش خاطرمان می شد، طراحی دکوراسیون بسیار حائز اهمیت است. زیباترین جلوه در یک خانه 60 متری را می توانید از مجموعه املاک داران بخواهید.

 • در پایان. هرچه دل تنگت می خواهد بگو.
 • از مشخصه های اصلی مجموعه املاک داران این است که مراجعه کننده می تواند با ورود و ثبت نام در سایت اصلی این مجموعه به نشانی: amlakdaran.com ملک مورد نظر خود را با چند کلید انتخاب و خریداری کند همچنین به صورت تخصصی می توانید برای خرید و فروش خانه در اصفهان به این پورتال مراجعه نمایید. البته که در همه مراحل معامله تیم پشتیبانی و مشاوره ما به صورت شبانه روزی آماده خدمت به عزیزان است. ویژگی دیگر آنکه با مراجعه به سایت املاک داران می توان استعلامات لازم را از سند و ملک گرفت. آرزوی مجموعه املاک داران خانه دار شدن همه ایرانیان است و روزی را تصور می کند که در کشورمان هیچ کسی از داشتن خانه محروم نباشد.
مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری
 • نظرسنجی

  از بین شبکه‌های اجتماعی داخلی، از کدام یک بیشتر استفاده می‌کنید؟

  آی‌گپ
  روبیکا
  سروش
  ایتا
  بله
  سایر برنامه‌ها
  مشاهده نتایج