تاریخ انتشار: دوشنبه 1400/08/10 - 08:45
کد خبر: 412467

هر آنچه که در مورد اینستاگرام و خرید فالوور باید بدانیم!

اینستاگرام یک شبکه و اَپ همرسانی عکس و ویدئو می‌باشد که کوین سیسترون و مایک کرایگر آن را بنیان نهادنند که در حال حاضر مدیریت آن را شرکت فیسبوک برعهده دارد. این برنامه به کاربران خود این اجازه را می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در شبکه‌های دیگر مانند فیسبوک، توییتر، تامبلر و فلیکر به اشتراک بذارند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، همچنین کاربران توانایی استفاده از فیلترهای دیجیتال برای تصاویر را در اختیار دارند و محدودیت همرسانی ویدئودر اینستاگرام ۶۰ ثانیه می‌باشد.

اینستاگرام برنامه‌ای است که میلیون‌ها کاربر را جذب خود کرده واز همه نقاط جهان مخاطب دارد امروز اغلب افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود یا جستوجوی مطلبی و از جمله برای کسب درآمد به اینستاگرام رو آورده‌اند و بسیاری نیزبا تلاش و پشتکاربه موفقیت مورد نظر خود دست یافته‌اند .

این برنامه یک نرم‌افزار مالکیتی برای آی او اس، اندروید مایکروسافت ویندوز در دسترس می‌باشد. اینستاگرام در سالهای اخیر پیشرفت چشم‌گیری در جذب‌ کاربران به خود داشته اشت وتوانسته درکشورهای بسیاری از جمله ایران به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اجتماعی تبدیل شود .

هر آنچه که در مورد اینستاگرام و خرید فالوور باید بدانیم!

تاثیرات اینستاگرام برسلامتی و ذهن

هر برنامه یا اَپی هم داراری جنبه‌های مثبت و هم دارای جنبه‌های منفی می‌باشد .ولی متاسفانه بسیاری از افراد هستند که درگیر تاثیرات منفی و مخرب این گونه برنامه‌ها می‌شوند که عواقب چندان خوبی به دنبال نخواهد داشت. برنامه اینستاگرام برتصاویری که کاربر به اشتراک می‌گذارد تاثیر منفی دارد همچنین ۹۰ درصد شرکت‌کنندگان زن در این نظر سنجی گفته اند که از بدن خود راضی نیستند. از عوامل و تاثیرات مخرب می‌توان به عدم استراحت کافی و مناسب وبی‌خوابی نوجوانان اشاره کرد.

نکته قابل توجه این است که کاربران خود باید سعی در استفاده درست و مناسب از برنامه‌های اجتماعی که اینستاگرام نیز یکی از این برنامه‌ها است داشته باشند تا درگیر معایب این برنامه‌ها نشوند وبا آرامش و آسودگی لذت کافی و مناسب را ببرند .

 

چهاربخش اصلی اینستاگرام

○ آیکون خانه: مربوط به بخش اصلی برنامه یا همان فیدهاست که درآن پست‌ها واستوری یا داستان کاربرانی را که دنبال کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد.

○ آیکون ذره بین: که بخش جست‌وجو اینستاگرام است که درآن به موارد مهم و پربازدید دسترسی خواهید داشت .

○ آیکون قلب: آیکون قلب مربوط به مدیریت اعلان‌ها است .

○ آیکون آدمک: که این آیکون نیز صفحه پروفایل شخصی  شما را باز می‌کند که ائم از پست ها یعنی تمامی عکس‌ها و یا ویدئوهایی که به اشراک گذاشته‌اید و همچنین استوی‌های داستان‌های برگزیده و تعداد دنبال کننده‌ها و دنبال شوندگان شما است .

 

 تبدیل اکانت عادی به اکانت تجاری در اینستاگرام و فواید آن

یکی از ویژگی جالب برنامه اینستاگرام اکانت تجاری می‌باشد. این ویژگی بیشتر برای افرادی کابرد خواهد داشت که یک پیج کاری دراختیار دارند.

تجاری کردن اکانت اینستاگرام برای هر کابری امکان پذیر است و تنها به یک اکاتت فیسبوک نیاز دارد. با تجاری کردن اکانت خود شاهد چندین تفاوت خواهید بود

○ اول اینکه با تجاری کردن اکانت خودتان وقتی که کاربران به اکانت شما مراجعه می‌کنند علاوه بر گزینه Follow گزینه دیگری به نام contact مشاهده می‌کنند.که با ورود به آن توانایی دسترسی به شماره تلفن ، ایمیل و راه‌های دسترسی‌ای که شما قرار داده‌اید را دارند .

○ تفاوت دومی که با تجاری کردن اکانت برای شما اتفاق می‌افتد دسترسی شما به آمار و ارقام پست‌ها و فالوورهای پیجتان می‌باشد .

 

فالوور اینستاگرام

فالوورچیست ؟

یکی از پرکاربردترین اصطلاحات اینستاگرام که در میان کاربران فعال این برنامه بسیار رایج است و می‌توان گفت از اهمیت بسیار بالایی برخورد داراست همین کلمه فالوور می‌باشد. فالوور و یا همان دنبال کننده کاربری است که اکانت شما و محتواهای موجود درآن را مشاهده و دنبال می‌کند.

تعداد فالوور نیز یکی از نکات و عوامل بسیار مهم برای بیشتر و بهتر دیده شدن در اینستاگرام می‌باشد شما می‌توانید با بالابردن فالوور اینستاگرام خود محبوبیت دربین دیگر کاربران به دست آورید و علاوه بر محبوبیت برای پیج‌های تجاری نیزیکی از مهم ترین و ضروری ترین عوامل جذب مخاطب می‌باشد.

انواع پروفایل دراینستاگرام

پروفایل‌ها در اینستاگرام به چند دسته تقسیم می‌شوند :

○ اول پروفایل خصوصی که برای دنبال کردن کاربر باید به ادمین پیج درخواست داد و با پذیرش و تایید ادمین می‌توانیم به محتوای پیج او دسترسی پیدا کرده و از دنبال کنندگان ایشان باشیم .

○ دوم پروفایل عمومی که نیازی به درخواست دادن به ادمین پیج ندارد و محتوای پیج ایشان به صورت آزاد و راحت دردسترس همگان می‌باشد .

○ پروفایل تجاری این نوع از پروفایل‌های اینستاگرام نمی‌تواند پرایوت و یا خصوصی باشد و امکان دنبال کردن برای همه کاربران وجود دارد .

 

انواع فالوور در اینستاگرام

انواع فالوورها را می‌توان براساس فاکتورهای مختفلی دسته بندی کرد :

○ سطح کامل بودن پروفایل یعنی فالوور واقعی

○ میزان فعالیت کار یعنی فالوور فعال

○ ملیت فالوور یعنی اینکه بدانیم فالور ایرانی است یا غیر ایرانی

○ جنسیت فالوور یعنی دختر ، پسر ، خانم یا آقا

این چهارمشخصه از مهم‌ترین و اصلی‌ترین فاکتورهای دسته‌بندی انواع فالوور در اینستاگرام است. نکته دیگر اینکه در اینستاگرام به افرادی که روزانه حداقل یک بار اعمال زیر را انجام می‌دهند کاربر فعال می‌گویند :

○  فالوو و آنفالو

○ لایک کردن پست‌های مختلف حتی دراکسپلورد

○ کامنت گذاشتن

○ بازدید از استوری افرادی که فالوو دارد

○ تعویض دوره‌ای عکس پروفایل

○ استفاده از امکان لایو اینستاگرام

○ گذاشتن استوری

و ...

 

خرید فالوور اینستاگرام

سوال برخی این است که آیا خرید فالوور واقعی است ؟

باید گفت که بله خرید فالوور برای اکانت خود کاملاً واقعی و انجام شدنی می‌باشد. اغلب در صفحات اینستاگرام افراد زیادی را دیده‌اید که دارای فالوور زیادی بوده و از محبوبیت خاصی برخودار هستند و قطعاً شما نیز یکی از دنبال کنندگان آنها می‌باشید. قابل توجه شما باید گفت که این پیج‌ها و اکانت‌های پرمخاطب با حجم بالای دنبال کننده از همین راه یعنی

راه خرید فالوور ارزان هم دنبال کننده خود را بالا برده و هم‌ محبوبیت چشم گیری به دست آورده اند .بسیاری از افراد بزرگ و هنرمند ایران  و نیز بازیگران بزرگ هالیوود از راه خرید فالوور اینستاگرام  برای جذب مخاطب ومحبوبیت بیشتر استفاده می‌کنند ‌.

پس خرید فالوور اینستاگرام توانایی بهتر دیده شدن شما را فراهم ساخته و باعث پیشرفت و بازخورد بهتر و بیشتر شما در صفحه خود و یا پیش بردن کسب کار خود باشد.

 

همانطور که در مطالب بالا به آشنایی مختصری از برنامه اینستاگرام دست یافتید به این نکته مهم نیز که داشتن فالوور از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین عوامل دیده شدن چه در زمینه کسب و کار و چه در زمینه کسب محبوبیت حرف اول را میزند پی بردید. از طرفی بالا بردن فالوور به صورت عادی بسیار کار وقت گیر و سختی می‌باشد از همین رو پیشنهاد ما برای شما خرید فالوور از سایت‌های معتبرو دارای نام است .

و می‌توان این اطمینان را به تمامی شما کاربران عزیز داد که انجام این کار یعنی خرید فالوور به ضرر شما که نه بلکه کاملا به سود شماست و قطعاً از انجام این کار هیچ گونه ندامتی نخواهید داشت. شما در کنار خرید فالوور اینستاگرام می‌توانید از خدماتی نظیر خرید فالوور کلاب هاوس نیز برخوردار باشید, کلاب هاوس شبکه اجتماعی نوظهور و پرمخاطب این روزها که تعداد زیادی از جوانان را توانسته به خود جذب کند.

نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
تورهای مسافرتی آفری
«جوزپ بورل» از گفت‌وگوی تلفنی با «امیرعبداللهیان» گفت
کمک ۴۰ میلیارد دلاری آمریکا به اوکراین
شرکت ۶۰ کشور در جشنواره حرکت دانشجو
آمریکا هزاران «موشک تاو» به مصر ارسال کرد
طنز دانشجویی/ یک روز کاملا معمولی در خوابگاه دانشجویی پسرانه
واریز سود سهام عدالت جاماندگان از فردا
اینفوگرافیک: چرا حجم اینترنت زود تمام می‌شود؟
فیلم| زمان واریز سود سهام عدالت جاماندگان
تصاویر| اجرای سرود «سلام فرمانده» در نمایشگاه کتاب
اجازه بدین باور نکنیم خانم علی دوستی!
واکنش داور تراکتور پرسپولیس به اتفاقات بازی
تصاویر| گردهمایی خودروهای کلاسیک فولکس
حمایت از کشاورزان بابت قطعی برق در سال گذشته
یک چرخش تاریخی در اوکراین
پاسخ مثبت مرادمند و یزدانی به دعوت فرهاد مجیدی
هشدار سازمان مدیریت بحران به ساکنان تهران
تصاویر| نشست اعضای ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره)
فیلم| سرود «سلام فرمانده» در کشمیر پاکستان
فیلم| عصبانیت مجری فاکس نیوز در برنامه زنده
باشگاه دانشجویان و مناظره‌کنندگان جوان در مرحله تدوین
دولت مصمم برای اجرای قانون جوانی جمعیت
شرکت ۶۰ کشور در جشنواره حرکت دانشجو
طنز دانشجویی/ یک روز کاملا معمولی در خوابگاه دانشجویی پسرانه
باشگاه دانشجویان و مناظره‌کنندگان جوان در مرحله تدوین
تمدید مهلت ثبت نام حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور
دانشجویان نخبه دانشگاه آزاد مورد حمایت قرار می‌گیرند
اولین همایش فرهیخته نیکوکار در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود
اهداف جشنواره حرکت، جلب مشارکت دانشجویان در فعالیت های علمی
جبلی سوم خرداد در دانشگاه شریف سخنرانی می‌کند
گردهمایی دختران هیئات دانشجویی دانشگاه‌های کشور در مشهد
دانشجویان را با دانش بنیانها، جشنواره حرکت پیوند می‌زند
امکان فراهم سازی پارک علم و فناوری توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی
آخرین روز ثبت درخواست انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی امروز
انتشار برنامه زمانی مصاحبه کنکور دکتری ۱۴۰۱
بسته بیمه طلایی فرهنگیان و طرح جدید مسکن معلمان در راه است
نظارت جدی مجلس بر اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان
اعمال رتبه بندی از ۱ شهریور ۱۴۰۰
نمایندگان مجلس برای اجرای رتبه بندی معلمان کمک کنند
مدارس غیردولتی رتبه‌بندی می‌شوند
اعمال رتبه بندی معلمان در فیش حقوقی
حمایت وزارت علوم از دانش‌بنیان‌ها چگونه است؟
رئیس جمهور: دستگاه‌ها از فعالیت‌های توسعه‌ای دانشگاه‌ها حمایت کنند
نظرسنجی

نحوه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1401 را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
مشاهده نتایج
go to top