تاریخ انتشار: چهارشنبه 1400/08/26 - 17:38
کد خبر: 414232

آموزش دروس اول تا ششم ابتدایی با لاماس حرف آخر

لاماس از زیر مجموعه های حرف آخر می باشد که یک دنیا خیالی و سرگرم کنند و بازی و هیجان برای آموزش ابتدایی است دانش آموزان در موسسه لاماس حرف آخر درس ها را همراه با بازی و سرگرمی یاد می گیرند و دیگر خبری از زور و اجبار والدین نیست.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ در 2 سال گذشته به دلیل کلاس های غیرحضوری و شرایط کرونا خیلی از دانش آموزان از درس و مدرسه دور شدند و طبق آماری که از دو سال گذشته گرفته شده است خیلی ها ترک تحصیل کرده اند که خوشبختانه موسسه حرف آخر در همین راستا به فکر آموزش غیرحضوری دروس اول تا ششم ابتدایی بوده است  موسسه لاماس ابتدایی حرف آخر با استفاده از سبک جدیدی که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد باعث علاقه و اشتیاق دانش آموزها به سوی درس و مدرس شده است.

معرفی محصولات ابتدایی اول تا ششم لاماس

لاماس از زیر مجموعه های حرف آخر می باشد که یک دنیا خیالی و سرگرم کنند و بازی و هیجان برای آموزش ابتدایی است دانش آموزان در موسسه لاماس حرف آخر درس ها را همراه با بازی و سرگرمی یاد می گیرند و دیگر خبری از زور و اجبار والدین نیست.

انتشارات لاماس ابتدایی تمام دروس را به صورت نمایشی برای دانش آموزها آموزش می دهد یعنی اینکه دانش آموز که سراغ درس ریاضی،فارسی و علوم می رود در کنار یادگیری مستقیم نمایشی از بهترین بازیگرهای سینما را می بینند که همین امر باعث شده است که دانش آموزها به درس و مدرس علاقمند شوند.

اگر به بخواهیم به صورت واضح سبک تدریس لاماس را توضیح دهیم این است که در درس های ابتدایی از اساتید مطرح و با تجربه استفاده شده است و کنار این اساتید بزرگ بازیگر های محبوب شبکه دو به اسم های حمید گلی و علی فروتن همراه با استاد ها هستند که تدریس را خشک و سرد تدریس نکنند بلکه با استفاده از تجربه هایی که سال ها در رسانه ملی داشتند باعث شده که دانش آموز سرگرم شود و به صورت مستقیم مطالب آموزشی وارد حافظه بلند مدتش شود.

 

مشاوره و ارتباط با مشاوران حرف اخر

تدریس فوق العاده موسسه حرف آخر برای تمام دانش آموزهای اول ابتدایی تا کنکور ارائه شده است که در راستای عدالت آموزشی و به عنوان هدیه ای از حرف آخر 20 درصد از تمام محصول مربوط به تمام مقاطع حرف آخر را برای آشنایی بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم فقط کافی است با شماره هایی که در زیر درج شده است تماس بگیرید.

ارتباط با سایت مرکزی حرف آخر(https://harfeakhariam.com/ ) و شماره خط ثابت به شرح زیر می باشد.

02166000362

09120034203

حتما جهت مشاوره رایگان و تخفیف با شماره هایی که در بالا درج شده است تماس بگیرید تا به مشاوران ارشد وصل شوید.