گروه های خبری
آرشیو
ف
کد خبر: 416131

اعلام جزئیات تفاهم‌نامه فدراسیون فوتبال ایران و قطر

فدراسیون فوتبال ایران جزئیات تفاهم‌نامه با کشور قطر در زمینه ایجاد زیرساخت‌ها را منتشر کرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل ازمهر، بخش از مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک فدراسیون فوتبال ایران و قطر به شرح زیر منتشر شد:

جزئیات تفاهم‌نامه فدراسیون فوتبال ایران و قطر اعلام شد

الف) کلیات
۱- طرفین یکدیگر را به عنوان نهاد مسئول برای ساماندهی فوتبال در آن کشور می‌شناسند و می‌پذیرند که هیچ چیز در این از توافق نامه حقوق و مسئولیت‌ها در حوزه اختیاراتشان را محدود نمی‌کند.

۲- طرفین می‌پذیرند در جهت توسعه قوی روابط بین دو فدراسیون بمنظور بهره برداری دوجانبه و ارتقا، رشد و موفقیت مستمر فوتبال در کشورهایشان همکاری نمایند.

۳- طرفین از طریق مدیران، کارشناسان فنی، مربیان، داوران و بازیکنان در موارد ذیل همکاری و مساعدت داشته باشند.

۴- طرفین در مشاوره‌های دوجانبه در خصوص مسائل ویژه و روابط بین‌الملل به خصوص در حیطه فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا مشارکت خواهند کرد.

۵- در صورت درخواست فدراسیون فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال قطر مکاتبات و روابط برای موضوعات فوتبالی را بین فدراسیون فوتبال ایران و طرف ثالث در قطر را تسهیل خواهد کرد؛ از جمله مرکز بین‌المللی برای امنیت ورزشی "ICSS"، مؤسسه Josoor آکادمی Aspire و بیمارستان Aspetar.

۶- بدینوسیله طرفین توافق می‌نمایند که توافق نامه حاضر کل توافق و فهم بین طرفین را تشکیل بدهد و تمام توافق‌های کتبی و شفاهی و مذاکرات مرتبط پیشین با موضوع این قرارداد را لغو و جایگزین می‌کند.

مرتبط ها
نظرات
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
تورهای مسافرتی آفری
 • نظرسنجی

  با کدام شیوه‌ی تحصیل در ترم آینده موافق هستید؟

  آموزش حضوری - امتحانات حضوری
  آموزش مجازی - امتحانات حضوری
  آموزش مجازی - امتحانات مجازی
  مشاهده نتایج