تاریخ انتشار: شنبه 1400/11/02 - 17:42
کد خبر: 421758

شیر سرد کن صنعتی ارزان شد (تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۰) لیست فروشندگان معتبر

شیرسردکن ها معمولاً در ظرفیت های متفاوت (200 لیتری تا 1000 لیتری) در دو مدل تک مخزن و دو مخزن تولید و به بازار عرضه می شوند، و شما می توانید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنید.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، شیر سرد کن صنعتی دستگاهی برای خنک کردن و نگهداری شیرها در مخزن ها می باشند، و جهت جلوگیری از فاسد شدن شیرها باید حتماً شیر در داخل مخزن در چرخش دائمی باشند، و معمولاً یکی از تجهیزات کاربردی و ضروری در فروشگاه های دامداری ها و دام پروری ها، فروشگاه های لبنیاتی، کارخانه های تولید بستنی و کیک و کلوچه و کارگاه های تولید لبنیات برای نگهداری طولانی مدت شیر مورد استفاده قرار می گیرند.

شیرسردکن ها معمولاً در ظرفیت های متفاوت (200 لیتری تا 1000 لیتری) در دو مدل تک مخزن و دو مخزن تولید و به بازار عرضه می شوند، و شما می توانید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنید.

اغلب شیر سرد کن ها برای این که بتوانند سرمای لازم را تأمین کنند، از کندانسور های آلومینیومی استفاده می کنند.

شیر سرد کن صنعتی ارزان شد (تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۰) لیست فروشندگان معتبر

انواع شیر سرد کن

همانطور که می دانید شیر سرد کن ها دارای مخازنی هستند که وظیفه ان ها خنک نگه داشتن شیر بوده و چرخش مداوم شیر از فاسد شدن آن جلوگیری می کنند.که این شیر سرد کن ها بر اساس مخزن به دو دسته تک مخزن و دو مخزن تقسیم می شوند و همچنین در ابعاد و اندازه های 100 لیتری، 200 لیتری، 300 لیتری، 500 لیتری و 1000 لیتری قابل طراحی و تولید هستند.اما این دستگاه بر اساس نوع کارکرد به انواع مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

شیر سرد کن صنعتی ارزان شد (تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۰) لیست فروشندگان معتبر

 • شیر سرد کن لبنیاتی: همانطور که از نامش مشخص است از شیر سرد کن لبنیاتی در فروشگاه های لبنیاتی و ماست بندی ها استفاده می شود که در ظرفیت های 100 لیتری، 200 لیتری، 300 لیتری، 400 لیتری و 500 لیتری طراحی می شوند.به این نوع از شیر سرد کن ها، شیر سرد ک فروشگاهی نیز گفته می شود که جنس بدنه آن از استیل استنلس بوده و بر اساس استاندرد های بهداشتی ساخته می شوند در نتیجه بدنه آن زنگ نمیزد و تغییری در طعم و مزه شیر ایجاد نمی شود.
 • شیر سرد کن دامداری یا دامپروری: شیر سرد کن های دامداری دارای ساختاری متفاوت نسبت به شیر سرد کن های فروشگاهی داشته و در گنجایش های یک یا دو تن ساخته می شوند زیرا شیر خامی که در دامداری ها و دامپروری ها تولید می شود حجم زیادی داشته باید در مخزن هایی با لیتراژ بالا نگهداری شود.این شیر سرد کن ها به صورت افقی با مخزنی عریض ساخته می شوند و جنس بدنه آن ها از نوع استیل است و برای به گردش در آوردن همزن و شیر درون مخزن مجهز به یک موتور قوی می باشد.
 • شیر سرد کن پلیت: از این شیر سرد کن ها نیز در کارخانجات لبنیاتی و ایستگاه های جمع آوری شیر به منظور سرد کردن فوری شیر  استفاده می شود.

قطعات شیر سرد کن

شیر سرد کن صنعتی ارزان شد (تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۰) لیست فروشندگان معتبر

موتور: موتور شیر سرد کن هوای صنعتی از نوع دانفوس می باشد، و دارای قدرتی معادل با 3.4 اسب بخار می باشد، تا بتواند قدرت و توان لازم را برای خنک کردن شیر فراهم کند. اوابراتور این دستگاه از نوع مسی و دارای کندانسور مسی با فین آلومینیومی می باشد، تا هم باعث قدرتمند تر دستگاه شود، و هم از هدر رفت انرژی جلوگیری کند. 

جنس بدنه: جنس بدنه بیرونی دستگاه از استیل نگیر مغناطیسی می باشد، به همین خاطر در برابر زنگ زدگی ها و پوسیدگی ها مقاوم باشند. 

ترموستات دیجیتالی : جهت کنترل و تنظیم دما در بدنه ی دستگاه شیر سرد کن ترموستات دیجیتالی قرار گرفته شده است، تا بتواند از افزایش و یا کاهش دما در داخل مخزن و به وجود آمدن هزینه های اضافی ناشی از مصرف انرژی جلوگیری کند.

سیستم سرمایشی: شیر سرد کن ها برای این که بتوانید سرما و برودت لازم را تأمین کنند، از کمپرسور و کندانسور در بدنه ی دستگاه قرار گرفته می شود. کمپرسورها وظیفه ی متراکم کردن گاز مبرد سرمایشی را انجام می دهند، و آن را به داخل کندانسور منتقل می کنند. کندانسور وظیفه ی تبدیل گاز مبرد را به مایع را انجام می دهد. 

عایق حرارتی: عایق بندی دستگاه از نوع فوم تزریقی می باشد، تا با انجام این کار بتوانیم از اتلاف دما جلوگیری و در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم. این عایق از آن جا که به صورت چند جداره ساخته شده است، در بین یکی از جداره های آن تزریق می شود.

همزن: جهت جلوگیری از دو فاز شدن شیر (جدا شدن چربی از بافت شیر و تجمع بر روی سطح آن) در مخزن دارای یک همزن می باشد. این همزن با استفاده از قدرتی که از الکتروموتور کار می کند، و با هم زدن های دائمی شیر باعث خنک شدن یکسان همه ی شیر می گردد.

الکتروموتور: جهت به حرکت درآوردن همزن در این سیستم ها از الکتروموتور بسیار پرقدرتی استفاده شده است، که با تغذیه از انرژی الکتریکی کار می کند، و قدرت و توان لازم را برای حرکت همزن و هم زدن موادی مانند مایه ی بستنی را فراهم می کند.

شیر تخلیه : جهت تخلیه راحت مواد داخل مخزن از یک عدد شیر تخلیه در این سیستم ها استفاده شده است، که دارای حالت کلاجی می باشد، و مجهز به یک ضامن می باشد، که مانع از باز شدن آن در اثر وجود هر برخوردی می شود.

مخزن: مخزن شیر سرد کن های صنعتی به عنوان مهم ترین بخش می باشند، که شیر را در آن نگهداری می کنند، و معمولاً در ظرفیت های مختلف (200 تا 1000 لیتری) طراحی و تولید می شوند.

صنایع برودتی ریما سرما

صنایع برودتی ریما سرما یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات لبنیاتی مختلف از جمله شیر سرد کن در دو مدل تک مخزن و دوقلو در ظرفیت های متفاوت می باشد. تمام محصولات تولید شده، در این شرکت دارای گارانتی و ضمانت می باشند. هم چنین جهت خرید محصول مد نظر خود می توانید به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

لیست قیمت شیر سرد کن ریما سرما

آدرس سایت: rimasarma.ir  تلفن تماس: 09128725346

صنایع برودتی برودت سرما

صنایع برودتی برودت سرما یکی از بهترین و معتبر ترین تولید کننده ها در زمینه انواع تجهیزات لبنیاتی از جمله شیر سرد کن صنعتی می باشد که شیر سرد کن های خود را بر اساس استاندارد ها و تکنولوژی روز جهانی طراحی و تولید می کند.شیر سرد کن های صنایع برودتی برودت سرما در لیتراژ 100لیتری تا 1000 لیتری و در انواع دامداری و لبنیاتی به دو صورت تک مخزن و دو مخزن به مشتریان عزیز عرضه می شود.

لیست قیمت شیر سرد کن برودت سرما

آدرس سایت: brodatsarma.com  تلفن تماس: 09128938548

صنایع برودتی خانه سرما 

صنایع برودتی خانه سرما تولید کننده انواع شیر سرد کن صنعتی بوده که  انواع مختلفی دارد.  شیر سردکن تک مخزن و دو مخزن و مقدار گنجایش و نوع موتور به کار رفته در آنها برخی از مواردی می باشد که در قیمت آن تاثیر گذار است.همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول که مشاوره در انتخاب بهترین نوع شیر سرد کن می توانید با کارشناسان فروش صنایع برودتی خانه سرما تماس حاصل فرمایید. 

خرید شیر سرد کن از خانه سرما

آدرس سایت: cold-house.ir  تلفن تماس: 09128354831

صنایع برودتی امین برودت

صنایع امین برودت تولید کننده و عرضه کننده انواع تجهیزات لبنیاتی می باشد. این مجموعه قصد دارد تا با کیفین ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت به شما مشتریان عزیز اشاره کنید.  شرکت امین برودت تولید کننده انواع مختلف شیر سرد کن های صنعتی از جمله لبنیاتی و دامداری  می باشد. شیر سرد کن ها در دو مدل تک مخزن و دو مخزن تولید می شود. برای کسی اطلاعات بیشتر باکارشناسان فروش مجموعه ما تماس بگیرید

آدرس سایت: aminbrodatsarma.com تلفن تماس : 09128894239

صنایع برودتی ونوس 

صنایع برودتی ونوس تولیدکننده انواع شیر سرد کن لبنیاتی با بهره گیری از بهترین و به روز ترین دستگاه ها و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه توانسته است محصولی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مطابق با نیاز مشتریان فراهم سازد.برای ثبت سفارش با کارشناسان ونوس برودت تماس حاصل فرمایید.

آدرس سایت: venusboroodat.com  تلفن تماس: 09128399762

معرفی برخی دیگر از تولید کنندگان شیر سرد کن 

 • صنایع برودتی آرامیس مارکت https://aramismarket.ir
 • صنایع برودتی اونیور https://univer.ir
 • صنایع برودتی دنار سرما https://donarsarma.ir
 • صنایع برودتی نارنیا https://narniasarma.ir/
 • صنایع برودتی کولست https://coolest-refrigerator.ir
 • صنایع برودتی کلدسنتر https://coldcenter.org
 • صنایع برودتی امین برودت https://aminbrodatsarma.com
 • صنایع برودتی سیلور https://silver-co.ir
 • صنایع البرز برودت https://alborzboroodat.ir
 • صنایع برودتی دی https://deymarket.ir
 • صنایع برودتی اورست https://everestboroodat.com
 • صنایع برودتی سردین کالا https://sardinkala.ir
 • صنایع برودتی پرنس سرما https://princesarma.ir
 • صنایع برودتی کینو https://kinoproduct.ir
 • صنایع برودتی زئوس https://zeusboroodat.com
 • صنایع برودتی اورانوس https://uranoosboroodat.com
 • صنایع برودتی یخچال مارکت https://yakhchalmarket.ir
نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
تورهای مسافرتی آفری
نصب جی‌پی‌اس بر روی بسته‌های گوشت در بریتانیا+عکس
درباره واردات آیفون، خبر مهم معاون وزیر صمت
حرکت مثبت شهرداری تهران برای کاهش مسیر رفت‌وآمد
از معاون رئیس جمهور، چند درخواست اعضای تیم ملی والیبال دختران
توضیح جهرمی درباره دستور رئیس‌جمهور برای رسیدگی به آلودگی هوا
نسبتی با علی شمخانی ندارد، عبدالباقی، مالک متروپل
بر اثر حادثه در محور تهران- سمنان شمار مصدومان حادثه اتوبوس به ۱۳ نفر رسید
درس عبرتی برای خاطیان تبدیل خواهد شد، فاجعه متروپل
عدم حضور سرمربی فجر سپاسی در نشست خبری بعداز بازی
مشخص شدن زمان بازی های معوقه پرسپولیس و سپاهان با حریفان
فیلم| افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت گاز در اروپا با جنگ روسیه و اوکراین
چرا اینقدر شلوغش می‌کنید این فقط یه اتفاقه!
استعمار پیر، قاتل سه میلیون بنگالی در ۱۹۴۳
حواستون هست بعد حاج قاسم چه روزهای ترسناکی رو میگذرونیم!؟
گزارش زاکانی از ماحصل جلسه با هیات‌های عالی روسیه
ورود انقلابی به معنای تثبیت انقلابی بودن نیست
تأکید «کریس مورفی» بر بی‌تأثیر بودن تشدید فشار اقتصادی بر ایران
بهره برداری ۳ مرکز تحقیقاتی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول
احضار کاردار یونان به وزارت امور خارجه
دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب
فیلم| اقدامات مجلس در دو سال اخیر با ارزش بوده است
مشخص شدن زمان بازی های معوقه پرسپولیس و سپاهان با حریفان
بهره برداری ۳ مرکز تحقیقاتی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول
رتبه‌بندی معلمان از ۶ ماهه دوم ۱۴۰۰ قابل پرداخت است
رتبه‌بندی معلمان بحث قول نیست بلکه بحث قانون است!
دانشگاه‌ها به کمک حل مسائل کشور می آیند
تمدید نام نویسی در آزمون پذیرش متقاضیان کانون‌های وکلای دادگستری
تصاویر| جشن ازدواج دانشجویی شاخه نبات
توزیع رشته‌های تحصیلی در کرمان براساس نیاز مناطق صورت می‌گیرد
اعلام شرایط مجاز برای اسکان دانشجویان در خوابگاههای دانشگاه علم وصنعت
برگزاری هفتمین کنفرانس حقوق سلامت با رویکرد الزامات اخلاقی و حقوقی کاربرد هوش مصنوعی
حمایت وزارت بهداشت از پایان نامه‌های محصول محور
مصوبات مربوط به سنجش و پذیرش در بازه زمانی ۴ ساله اجرا خواهد شد
منابع‌ آزمون های مهم دوره پزشکی برای سال ۱۴۰۲ منتشر شد
برگزاری آزمون جامع دکتری در دانشگاه علامه به ۸ خرداد موکول شد
اعلام ساعات برگزاری کلاس‌های جبرانی ـ تابستانی دانش‌آموزان
سامانه رصد فعالیت های فرهنگی دانشگاه‌ها راه اندازی می شود
آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در موعد مقرر برگزار می شود
دهقانی فیروزآبادی به ریاست جهاد دانشگاهی منصوب شد
تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و ادارات قم در روز چهارشنبه
آمادگی مجمع خیرین کشور برای درمان فرهنگیان بازنشسته
دانشگاه‌های کشور به مرجع علمی تبدیل شوند
نظرسنجی

نحوه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1401 را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
مشاهده نتایج
go to top