تاریخ انتشار: یکشنبه 1401/02/11 - 13:53
کد خبر: 431358

ضرورت مدیریت حرفه‌ای پیج‌های اینستاگرام

 ضرورت مدیریت حرفه‌ای پیج‌های اینستاگرام

در اینستاگرام برخی قالب های آماده هم برای تولید محتوا وجود دارند. کاربران می توانند با استفاده از آن ها اقدام به تولید محتوای با کیفیت تر نمایند. ولی هر اندازه طراحی قالب به صورت اختصاصی تر باشد، قطعا ایده آل‌تر خواهد بود. ولی در صورتی که فردی امکان طراحی قالب و لوگوی اختصاصی را نداشته باشد می تواند از همین قالب ها استفاده کند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، امروزه تولید محتوا و مدیریت حرفه ای پیج های اینستاگرام رسمی به قدری مهم است که تاثیر مستقیمی با درآمدزایی بالا دارد. به این صورت که کاربران تنها با جست و جوی چند کلمه در اینستاگرام، می توانند پیج های موفقی را پیدا کنند که با تولید محتوای اصولی و بدون صرف هیچ گونه هزینه ای توانسته اند، مخاطبین زیادی را برای خود پیدا کنند. یکی از مهم ترین راهکارهای افزایش فالوور در اینستاگرام، تولید محتوای اصولی است. البته روش های زیادی هم برای افزایش فالوور در اینستاگرام اعم از: استفاده از ربات اینستاگرام، تبلیغات در اینستاگرام، افزایش فالوور به صورت فیک و .... وجود دارند که مستلزم صرف هزینه های اضافه می باشند. اما با کمی وقت گذاشتن و طراحی محتوا به صورت صحیح می توانید بازدهی زیادی از پست های خود داشته باشید.

اولین کار برای تولید محتوا، تعیین کردن هدف می باشد. باید موضوعی را که قصد تولید محتوای آن را دارید، در ابتدا مشخص کنید و ببینید که برای طراحی پست و استوری چه چیزی می خواهید زمان و وقت بگذارید. بیشتر کاربران برای مدیریت حرفه ای پیج های اینستاگرام فروشگاهی خود اقدام به تولید محتوا در زمینه ی فروش محصولات خودشان را می کنند. برای تولید محتوا پیج های فروشگاهی باید ابتکار زیاد و خلاقیت بیشتری داشته باشید. در غیر این صورت قطعا اکانت شما پیشرفت آنچنانی نخواهد داشت.

نحوه ی تولید محتوا به صورت اصولی:

در این بخش از مدیریت حرفه ای پیج های اینستاگرام به بررسی نحوه ی تولید محتوا به صورت اصولی می پردازیم. به این صورت که اگر می خواهید در اینستاگرام پیشرفت سریعی داشته باشید باید اقدام به تولید محتوای اصولی و جذاب و فالوور پسندی نمایید. تولید محتوای عکس و فیلم برای پیج اینستاگرام به صورت عکاسی و فیلمبرداری باید به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی به وسیله ی عکاس و فیلمبردار حرفه ای صورت بپذیرد. محتوایی که تولید می کنید باید چالش برانگیز باشد. باید نحوه ی تولید محتوای شما به گونه ای باشد که، وقتی بازدیدکننده ای وارد پیج شما می شود بداند که با موضوعات و مطالب بسیار جذابی روبرو خواهند شد. در این صورت بازدیدکننده ترغیب به دنبال کردن پیج شما می شود، چون می داند که کدام یک از نیازهایش را می تواند با دنبال کردن پیج شما برطرف نماید.

مورد بعدی برای تولید محتوای اصولی پیدا کردن محتواهای مورد پسند کاربران می باشد، برای این کار می توانید به صفحه ی اکسپلور اینستاگرام مراجعه کرده و با جست و جوی کلمه های متفاوت، پیج های مربوط به آن ها را پیدا کنید. بعد از بررسی آن ها به راحتی می توانید مطالب پر طرفدار را مشخص کنید. از جمله ی مطالب پر طرفدار در اینستاگرام می توان به مطالب انگیزشی، مطالب طنز و خنده دار، مطالب دانستنی و مطالب احساسی و ... اشاره کرد. البته موضوعات دیگری هم هستند که شما می توانید با تولید محتوای جذاب و مناسب و مدیریت حرفه ای اقدام به پیشرفت پیج خود در این راستا کنید. موضوعات فروشگاهی با مدیریت حرفه ای پیج های اینستاگرام می‌توانند بهترین موضوع برای محتواسازی برخی پیج ها باشند، مانند مطالب آرایشی و زیبایی، مطالبی در مورد نحوه ی پوشیدن مناسب لباس و ست کردن آن ها، معرفی غذا و رستوران ها و....

نحوه ی طراحی و آماده سازی محتوا:

در این قسمت از مدیریت حرفه‌ای پیج‌های اینستاگرام، به نحوه ی طراحی و آماده سازی محتوا می پردازیم. بعد از انتخاب هدف تولید محتوا، باید تعیین کنید که بر چه اساسی قرار است که تولید محتوا را انجام دهید و روش هایی که موجب می شوند که این کار را به صورت اصولی انجام دهید، کدام ها هستند. البته مجددا در این مورد توصیه می شود که اگر موضوع پیج شما فروشگاهی باشد باید عکس برداری از محصولات را با استفاده از دوربین و به صورت حرفه ای انجام دهید. این کار موجب می شود تا مشتری و بازدیدکننده با کیفیت محصولات شما آشنا شوند. برخی برنامه‌هایی برای طراحی عکس ها و فیلم ها وجود دارند که می توان بر روی انواع گوشی ها و رایانه های شخصی نصب کرد. با استفاده از این برنامه ها می توان شروع به تولید محتوا در اینستاگرام کرد.

از جمله‌ی این برنامه‌ها که در مدیریت حرفه‌ای پیج های اینستاگرام به آن اشاره می‌شود به صورت زیر هستند:

  1. استفاده از برنامه‌ی فتوشاپ برای تولید و ویرایش تصاویر در کامپیوترها
  2. استفاده از برنامه ی کامتاسیا برای تولید فیلم در اینستاگرام
  3. استفاده از انواع برنامه‌های ویرایش و ادیت عکس بر روی گوشی های تلفن همراه
  4. استفاده از برنامه ی Viva Video برای تولید ویدیو و فیلم در گوشی

 ضرورت مدیریت حرفه‌ای پیج‌های اینستاگرام

چرا باید تولید محتوا را جدی بگیریم

استفاده از قالب ها و ابزارهای موجود در اینستاگرام برای تولید محتوا:

البته در اینستاگرام برخی قالب های آماده هم برای تولید محتوا وجود دارند. کاربران می توانند با استفاده از آن ها اقدام به تولید محتوای با کیفیت تر نمایند. ولی هر اندازه طراحی قالب به صورت اختصاصی تر باشد، قطعا ایده آل‌تر خواهد بود. ولی در صورتی که فردی امکان طراحی قالب و لوگوی اختصاصی را نداشته باشد می تواند از همین قالب ها استفاده کند. البته با جست و جوی سایت های دیگر هم می توانید قالب های متفاوت تری را پیدا کرده و بر روی گوشی خود دانلود کنید. برخی از ابزارهایی هم برای تولید محتوای با کیفیت و اصولی در اینستاگرام وجود دارند که می توانند تا حدی برای این کار کاربردی باشند. در قسمت پست گذاری برخی فیلتر ها و ابزارها وجود دارند که می توانید آن ها را بر روی تصاویر و فیلم‌های خود اعمال کنید، یا از قسمت ادیت، تغییرات گرافیکی بیشتری را هم می توانید بر روی پست های خود اعمال کنید.

البته خود اینستاگرام به غیر از اعمال فیلتر، دارای ابزارهای ویرایشی زیادی برای ویدیو ها هم است، برای این کار به بخش Trim رفته و از آن برای برش ویدیو می توانید استفاده کنید. یا از قسمت Cover می توانید بر روی ویدیوی خود کاور اضافه کنید. بعد از طراحی پست و استوری برای پیج، نوبت به انتشار آن می رسد که در این بخش هم کپشن نویسی صحیح و چالش برانگیز بسیار حائز اهمیت می باشد. در کپشن پست علاوه بر استفاده از مطالب جذاب و استیکرها می توانید از هشتگ گذاری مرتبط هم استفاده نمایید.

 ضرورت مدیریت حرفه‌ای پیج‌های اینستاگرام

تولید محتوای با کیفیت در اینستاگرام

نتیجه گیری:

با توجه به مطالب ذکر شده و رعایت آن ها و با مدیریت حرفه ای پیج های اینستاگرام و تولید محتوا می توان بسیار سریع به هدف مورد نظر رسید. برای همین خاطر باید نسبت به جدید ترین اطلاعات و الگوریتم های اینستاگرام آگاهی های لازم را داشته باشیم. ضرورت مدیریت حرفه ای پیج های اینستاگرام این الگوریتم ها را شناخته و مطابق با آن اقدام به تولید محتوای تخصصی می نمایند. البته در تولید محتوا هم باید تخصص حرفه ای در ایجاد تصاویر و فیلم های با کیفیت برتر داشته باشید.

شرکت حیطه نما گستر در زمینه ی خدمات مدیریت و ادمین اینستاگرام و تولید حرفه ای محتوا برای پیج‌های اینستاگرام به صورت پکیج و موردی با عکاس و فیلمبرداری تخصصی می تواند در پیشرفت کسب و کارهای اینستاگرامی کمک زیادی به شما کند. برای استفاده از خدمات شرکت حیطه طراح و مشاهده ی نمونه کارهای متعدد می‌توانید به سایت www.hitetarah.ir مراجعه نمایید.

مرتبط ها
نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
تورهای مسافرتی آفری
۱۱ کشته و مصدوم بر اثر آتش سوزی در قم
دستنوشته سردار سلامی برای رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه
ایران نامزد شایسته‌ای برای پیوستن به بریکس
فیلم| تیزر فیلم سینمایی «ضد» با تصویر شهید بهشتی
مبارزه قاطع علیه مواد مخدر و روان گردان؛ نیازمند برآورد صحیح پیامدهای آن توسط دست اندرکاران
مقتدر ولی مظلوم، پارادوکسی دل انگیز
رونمایی از تصویر از شهید بهشتی در فیلم سینمایی «ضد»
امیرعبداللهیان: از پیشنهاد روسیه برای تشکیل ساختار همکاری در دریای خزر حمایت می‌کنیم
تصاویر| رونمایی از عکس دیده نشده‌ از شهید بهشتی
اینستاگرام و واتساپ فیلتر نمی شود
برگزیدگان «عصر جدید» راهی جام جهانی قطر می‌شوند
شهره پیرانی: هناس برای من و دخترم تداعی خاطرات و واقعیت‌های گذشته است
برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی ۱۹۰۰ دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
تاسیس آزمایشگاه جامع محیط زیست در دانشگاه تهران
دایی: اگر می خواستم وزیر ورزش می شدم نه رئیس فدراسیون فوتبال
پر شدن استخر لاکچری‌نشین‌های پایتخت از جیب مردم
فیلم| سوتی کهکشانی مجری شبکه سعودی اینترنشنال در پخش زنده!
فیلم| ایلات متحده‌ای که متحد نیست
نگاهی به موضوع اصلی صفحاتی با دنبال کننده زیاد
فیلم| ردی بر ادعای ضبطی بودن پخش زنده برنامه رئیسی
نتیجه زمام‌داری یک سلبریتی در اوکراین چی بوده؟
برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی ۱۹۰۰ دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
تاسیس آزمایشگاه جامع محیط زیست در دانشگاه تهران
دختران دانشجویی که بدستور شاه اعدام و شهید شدند+عکس
در آزمون سراسری مشمولان غایب، در صورت قبولی حق ثبت نام ندارند
تاثیر جشنواره فارابی در آیین نامه ارتقا و پایه های تشویقی اساتید
با رتبه بندی معلمان روی اعصاب فرهنگیان راه نروید
رتبه بندی معلمان خدشه دار نشود
به نام دانشجو به کام مسئولین/ هزینه حذف ترم تابستان را گردن دانشجو انداختند
اینفوگرافی| توصیه‌های لحظه آخری به کنکوری ها
نشست علمی بررسی جایگاه حلقه های میانی و حرکت های جهادی در برنامه هفتم توسعه
روسای پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان توسط کمیته منتخب انتخاب می شوند
به هر نحوی از دانشجویان متاهل حمایت می شود
اینفوگرافیک: توصیه‌های لحظه آخری به کنکوری‌ها
انتصاب بهروز مرادی به عنوان مشاور عالی وزیر علوم تحقیقات و فناوری
شبکه سازی اساتید و دانشجویان به منظور مقابله با هجوم فرهنگی
تاکید مقیمی بر روش‌های خلاقانه دانشگاهیان برای دعوت به صیانت از ارزش‌های اسلامی
پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی از میان اعضای هیات علمی
ایجاد شرایط مطلوب تر آزاد اندیشی توسط جشنواره فارابی
ایجاد زیرساخت پارک های علم و فناوری در تهران
قضات ویژه برای رسیدگی به تخلفات کنکور سراسری تعیین می شود
۱۰ تیر آخرین مهلت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین مانع ازدواج در بین جوانان چیست؟

مشاهده نتایج
go to top