تاریخ انتشار: چهارشنبه 1401/03/04 - 01:11
کد خبر: 433396

در ویژه برنامه "روی موج شریف" مطرح شد؛

صدای مردم و سیمای انقلاب باشید!/ جبلی: به دنبال کم کردن خطوط قرمز هستیم

صدای مردم و سیمای انقلاب باشید!/ جبلی: به دنبال کم کردن خطوط قرمز هستیم

در تحول ما ۳ محور را داریم: اول دنبال تبدیل خطوط قرمز به خطوط سبز و کم کردن محدودیت ها هستیم! دوم، رویکرد دیروز صدا و سیما، کمیت، جذابیت و محتوا بود. اما امروز محتوا، جذابیت و کمیت نیازمند صبر است. سوم، تلاش بر این است که زنجیره محتوا را به دست بگیریم.

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشجویی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ ویژه برنامه دانشجویی "روی موج شریف" با حضور  پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در  سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

در این ویژه برنامه که با پرسش و پاسخ دانشجویان همراه بود سوالات منتخب دانشجویان را از جبلی، رئیس صدا و سیمای پرسیدند که از جمله سوالات پرسیده شده به شرح زیر ی باشد:

1. چرا صداوسیما انتشار دهنده اعتراض های بحق مردم نیست و مردم برای پخش شدن اعتراض خود باید متوسل به تلویزیون های خارجی شوند؟

2. چگونه است که در دوران ریاست شما مدیران تمامی شش شبکه اول تغییر می‌دهید ولی مدیر شبکه ۳ "آقای فروغی" که بیشترین انتقادات به او وارد است را تغییر نمیدهید؟! آیا این ناشی از رانت خاصی توسط ایشان است؟ یا حمایت شدن ایشان توسط نهادهای بالادستی؟

3. دلیل عدم حضور افراد انقلابی و روشنگری مثل رائفی پور در صدا و سیما چیست؟ درمورد برگشت چهره های محبوب مثل عادل فردوسی پور مطالبه است؟