تاریخ انتشار: پنجشنبه 1401/05/06 - 00:17
کد خبر: 439515

سی و نهمین نشست پایان دوره دفتر تحکیم وحدت(بخش سوم)؛

رستمی: سنگر شما دانشگاه است/ پناهیان: شما مردم سالاری را تمرین می‌کنید

رستمی: سنگر شما دانشگاه است/ پناهیان:  شما مردم سالاری را تمرین می‌کنید

حجت الاسلام رستمی، رییس نهادی رهبری در دانشگاه ها افزود: سنگر و میدان نبرد شما دانشگاه است. اگر شما در عرصه مطالبه گری موفق بشوید اما دانشگاه رها کرده باشید در واقع سنگر خودتان را رها کرده‌اید

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشجویی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ سی و نهمین نشست پایان دوره دفتر تحکیم وحدت از ۲ تا ۶ مرداد ماه در حال برگزاری است این نشست با شعار ساختار مردم سالار و تحول پایدار با حضور حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام پناهیان، استاد حوزه و دانشگاه دنبال شد.

سینمای ما زشت‌ترین نسبت ها را به زندگی مردم می‌دهد

حجت الاسلام رستمی در این نشست گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیرشان در بحث توجه به موضوعات اصلی و فرعی مساله حجاب را مطرح کردند. امروزه یک جریان وابسته به نظام سلطه وجود دارد و برای حمایت از رفتار‌های بی مهابا دست به هرنوع کاری میزند. با این اوصاف درگیر شدن با موضوعات فرعی کشور دقیقا جایی برای جولان دادن دشمن در کشور است.

وی با بیان اینکه برخی‌ها با بزرگنمایی موارد غیر ضروری در فضای مجازی در جهت تخریب امنیت فضای جامعه گام برمی دارند، افزود: ما امروز نه تنها در بحث زنان مدعی ارائه مدل هستیم؛ بلکه از طرفی امروز شاهد حضور عفیفانه برخی از زنان و رشد و افتخارآفرینی آن‌ها در همین نظام انقلابی هستیم.

رستمی با اشاره به اینکه در جوامع دیگر به نقش مادری و همسری زن توجه چندانی نمیشود، تصریح کرد: سینمای ما زشت‌ترین نسبت ها را به زندگی مردم در سطوح مختلف می‌دهد و البته در برخی موارد نیز سلبریتی‌هایی هستند که خود را طلبکار دریافت هدایا و سیمرغ میدانند درصورتی که ما باید بیشتر از سایر جوامع به فکر تقویت بنیان‌های خود باشیم و پی ریزی‌های این مسیر را استوار کنیم تا رفتار‌های عوام فریبانه برمردمان تاثیری نداشته باشند.