تاریخ انتشار: جمعه 1401/05/14 - 00:18
کد خبر: 440278

آیین وداع با شهدای«خان طومان» در میدان امام حسین(ع) برگزار شد؛

فرمانده سپاه در هشدار به صهونیست‌ها؛ یک عملیات بیت‌المقدس کافی است

فرمانده سپاه در هشدار به صهونیست‌ها؛ یک عملیات بیت‌المقدس کافی است

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها می‌فهمند «خیبریون» چه کسانی هستند، تصریح کرد: کافی است رژیم صهیونسیتی اشتباه کند، یک عملیات بیت‌المقدس کافی است. در سوریه نیز دیدیم که ابوالفضل انقلاب اسلامی چگونه سفینه نجات امت اسلام را در دستان جانباز خود گرفته است.

به گزارش سرویس حسینیه «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ آئین وداع و بدرقه پیکر شهدای «خان طومان» عصر امروز (پنج شنبه ۱۳ مرداد ماه) با حضور گسترده مردم تهران در میدان امام حسین (ع) برگزار شد.

حضور گسترده «یاران حاج قاسم» در اجتماع تهرانی‌ها

حضور پرشور مردم در عصرِ گرم ۱۳ مرداد جهت وداع با شهدای جبهه مقاومت قابل توجه بود، علاوه بر این حضور تعدادی ایستگاه صلواتی و موکب‌های حسینی به همت رده‌های مقاومت بسیج سپاه تهران بزرگ به منظور پذیرایی از زائران شهدا در خیابان‌های ۱۷ شهریور، انقلاب و دماوند دایر شده بود.

«حیدر یا حیدر»، «ما منتقم نبرد خانطومان هستیم»، «یا زهرا» هم از شعارهایی بود که «یاران حاج قاسم» در اجتماع گسترده تهرانی‌ها یک صدا فریاد می‌زدند.

در این مراسم، مداحان اهل بیت (ع) هم به مدیحه‌سرایی پرداختند.

آرزوی سردار مستجاب شد!

همسر شهید اسکندری در این مراسم، طی سخنانی گفت: خدمت به نظام، انقلاب اسلامی و احساس مسئولیت و دفاع از حریم مسلمین در برابر تروریست‌های داعشی از شاخصه‌های شهید اسکندری بود. او می‌گفت اگر نیاز باشد برای دفاع از اسلام تا دورترین نقطه از جهان خواهم رفت و آنقدر می‌جنگم تا شهادت را به دست بیاورم.

وی با بیان اینکه این چه سِر و رازی بود که همچون شهدای کربلا به شهادت رسیدید؟، افزود: بین شما و خانم زینب چه سری بود که او شما را خرید. شما شهدا با شهادتان نام نیک از خود باقی گذاشتید.