تاریخ انتشار: سه شنبه 1401/11/04 - 16:58
کد خبر: 459025

ادامه تخریب های نظامیان رژیم صهیونیستی

ادامه تخریب های نظامیان رژیم صهیونیستی

نظامیان صهیونیست صبح امروز سه شنبه به روستای العراقیب یورش برده و خانه ها و چادرهای فلسطینیان را تخریب و برخی وسایل شخصی آنان را نیز مصادره کردند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر فلسطین، نظامیان صهیونیست صبح امروز سه شنبه به روستای العراقیب یورش برده و خانه ها و چادرهای فلسطینیان را تخریب و برخی وسایل شخصی آنان را نیز مصادره کردند.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی حدود یک ماه پیش نیز این روستای فلسطینی را تخریب کرده بود.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در واکنش به این اقدام رژیم صهیونیستی تاکید کرد که تخریب روستای العراقیب در صحرای النقب و قبل از آن تخریب روستای حمصه البقیه در اغوار و تهدید دشمن صهیونیستی به یهودی ‌سازی روستای خان احمر در قدس و آواره کردن ساکنان آن، بیانگر اصرار این رژیم بر پاکسازی نژادی و بیرون راندن فلسطینیان از سرزمین اصلی خود است.

بر همین اساس، عبداللطیف قانوع سخنگوی حماس در واکنش به تخریب روستای العراقیب برای دویست و دوازدهمین بار متوالی تصریح کرد که این سیاست جنایتکارانه دولت تندرو رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، نقض صریح تمامی قوانین و مبانی بین‌ المللی و انسانی و بیانگر وحشی گری و سیاست های اشغالگرانه دشمن صهیونیستی است.

قانوع اشاره کرد که سیاست تخریب و کوچاندن که کابینه تندرو رژیم صهیونیستی در پیش گرفته است، هرگز موجب تضعیف عزم و اراده ملت فلسطین نخواهد شد و آنان را از ادامه دفاع از سرزمین خود و پایبندی به حقوقشان باز نمی دارد.

مرتبط ها
نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
نظرسنجی
آیا سهمیه اعضای شورای شهر تهران برای جذب 2 نفر بدون در نظر گرفتن مدرک و سابقه کار همانند یک دختر دهه هشتادی را درست می‌دانید؟
مشاهده نتایج
go to top