تاریخ انتشار: چهارشنبه 1403/02/26 - 09:49
کد خبر: 504746

سخنگوی سپاه: در حمله موشکی ۱۲ کشور به کمک اسرائیل آمدند

سخنگوی سپاه: در حمله موشکی ۱۲ کشور به کمک اسرائیل آمدند

سخنگوی سپاه با بیان اینکه بعد از صدور فرمان تنبیه اسرائیل، ‌فرزندان دلیر انقلاب نگذاشتند کلام رهبری بر زمین بماند، گفت: پس از ۱۲ روز عملیات وعده صادق طراحی و اجرا شد و آمریکایی‌ها اعلام کردند ۱۲ کشور در دفاع هوایی ‌با اسرائیل همکاری داشتند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران در نشست تبیینی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اظهار کرد: 45 سال از عمر پربار جمهوری اسلامی و مقاومت جانانه مردم عزیز تحت رهبری حکیمانه امامین انقلاب می گذرد که شرایط بسیار پیچیده و سختی را از ابتدای وقوع انقلاب تا امروز پشت سر گذاشتیم و در تمام این عرصه ها در مقابله با دشمنان به فضل الهی، برنده و پیروز میدان، گفتمان انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ایران اسلامی هستند و این اراده خداوند و وعده قرآن کریم است.

وی افزود: تا زمانی که به وظایف خود به درستی عمل کنیم پیروزی از آن ما است و خدا را شاکریم که دو رهبر حکیم و دور اندیش را به ملت ما عطا کرد. امام راحل که همه دنیا، ایشان را محور ایمان و اعتقاد و تدبیر شناختند و ندای امام خامنه ای رهبر حکیم که در تمام جهان شنیده شد و مستکبرین را به ترس واداشت.

سردار شریف در ادامه با تاکید به اینکه دشمنان به میدان آمدند تا انقلاب اسلامی شکل نگیرد، دوام نیاورد و تعمیق نشود و گفتمان آن فراگیر نشود گفت: اراده خداوند بر آن است که امروز از خیلی ها که در این 45 سال علیه انقلاب و ملت اقدام کردند اثری نیست و انقلاب اسلامی همچنان توفنده به راه خود ادامه می‌دهد.

سخنگوی سپاه با اشاره به سه مولفه اصلی که موجب تداوم انقلاب شد و در عرصه های مختلف پیروزی میدان را به دنبال داشت، اظهار کرد: این سه مولفه هم دلایل وقوع انقلاب و پیروزی آن و هم موجب تداوم و بقا انقلاب اسلامی شد؛ مولفه اول فرهنگ دینی، قرآن کریم، فرهنگ اهل بیت(ع) و در یک کلام مکتب اسلام و قرآن است ک سرمایه اصلی نظام جمهوری اسلامی است.

وی در تشریح دلیل عملیات روانی و رسانه ای سنگین دشمن در خصوص جایگاه رهبری و رهبر انقلاب و وجود نعمت بزرگ رهبران الهی در ایران اسلامی افزود: مولفه دوم رهبران الهی است که این نظام را  45 سال هدایت کردند و موجب رشد و بالندگی و سربلندی و افتخار امت اسلامی و کشور عزیزمان شدند و اهمیت رهبران اداره کننده کشورها را در منطقه می توان دید.

سردار شریف یادآور شد: مولفه سوم عنصر مردمی است که سرمایه اصلی انقلاب و کشور و از مولفه های اصلی پیروزی، تداوم و امتداد انقلاب اسلامی به شمار می روند و سپاه و بسیج و نیروهای مسلح برآمده از همین مردم قدرشناس است.

وی ادامه داد: موانع بزرگی را پشت سر گذاشتیم و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، گام اول انقلاب مستحکم برداشته شد و ان شاء ا.. در گام دوم شاهد درخشش بیشتر کشور در تمام عرصه ها خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان ما با بهره گیری از ابزار وسیع رسانه ای و شکاف نسلی بین نسل اول و نسل امروز ، تلاش می کنند تصویری غیرواقعی از شرایط موجود ما منتشر کنند افزود: در ابتدای انقلاب اسلامی جمعیت کشور بین 35 تا 40 میلیون بود و امروز جمعیت ایران بیش از 80 میلیون نفر است یعنی حدود 40 میلیون نفر که نسل امروز انقلاب هستند نمی دانند بر اثر تسلط آمریکا و انگلیس و دست نشانده آنها نظام شاهنشاهی چه بر سر مردم و کشور آمد. نسل اول می دانند امام چگونه این کشور را از حلقوم آمریکا و دست نشانده‌هایش بیرون کشید و تحویل صاحبان اصلی آن یعنی مردم عزیز سپرد. 45 سال این کشور از تمام تهدیدات عبور داده شد و امروز به فضل الهی و به برکت انقلاب، امامین انقلاب و استقامت، تیزهوشی، صبر و ولایتمداری مردم این سرزمین، انقلاب در موقعیت بسیار درخشنده و رو به جلو در حرکت است.

سخنگوی سپاه در ادامه با نثار درود به ارواح طیبه شهدای ایران اسلامی بیان کرد: شهدای عزیزمان برای گفتمان انقلاب و امامین انقلاب و عظمت کشور جان دادند و ما نیز با تمام وجود بر عهد و پیمان خود با آن شهدای عزیز و بزرگوار پایبند هستیم و همچنان با اراده و مصمم آرمان های ترسیم شده توسط امامین انقلاب را تعقیب می کنیم و میراث ماندگار آنها را گسترش می‌دهیم.

سردار شریف با اشاره به حوادث ماه‌های اخیر یادآور شد: نشان دادیم ما با تمام توان تهدیدات ناشی از فشارهای دشمن را به فرصت های طلایی برای حفظ امنیت و اقتدار و الهام بخشی انقلاب تبدیل کردیم. وضعیت امروز رژیم صهیونیستی به خوبی نشان داد راه درست انقلاب اسلامی را طی کردیم.
مسئول روابط عمومی کل سپاه در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی همان کشوری است که در طول این 75 سال حجم بزرگی از جنایات را بر مردم فسطین و امت اسلام تحمیل کرد. هرگز دنیای اسلام از یاد نمی‌برد که صهیونیست ها چگونه با مردم فلسطین رفتار کردند و میلیون ها نفر را آواره و هزاران نفر را شهید و یا به اسارت گرفتند آنها افزایش اقتدار نظامی خود را اینگونه به رخ می کشیدند.

وی ادامه داد: حالا 7 ماه است که در غزه تحریم شده و 13 سال در محاصره شدید، نتوانستند وارد شوند و مغلوب گفتمان مقاومت و انقلاب شدند. در این مدت رزمندگان مقاومت حماس در تونل های زیرزمینی تلفات سنگین و انهدام تجهیزات این رژیم را به دنیا نشان دادند. افتخار انقلاب اسلامی این است که تجربه دفاع مقدس و انقلاب، الهام بخش مستضعفین عالم شده است.

وی افزود: امروز همه دنیا تصدیق کرد که نگاه انقلاب و دوراندیشی امام و تدابیر حکیمانه رهبر در طول این سالها راه درستی بود که رژیم اسراییل را غده سرطانی نامید و امروز در همه جهان، نه در خیابان های تهران و ایران بلکه در مهد پشتیبانی رژیم صهیونیستی یعنی آمریکا و اروپا و تمام جهان فریاد مرگ بر اسرائیل و حمایت از مردم فلسطین برجسته ترین فریاد این روزها است و خدا را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی، مردم فلسطین راه درست مبارزه با اسرائیل را در پیش گرفتند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها سرزمین محدود غصب شده را دژ نفوذناپذیر نامیدند و بهترین سیستم های پدافندی و نیروی هوایی قدرتمند برای حفاظت از این جغرافیا فراهم کردند و مدعی بودند تمام قدرت کشورهای عربی نمی توانند به این دژ آسیب بزنند بیان کرد: صهیونیست ها برای فرار از شکست فضاحت بار در غزه اشتباه محاسباتی انجام دادند و فکر کردند اگر به کنسولگری ایران حمله کنند انحراف افکار عمومی را از جنایت در غزه به سمت دیگری سوق می دهند. رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ توسط دلاور مردان و مجاهدان تنبیه خواهند شد.

وی با بیان اینکه با عزم و اراده و تصمیم رهبر شجاع انقلاب فرمان تنبیه متجاوز صادر شد و فرزندان دلیر انقلاب نگذاشتند کلام رهبری بر زمین بماند اضافه کرد: ایران اسلامی لحظه‌ای از افزایش توانمندی و بازدارندگی غافل نشد و پس از 12 روز عملیات وعده صادق طراحی و اجرا شد و آمریکایی ها اعلام کردند 12 کشور در دفاع هوایی در وعده صادق با اسراییل همکاری داشتند.

سردار شریف با اشاره به شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی گفت: در ادامه شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی صهیونیست‌ها در عملیات طوفان الاقصی ، توان بازدارندگی رژیم نیز در عملیات وعده صادق فرو ریخت.

وی افزود: دشمن تلاش کرد اراده ما را در برخورد با فتنه ها زیر سئوال ببرد اما با عملیات وعده صادق و وارد آوردن بزرگترین ترین ضربه به دشمن غاصب و حامیانش، عزم و اراده حکمرانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنیا نمایان شد.

مرتبط ها
نظرات
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران باشد و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
تورهای مسافرتی آفری
قیمت غذای دانشجویی / زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری / آغاز رقابت نفسگیر کنکور ۴ مرحله‌ای
افزایش شمار شهدای غزه به ۳۵ هزار و ۸۵۷ نفر
۳ اردوگاه اسکان اضطراری برای متاثرین از سیلاب در ارومیه برپا شد
دستور فوری دیوان لاهه به اسرائیل برای توقف حمله به رفح
حضور رئیس‌جمهور و وزیر خارجه تانزانیا در سفارت ایران برای تسلیت به مردم ایران + عکس
بشار اسد در نزدیک‌ترین زمان ممکن به تهران می‌آید
فروش خانه به گروگان گیری منجر شد
دلایل بازداشت گسترده مقامات نظامی در روسیه
فرابی: رئیسی صمیمی‌ترین مقام کشور بود/ صفارهرندی: رئیس جمهور سیاست را مانند نوعی ماموریت و تکلیف به جای می‌آورد
خداحافظ سید دلها
ادای دِین به رئیس جمهوری که دوستش می‌داشتم
سید دلمان برایت تنگ میشود!
فیلم| سلامی: شهدای ما در عرصه بین‌الملل تاثیر گذار بودند
عکس| رئیسی؛ رجایی زیست، بهشتی شد
رضیئی: سید پناه ما بود/ غمیلوی: بهت زده‌ایم و بیشتر خجالت زده!
فیلم| سردار سلامی: رئیس‌جمهور ما یک شخصیت الهی و آسمانی بود
باز شدن پای اسرائیل به تیراندازی استانبول؟
چاقوکشی در مرکز چین با ۸ کشته/ ضارب با اختلال روانی بازداشت شد
ردپای اوکراین در حمله تروریستی به سالن تئاتر در حومه مسکو
عکس| تصاویری از تشییع شهید موسوی در شهرری
فیلم| سیل جمعیت مراغه‌ای‌ها در تشییع استاندار شهید آذربایجان‌شرقی
نظرسنجی
بنظر شما باتوجه به حوادث اخیر فلسطین چقدر احتمال فروپاشی رژیم صهیونیستی وجود دارد؟
مشاهده نتایج
go to top