تاریخ : 1394,دوشنبه 02 آذر00:18
کد خبر : 185824 - سرویس خبری : خبرهای ویژه

بمناسبت سالروز تولد دکتر علی شریعتی؛

هشتاد و ششمین شماره نشریه کاغذی خبرنامه دانشجویان ایران منتشر شد +دانلود

هشتاد و ششمین شماره نشریه کاغذی خبرنامه دانشجویان ایران منتشر شد. این شماره که بمناسبت 2 آذر، سالروز تولد دکتر علی شریعتی در دانشگاه‌های سراسر کشور منتشر شده است، به بازخوانی چرایی «زنده» بودن تفکر آن معلم شهید در مجامع مختلف پرداخته است.

خبرنامه دانشجویان ایران: هشتاد و ششمین شماره نشریه کاغذی خبرنامه دانشجویان ایران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ این شماره که بمناسبت 2 آذر، سالروز تولد دکتر علی شریعتی در دانشگاه‌های سراسر کشور منتشر شده است، به بازخوانی چرایی «زنده» بودن تفکر آن معلم شهید در مجامع مختلف پرداخته است.

"شریعتی و دردهایش!"؛ عنوان سرمقاله این شماره است که توسط حسین شهبازی‌زاده دبیرسابق جنبش عدالتخواه دانشجویی به تحریر درآمده است. "چه کسانی  نگذاشتند دکتر شریعتی کارش را تمام کند؟"، نیز عنوان گزارش ویژه صفحه دوم این نشریه است که به پرسش‌های زیادی نسبت به دکتر شریعتی پاسخ می‌دهد.

خبرنامه کاغذی دانشجویان ایران

تحلیلی بر فضای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور در صفحه سوم؛ و در صفحه چهارم و پایانی نیز به اخبار و تحلیل‌های صنفی و آموزشی دانشگاه‌ها اخصاص دارد.

گفتنی است انتشار و توزیع خبرنامه کاغذی دانشجویان ایران با مجوز شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی در دانشگاه های سراسر کشور صورت می گیرد.

برای دریافت و توزیع در دانشگاه می‌توانید با ذکر مشخصات - نام و نام خانوادگی، نام دانشگاه و شماره تماس- به رایانامه info@iusnews.ir پیام بفرستید.

همچنین می‌توانید فایل اصلی این نشریه را از اینجــــــــــا دانلود کنید.


کد خبرنگار : 16